Lek.

Paweł Derbich

Onkolog, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Nie znajduję słów uznania. Jak dotąd nie spotkałam podobnego lekarza - specjalisty. ANIOŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Kalisz wygrał los na loterii. Szczerze polecam!!!!!!!!!!!!Uważam ,że jest to, jeśli nie najlepszym chirurgiem, to na pewno mieści się w ścisłej czołówce chirurgów w Wielkopolsce. Podejście do pacjenta wzorem dla pozostałych lekarzy.

 • Szukasz onkologa? Pacjenci polecają:

  Wojciech Burchardt
  Wojciech Burchardt
  Onkolog
  Boczna 1, Kalisz
  Bardzo miły i kompetentny lekarz. Profesjonalnie podszedł do pacjenta, przekazując fachową opinię o chorobie i… więcej

  Waldemar Rzetelny
  Waldemar Rzetelny
  Onkolog
  ul. 3maja 18, Koło
  Nazwisko idealnie opisuje Pana doktora. Spokojnie bez pośpiechu prowadzi wywiad z pacjentem, rozważa wszystkie… więcej

  Michał Lewandowicz
  Michał Lewandowicz
  Chirurg, Onkolog, Chirurg plastyczny
  Królewska 5 lok. 7, Wieluń
  Wizyta u lekarza przebiegła ok. Poszłam z zapytaniem natury onkologiczno-estetycznej i dostałam konkretną odpowiedź… więcej

  Janusz Sobotkowski
  Janusz Sobotkowski
  Onkolog, Ginekolog
  Joanny Żubr 18, Wieluń
  Byłam razem z tatą ws mamy w ostatnim stadium nowotworu. Pan Doktor jest bardzo empatyczny, spokojnie zapoznał… więcej

  Mariusz Krawczyk
  Mariusz Krawczyk
  Chirurg, Onkolog
  Daszyńskiego 2a, Oleśnica
  Pan doktor to rewelacyjny specjalista, a przy tym wspaniały człowiek. Wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczył.… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Nie znajduję słów uznania. Jak dotąd nie spotkałam podobnego lekarza - specjalisty. ANIOŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Kalisz wygrał los na loterii. Szczerze polecam!!!!!!!!!!!!Uważam ,że jest to, jeśli nie najlepszym chirurgiem, to na pewno mieści się w ścisłej czołówce chirurgów w Wielkopolsce. Podejście do pacjenta wzorem dla pozostałych lekarzy.

  • K

   Pan Doktor Derbich to konkretny, bardzo miły, uprzejmy, taktowny fachowiec. Potraktował poważnie mój przypadek, udzielił konkretnej porady, poświęcił czas nie tylko na badanie, ale i na rozmowę. Choć byłam w kompletnej rozsypce, zaczynało mi brakować wiary, to Pan Doktor bardzo szybko rozwiał moje wątpliwości, podniósł mnie na duchu, otrzymałam mnóstwo wsparcia. Myślę, że gdyby każdy lekarz był taki jak Pan Doktor Derbich, kolejki w przychodniach i szpitalach byłyby znacznie mniejsze, a ludzie szczęśliwsi.

  • M

   Cudowny lekarz , prawdziwy fachowiec polecam wszystkim kontakt z Tym lekarzem to naprawdę przyjemność.

  • A

   Podzielam opinię, że to taki lekarz, jakiego ze świecą obecnie szukać! Kompetentny, rzeczowy, odnoszący się z empatią do pacjenta, nawet do pacjenta w podeszłym wieku, co wcale nie jest regułą! Stara się dokładnie wszystko wyjaśnić, wizyta trwa długo, pacjent nie jest intruzem, choć przyjęcie w ramach NFZ!
   Dalszych sukcesów Panie Doktorze!

  • A

   chorowalam wiele lat ,u wielu lekarzy bylam ,Pana doktora polecila mi kolezanka i dla niego nie bylo problemu mnie zoperowac,takiego podejscia do mojej choroby oczekiwalam.DZIEKUJE

  • S

   Przesympatyczny lekarz z prawdziwego powołania. Dokładny szczegółowy wszystko tłumaczy. Dba o pacjenta na oddziale, zagląda pyta czy wszystko w porządku. Przyjmuje prywatnie ale nie traktuje tego jak biznes, nie na ciąga pacjenta na koszty ( jak wielu innych ) Bardzo polecam !!!!!!!!!!!!!!

  • A

   Z całego serca polecam!! Lekarz z powołania, doktor "judym", oddany pacjentowi, uprzejmy, wyważony dokładnie bada, wszystko tłumaczy i odpowiada na każde pytania. Sam proponuje najlepsze rozwiązania, jestem po usunięciu guzka w piersi przez pana doktora P. Derbicha i zaskoczę wszystko na fundusz zdrowia (oprócz jednej wizyty konsultacyjnej prywatnej, ale uwaga rzadkość dostałam rachunek za wizytę), sam jeśli jest pilna potrzeba umawia na dodatkowe badania. Jestem zachwycona postawą pana doktora, bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta a zarazem ciepłem i sympatycznym usposobieniem. POLECAM BO WARTO!!! Wdzięczna za wszystko pacjentka Anna W.

  • A

   Lekarz z cyklu wezmą go żywcem do nieba. Cierpliwy , dokładny, fachowy. Nie traktuje pacjentów jak przedmioty , wczuwa sie w każdego pacjenta- słowem lekarz z powołania. Moim zdaniem najlepszy chirurg w Kaliszu.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG