Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Specjalistyczny Konsylium

  Podkowińskiego 2

  62-800, Kalisz, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wiesław Strohm

  Neurochirurg, dr n. med.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Pan dr Strohm to kompetentny w każdym calu lekarz oraz bardzo komunikatywny i miły człowiek. W sposób zrozumiały i równocześnie konkretny przedstawia sytuację zdrowotną pacjenta. W czasie wizyty jest na nim w stu procentach skupiony.

  • M
   Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, widać duże doświadczenie zawodowe oraz wiedzę. Świetny lekarz. Bardzo skrupulatny i dokładny. Wyjaśnił mi wszystko

  Zobacz wszystkie opinie (135) o tym lekarzu


 • Kinga Hofman

  Psychiatra, lek.

  • M

   Od kilku lat. Po przebytej chorobie neurologicznej leczę się u pani doktor Kinga Hofman, Telążka.Jestem bardzo zadowolony z opieki i pomocy w wyprowadzeniu mnie z depreji i doprowadzeniu do stanu w którym mogę funkcjonować w sposób w miarę samodzlny.Serdecznie dziękuję,za profesjonalne podejście do moich problemów.
   Polecam Panią doktor,życząc powodzenia i sukcesów zawodowych!. Pacjent.


 • Paweł Sarna

  Neurolog,

  • J

   Chcesz szybko pozbyć się pieniędzy? Polecam.
   Żadnego skierowania na dalsze badania mimo że dolegliwości mam od dłuższego czasu. Dobra rada za 120zł - nie bierz tabletek przeciwbólowych bo niszczą nerki i wątrobę.

  • K

   Bardzo polecam tego lekarza. Od paru lat męczyłam się z migreną. Byłam u pewnego neurologa w Poznaniu,który mi nie pomógł. W końcu trafiłam do dr Sarny. Dzięki niemu już prawie rok nie miałam ataku migreny!
   Bardzo polecam! Profesjonalny specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Paweł Derbich

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • Nie znajduję słów uznania. Jak dotąd nie spotkałam podobnego lekarza - specjalisty. ANIOŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Kalisz wygrał los na loterii. Szczerze polecam!!!!!!!!!!!!Uważam ,że jest to, jeśli nie najlepszym chirurgiem, to na pewno mieści się w ścisłej czołówce chirurgów w Wielkopolsce. Podejście do pacjenta wzorem dla pozostałych lekarzy.

  • K

   Pan Doktor Derbich to konkretny, bardzo miły, uprzejmy, taktowny fachowiec. Potraktował poważnie mój przypadek, udzielił konkretnej porady, poświęcił czas nie tylko na badanie, ale i na rozmowę. Choć byłam w kompletnej rozsypce, zaczynało mi brakować wiary, to Pan Doktor bardzo szybko rozwiał moje wątpliwości, podniósł mnie na duchu, otrzymałam mnóstwo wsparcia. Myślę, że gdyby każdy lekarz był taki jak Pan Doktor Derbich, kolejki w przychodniach i szpitalach byłyby znacznie mniejsze, a ludzie szczęśliwsi.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Andrzej Proszowski

  Chirurg,

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor Proszowski uratował życie mojemu 87 -letniemu ojcu przeprowadzając angioplastykę tętnic .4 miesiące później mój ojciec przeżył sepsę i jej nawrót .Gdyby nie cywilna odwaga Dr.Proszowskiego mój ojciec umarłby 2 lata temu ,żyje nadal i przeżył sepsę oraz nawroty sepsy ma 89 lat.Nie miał już nigdy mikro udarów po zabiegu angioplastyki.Dziękuję Panu za cywilną odwagę dziś to deficytowy towar. Chylę czoła .Tadeusz Kowalczyk

  • V

   Chciałam potwierdzić ocenę mojego przedmówcy.Trafiłam do dr Proszowskiego zachęcona bardzo pozytywną opinią na jego temat.Będąc na NFZ już w poczekalni mnie zdumiało jak szybko trwają wizyty.Faktycznie to mogło być od 3 do 5 minut.CO chirurg może zrobić przez 5 minut?Po wejściu do gabinetu od razu uderza chłód Pana Doktora.Ma się właśnie wrażenie,że przeszkodziło się Panu Doktorowi w czymś ważnym i pacjent czuje się głupio.Zupełny brak zainteresowania tego Pana problemem z którym przyszedł pacjent.Zero zainteresowania,zero kontaktu,zero sympatii. Pacjent wychodzi rozczarowany i z niesmakiem bo czuje się zupełnie olany.Jeśli Pan Proszowski traktuje wizyty na NFZ jako pracę za karę to może lepiej niech da sobie spokój,bo za te wizyty płaci polski podatnik i tylko zraża pacjentów.No ja byłam zażenowana poziomem Pana Doktora .Byłam tylko 1 raz i nigdy więcej nie zamierzam iść do tego Pana ani na NFZ ani tym bardziej prywatnie..Naprawdę odradzam,szkoda czasu na wizyty bo więcej można się dowiedzieć u lekarza rodzinnego niż u Pana Proszowskiego .Może prywatnie ten Pan jest inny bo skądś te pozytywne opinie się biorą,ale na NFZ ten Pan potwierdza najgorsze stereotypy polskich lekarzy,którzy muszą "cierpieć" przyjmując na ubezpieczalnie.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Agnieszka Anna Skowrońska

  Diagnostyk,

  • J
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Opinia jak najbardziej pozytywna! Przemiła, sympatyczna i uprzejma Pani doktor, badanie przeprowadzone dokładnie i rzetelnie. Do tego bardzo pomocna i uczynna. Jeśli USG to tylko u Pani doktor! Polecam gorąco.

  • K
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Wspaniała Pani doktor! Badanie wykonane wzorowo. Bardzo dokładnie, rzetelnie i w przemiłej atmosferze! Bardzo życzliwa i pomocna. Polecam wszystkim!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Arleta Szczęsna

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: MedicaNow

   Profesjonalne podejście do pacjenta. Na każde zadane pytanie dostaje się rzetelną odpowiedź. Trafnie postawiona diagnoza, dobrze dobrane leki, miła atmosfera. Dowiedziałam się, że mam Hashimoto (czego bym się w życiu nie spodziewała) i PCOS. Dzięki Pani doktor znalazłam motywację do zrzucenia zbędnych kilogramów, które mają duży wpływ na gospodarkę hormonalną.

  • P
   Lokalizacja: MedicaNow

   Jestem bardzo zawiedziona. Co zapamiętam z wizyty? Doktor mnie nie wysłuchała, zadawała pytania potrzebne do kwestionariusza jedno za drugim przerywając mi w połowie odpowiedzi, miałam wrażenie, że się jej spieszy. Potraktowała mnie z góry, wyśmiewając moje odczucia dotyczące moich cykli. Przyszłam z wynikami badań (tak jak poleciła mi lekarz endokrynolog), a doktor rzuciła na nie okiem, nawet ich nie komentując. Nie poinformowała mnie o stanie mojego zdrowia. Nie opisała mi zdjęć USG, które mi zrobiła. Sama dopytywałam dwa razy, ale odpowiedzi były lakoniczne. Jedynym słusznym lekiem na wszystkie nieprawidłowości ginekologiczne są tabletki antykoncepcyjne. Reasumując: doktor się spieszyło, nie poinformowała mnie o stanie mojego zdrowia i nie potraktowała mnie poważnie.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu