Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Konsylium

Podkowińskiego 2

62-800 , Kalisz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wiesław Strohm

  Neurochirurg, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Zdecydowanie polecam! Rzeczowo i skrupulatnie wyjaśniony problem, ponadto świetny kontakt na linii Lekarz-Pacjent. Wyszedłem dużo bardziej świadomy problemu i możliwości jego rozwiązania. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Przesympatyczny człowiek, wszystko wyjaśnione tak jak się należy, poświęcił mi dużo czasu i zainteresowania. Z czystym sercem mogę polecić tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (194) o tym lekarzu


 • Paweł Sarna

  Neurolog,

  • J

   Chcesz szybko pozbyć się pieniędzy? Polecam.
   Żadnego skierowania na dalsze badania mimo że dolegliwości mam od dłuższego czasu. Dobra rada za 120zł - nie bierz tabletek przeciwbólowych bo niszczą nerki i wątrobę.

  • K

   Bardzo polecam tego lekarza. Od paru lat męczyłam się z migreną. Byłam u pewnego neurologa w Poznaniu,który mi nie pomógł. W końcu trafiłam do dr Sarny. Dzięki niemu już prawie rok nie miałam ataku migreny!
   Bardzo polecam! Profesjonalny specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Andrzej Proszowski

  Chirurg,

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor Proszowski uratował życie mojemu 87 -letniemu ojcu przeprowadzając angioplastykę tętnic .4 miesiące później mój ojciec przeżył sepsę i jej nawrót .Gdyby nie cywilna odwaga Dr.Proszowskiego mój ojciec umarłby 2 lata temu ,żyje nadal i przeżył sepsę oraz nawroty sepsy ma 89 lat.Nie miał już nigdy mikro udarów po zabiegu angioplastyki.Dziękuję Panu za cywilną odwagę dziś to deficytowy towar. Chylę czoła .Tadeusz Kowalczyk

  • V

   Chciałam potwierdzić ocenę mojego przedmówcy.Trafiłam do dr Proszowskiego zachęcona bardzo pozytywną opinią na jego temat.Będąc na NFZ już w poczekalni mnie zdumiało jak szybko trwają wizyty.Faktycznie to mogło być od 3 do 5 minut.CO chirurg może zrobić przez 5 minut?Po wejściu do gabinetu od razu uderza chłód Pana Doktora.Ma się właśnie wrażenie,że przeszkodziło się Panu Doktorowi w czymś ważnym i pacjent czuje się głupio.Zupełny brak zainteresowania tego Pana problemem z którym przyszedł pacjent.Zero zainteresowania,zero kontaktu,zero sympatii. Pacjent wychodzi rozczarowany i z niesmakiem bo czuje się zupełnie olany.Jeśli Pan Proszowski traktuje wizyty na NFZ jako pracę za karę to może lepiej niech da sobie spokój,bo za te wizyty płaci polski podatnik i tylko zraża pacjentów.No ja byłam zażenowana poziomem Pana Doktora .Byłam tylko 1 raz i nigdy więcej nie zamierzam iść do tego Pana ani na NFZ ani tym bardziej prywatnie..Naprawdę odradzam,szkoda czasu na wizyty bo więcej można się dowiedzieć u lekarza rodzinnego niż u Pana Proszowskiego .Może prywatnie ten Pan jest inny bo skądś te pozytywne opinie się biorą,ale na NFZ ten Pan potwierdza najgorsze stereotypy polskich lekarzy,którzy muszą "cierpieć" przyjmując na ubezpieczalnie.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Agnieszka Anna Skowrońska

  Diagnostyk,

  • J
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Opinia jak najbardziej pozytywna! Przemiła, sympatyczna i uprzejma Pani doktor, badanie przeprowadzone dokładnie i rzetelnie. Do tego bardzo pomocna i uczynna. Jeśli USG to tylko u Pani doktor! Polecam gorąco.

  • K
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Wspaniała Pani doktor! Badanie wykonane wzorowo. Bardzo dokładnie, rzetelnie i w przemiłej atmosferze! Bardzo życzliwa i pomocna. Polecam wszystkim!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Paweł Derbich

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały lekarz, po przeprowadzonej operacji w nocy kilkakrotnie przychodził i kontrolował mój stan zdrowia. Przekazał wszelkie informacje dotyczące operacji. Bardzo dobry lekarz, ale też bardzo dobry człowiek! Tak jak ktoś wcześniej pisał "Anioł". Chciałabym zaznaczyć, że nie byłam jego pacjentką!

  • Nie znajduję słów uznania. Jak dotąd nie spotkałam podobnego lekarza - specjalisty. ANIOŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Kalisz wygrał los na loterii. Szczerze polecam!!!!!!!!!!!!Uważam ,że jest to, jeśli nie najlepszym chirurgiem, to na pewno mieści się w ścisłej czołówce chirurgów w Wielkopolsce. Podejście do pacjenta wzorem dla pozostałych lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Wiktor Paweł Kaleniewicz

  Neurolog,

  • J
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Inny

   Mój tata długo leczył się prywatnie u doktora na tzw zespol niespokojnych nóg. Niestety bezskutecznie. Lekarz dość nieładnie się zachował jak mu zadałem pewne pytanie odnośnie leczenia. On wszystko wie najlepiej. Po długim leczeniu i podawaniu coraz to nowych leków bez żadnej poprawy zrezygnował z dalszego leczenia. Nigdy nie kazał tacie zrobić żadnych podstawowych badań. Dopiero przypadkowo dowiedziałem się że przyczyną choroby może być niedobór żelaza. Po zrobieniu podstawowych badań krwi okazało się że tata ma bardzo niski poziom żelaza. Po jego podwyższeniu przez zwykle tabletki objawy choroby prawie całkowicie ustapily. Tata strasznie się męczył przez tyle lat. Wcale nie spał A wystarczyło tylko trochę zaangażowania.


Powiązane wyszukiwania