Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Specjalistyczny Konsylium

  Podkowińskiego 2

  62-800, Kalisz, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Wojnar

  Urolog, Androlog, lek.

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Onkologiczna Onko-MedUsługa: konsultacje urologiczne

   Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Miła atmosfera i dobre podejście do pacjenta. Po wykonaniu badania, lekarz postawił diagnozę. Umówiliśmy się na następną wizytę podczas której wykonany zostanie zabieg medyczny. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora Wojnara.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarza Rodzinnego Salvita pokój numer 69Usługa: konsultacje urologiczna z USG

   Lekarz, który zna się na swoim fachu i widać, że lubi to co robi. Wizyta przebiegła bezboleśnie ;) Przepisał mi leki, które mam nadzieję, że pomogą i że następna wizyta będzie ostatnią.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Wiesław Strohm

  Neurochirurg, dr n. med.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Bardzo serdecznie polecam Pana doktor a.Pierwszy lekarz (a byłam u paru neurochirurgów)który zaproponował mi na początek rehabilitacje odcinka lędźwiowego zamiast operacji która będzie ostatecznością kiedy już nie uda się innymi metodami.Natomiast w odcinku szyjnym niestety już wskazana jest operacja ale wiem że jestem w dobrych rękach i wszystko będzie dobrze.

  • A
   Lokalizacja: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny w KrakowieUsługa: operacja mózgu

   Brak mi słów , by wyrazić moją wdzięczność za możliwość kontaktu z panem Doktorem , przyjęcia na oddział neurochirurgii i szybki zabieg operacyjny. W obecnych czasach trudno uwierzyć , że są jeszcze tak wspaniali lekarze którzy oprócz wiedzy , umiejętności mają jeszcze wielkie serce i szacunek do każdego człowieka. Obecnie już kilka tygodni po zabiegu z dnia na dzień czuję się coraz lepiej i powracam do pełni zdrowia.Jeszcze raz dziękuje z całego serca i gorąco polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (130) o tym lekarzu


 • Kinga Hofman

  Psychiatra, lek.

  • M

   Od kilku lat. Po przebytej chorobie neurologicznej leczę się u pani doktor Kinga Hofman, Telążka.Jestem bardzo zadowolony z opieki i pomocy w wyprowadzeniu mnie z depreji i doprowadzeniu do stanu w którym mogę funkcjonować w sposób w miarę samodzlny.Serdecznie dziękuję,za profesjonalne podejście do moich problemów.
   Polecam Panią doktor,życząc powodzenia i sukcesów zawodowych!. Pacjent.


 • Paweł Sarna

  Neurolog,

  • J

   Chcesz szybko pozbyć się pieniędzy? Polecam.
   Żadnego skierowania na dalsze badania mimo że dolegliwości mam od dłuższego czasu. Dobra rada za 120zł - nie bierz tabletek przeciwbólowych bo niszczą nerki i wątrobę.

  • K

   Bardzo polecam tego lekarza. Od paru lat męczyłam się z migreną. Byłam u pewnego neurologa w Poznaniu,który mi nie pomógł. W końcu trafiłam do dr Sarny. Dzięki niemu już prawie rok nie miałam ataku migreny!
   Bardzo polecam! Profesjonalny specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Paweł Derbich

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • Nie znajduję słów uznania. Jak dotąd nie spotkałam podobnego lekarza - specjalisty. ANIOŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Kalisz wygrał los na loterii. Szczerze polecam!!!!!!!!!!!!Uważam ,że jest to, jeśli nie najlepszym chirurgiem, to na pewno mieści się w ścisłej czołówce chirurgów w Wielkopolsce. Podejście do pacjenta wzorem dla pozostałych lekarzy.

  • K

   Pan Doktor Derbich to konkretny, bardzo miły, uprzejmy, taktowny fachowiec. Potraktował poważnie mój przypadek, udzielił konkretnej porady, poświęcił czas nie tylko na badanie, ale i na rozmowę. Choć byłam w kompletnej rozsypce, zaczynało mi brakować wiary, to Pan Doktor bardzo szybko rozwiał moje wątpliwości, podniósł mnie na duchu, otrzymałam mnóstwo wsparcia. Myślę, że gdyby każdy lekarz był taki jak Pan Doktor Derbich, kolejki w przychodniach i szpitalach byłyby znacznie mniejsze, a ludzie szczęśliwsi.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Andrzej Proszowski

  Chirurg,

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor Proszowski uratował życie mojemu 87 -letniemu ojcu przeprowadzając angioplastykę tętnic .4 miesiące później mój ojciec przeżył sepsę i jej nawrót .Gdyby nie cywilna odwaga Dr.Proszowskiego mój ojciec umarłby 2 lata temu ,żyje nadal i przeżył sepsę oraz nawroty sepsy ma 89 lat.Nie miał już nigdy mikro udarów po zabiegu angioplastyki.Dziękuję Panu za cywilną odwagę dziś to deficytowy towar. Chylę czoła .Tadeusz Kowalczyk

  • V

   Chciałam potwierdzić ocenę mojego przedmówcy.Trafiłam do dr Proszowskiego zachęcona bardzo pozytywną opinią na jego temat.Będąc na NFZ już w poczekalni mnie zdumiało jak szybko trwają wizyty.Faktycznie to mogło być od 3 do 5 minut.CO chirurg może zrobić przez 5 minut?Po wejściu do gabinetu od razu uderza chłód Pana Doktora.Ma się właśnie wrażenie,że przeszkodziło się Panu Doktorowi w czymś ważnym i pacjent czuje się głupio.Zupełny brak zainteresowania tego Pana problemem z którym przyszedł pacjent.Zero zainteresowania,zero kontaktu,zero sympatii. Pacjent wychodzi rozczarowany i z niesmakiem bo czuje się zupełnie olany.Jeśli Pan Proszowski traktuje wizyty na NFZ jako pracę za karę to może lepiej niech da sobie spokój,bo za te wizyty płaci polski podatnik i tylko zraża pacjentów.No ja byłam zażenowana poziomem Pana Doktora .Byłam tylko 1 raz i nigdy więcej nie zamierzam iść do tego Pana ani na NFZ ani tym bardziej prywatnie..Naprawdę odradzam,szkoda czasu na wizyty bo więcej można się dowiedzieć u lekarza rodzinnego niż u Pana Proszowskiego .Może prywatnie ten Pan jest inny bo skądś te pozytywne opinie się biorą,ale na NFZ ten Pan potwierdza najgorsze stereotypy polskich lekarzy,którzy muszą "cierpieć" przyjmując na ubezpieczalnie.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Arleta Szczęsna

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: MedicaNowUsługa: ciąża

   Fantastyczny lekarz, polecam każdemu kto szuka dobrego lekarza, któremu zależy na zdrowiu pacjenta oraz wykorzystaniu choćby najmniejszej szansy na poczęcie maluszka.
   Po wielu latach prób zajścia w ciążę i poronieniach trafiłam do Pani Doktor, która zleciła szczegółowe badania. Niestety okazało się, że wyniki badań oraz mój wiek nie były dla mnie sprzyjające. Pani Doktor szczegółowo i delikatnie wyjaśniła mi co to oznacza dla mnie oraz jasno określiła niewielkie szanse na moją ciążę. Taka rozmowa jest bardzo trudna ale niezwykle potrzebna. Mimo mojego stanu zdrowia Pani Doktor znalazła rozwiązanie, dała mi nadzieję, podjęła się pomocy i już za kilka tygodni będę mamą :-) doskonale wiem, że to dzięki Pani Doktor jestem w ciąży bo żaden inny lekarz nie zaangażował się tak bardzo by mi pomóc, nikt nigdy nie poświęcił mi tyle uwagi co Pani Doktor. Na każdej wizycie Pani Doktor bada szczegółowo mnie i moje Maleństwo, mam szanse zadawać wszystkie pytania, na które uzyskuję rzetelne odpowiedzi.
   Taki lekarz to Skarb i cieszę się, że to jest mój Lekarz :-)

  • M
   Lokalizacja: MedicaNow

   Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalna i rzetelna, tłumaczy wątpliwości, na każde pytanie odpowiada wyczerpująco i podaje różne rozwiązania. Przy badaniu na bieżąco informuje co robi i jaki jest efekt badania.
   Z czystym sumieniem serdecznie polecam:)

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Agnieszka Anna Skowrońska

  Diagnostyk,

  • J
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Opinia jak najbardziej pozytywna! Przemiła, sympatyczna i uprzejma Pani doktor, badanie przeprowadzone dokładnie i rzetelnie. Do tego bardzo pomocna i uczynna. Jeśli USG to tylko u Pani doktor! Polecam gorąco.

  • K
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Wspaniała Pani doktor! Badanie wykonane wzorowo. Bardzo dokładnie, rzetelnie i w przemiłej atmosferze! Bardzo życzliwa i pomocna. Polecam wszystkim!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu