Tutaj jesteś: 
Placówki
Neurologia
Neurologia Kalisz
Specjalistyczny Konsylium

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Specjalistyczny Konsylium

  Podkowińskiego 2

  62-800, Kalisz, wielkopolskie

  Dane kontaktowe +48 62 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wiesław Strohm

  Neurochirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Dziękuje bardzo serdecznie Panu dr.Strohmowi , wspaniałemu fachowcowi ze ZŁOTYM SERCEM i WIELKIMI UMIEJĘTNOŚĆIAMI za operację kręgosłupa po której normalnie mogę funkcjonować, dziękuję również całej wspaniałej Załodze Oddziału i życzę zdrowia , szczęścia i sukcesów w dalszej drodze zawodowej i prywatnej. Minął rok od operacji czuję się bardzo dobrze!!!!! Dzięki Takim Aniołom.!!! Wdzięczna na zawsze pacjentka E.K. z Kalisza

  • bardzo dobry

   Serdecznie dziękuję za opiekę i fachowo przeprowadzoną operację całemu zespołowi Szpitala Wojskowego w Krakowie na oddziale Neurochirurgii pod nadzorem Dr Wiesława Strohm. Trafiłam pod Jego opiekę w lutym 2016 z dyskopatią odcinka szyjnego kwalifikującego sie do operacji. Operację miałam 04.02 i do dnia dzisiejszego objawy takie jak drętwienie rąk, mrowienie czy ból od łokcia aż do barku ustąpiły. Pan Dr jest miłym, spokojnym człowiekiem, który wszystko dokładnie wytłumaczy, a personel, w Krakowskim szpitalu na oddz neurochirurgii pod nadzorem Pana Ordynatora, otoczy świetną profesjonalną opieką Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić tak świetnego specjalistę.

  Zobacz wszystkie opinie (120) o tym lekarzu

 • Kinga Hofman

  Psychiatra, lek.

  • bardzo dobry

   Od kilku lat. Po przebytej chorobie neurologicznej leczę się u pani doktor Kinga Hofman, Telążka.Jestem bardzo zadowolony z opieki i pomocy w wyprowadzeniu mnie z depreji i doprowadzeniu do stanu w którym mogę funkcjonować w sposób w miarę samodzlny.Serdecznie dziękuję,za profesjonalne podejście do moich problemów. Polecam Panią doktor,życząc powodzenia i sukcesów zawodowych!. Pacjent.

 • Andrzej Proszowski

  Chirurg,

  • bardzo słaby

   Chciałam potwierdzić ocenę mojego przedmówcy.Trafiłam do dr Proszowskiego zachęcona bardzo pozytywną opinią na jego temat.Będąc na NFZ już w poczekalni mnie zdumiało jak szybko trwają wizyty.Faktycznie to mogło być od 3 do 5 minut.CO chirurg może zrobić przez 5 minut?Po wejściu do gabinetu od razu uderza chłód Pana Doktora.Ma się właśnie wrażenie,że przeszkodziło się Panu Doktorowi w czymś ważnym i pacjent czuje się głupio.Zupełny brak zainteresowania tego Pana problemem z którym przyszedł pacjent.Zero zainteresowania,zero kontaktu,zero sympatii. Pacjent wychodzi rozczarowany i z niesmakiem bo czuje się zupełnie olany.Jeśli Pan Proszowski traktuje wizyty na NFZ jako pracę za karę to może lepiej niech da sobie spokój,bo za te wizyty płaci polski podatnik i tylko zraża pacjentów.No ja byłam zażenowana poziomem Pana Doktora .Byłam tylko 1 raz i nigdy więcej nie zamierzam iść do tego Pana ani na NFZ ani tym bardziej prywatnie..Naprawdę odradzam,szkoda czasu na wizyty bo więcej można się dowiedzieć u lekarza rodzinnego niż u Pana Proszowskiego .Może prywatnie ten Pan jest inny bo skądś te pozytywne opinie się biorą,ale na NFZ ten Pan potwierdza najgorsze stereotypy polskich lekarzy,którzy muszą "cierpieć" przyjmując na ubezpieczalnie.

  • bardzo słaby

   Lekarz jest nie miły jak przyjmuje na NFZ - traktuje pacjenta jak intruza. Każdy kto był ze skierowaniem na NFZ nie był dłużej niż 3 minuty. Lekarz nawet się nie pyta chorego po co przyszedł.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu

 • Paweł Sarna

  Neurolog,

  • bardzo słaby

   Chcesz szybko pozbyć się pieniędzy? Polecam. Żadnego skierowania na dalsze badania mimo że dolegliwości mam od dłuższego czasu. Dobra rada za 120zł - nie bierz tabletek przeciwbólowych bo niszczą nerki i wątrobę.

  • bardzo dobry

   Bardzo polecam tego lekarza. Od paru lat męczyłam się z migreną. Byłam u pewnego neurologa w Poznaniu,który mi nie pomógł. W końcu trafiłam do dr Sarny. Dzięki niemu już prawie rok nie miałam ataku migreny! Bardzo polecam! Profesjonalny specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu

 • Arleta Szczęsna

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Cudowna lekarka, z doskonałym podejściem do pacjenta i ogromna wiedzą. Pani doktor dba o najdrobniejsze szczegóły. Korzystałam z usług Pani doktor już 3 rok. Byłam zarówno w gabinecie w Poznaniu jak i Kaliszu wizyty niczym się nie różnią, poza tym, że w poznaniu mają lepszy sprzęt. Za każdym razem badana byłam bardzo dokładnie, przeprowadzała ze dokładny wywiad, zleciła potrzebne badania i dwa razy skierowała mnie do innego specjalisty, za co bardzo Panią Doktor cenię. Gorąco polecam Panią doktor i dziękuję za pomoc :-)

  • bardzo dobry

   Po 5 latach tułaczki od doktora do doktora, to dzięki Pani Doktor jestem w ciąży. Po dwóch miesiącach bez naciągania zastosowane działania przyniosły efekt. Póki co wszystko jest ok. Chodzę do Pani doktor regularnie. Wszystkie badania i zalecenia przynoszą doskonałe rezultaty. Przez Panią Doktor Szczesną została potraktowana profesjonalnie i przede wszystkim emaptycznie.Badanie przebiegało bezboleśnie i jak dotąd w najlepszych warunkach, jakich miałam okazję być. Dzisiaj cieszę się moim małym dzidziusiem i wiem, że dlatego ze doktor Szczęsna poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam. Polecam każdemu Panią Doktor. Wioleta Korona.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu

 • Paweł Derbich

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • bardzo dobry

   Nie znajduję słów uznania. Jak dotąd nie spotkałam podobnego lekarza - specjalisty. ANIOŁ!!!!!!!!!!!!!!!!! Kalisz wygrał los na loterii. Szczerze polecam!!!!!!!!!!!!Uważam ,że jest to, jeśli nie najlepszym chirurgiem, to na pewno mieści się w ścisłej czołówce chirurgów w Wielkopolsce. Podejście do pacjenta wzorem dla pozostałych lekarzy.

  • bardzo dobry

   Pan Doktor Derbich to konkretny, bardzo miły, uprzejmy, taktowny fachowiec. Potraktował poważnie mój przypadek, udzielił konkretnej porady, poświęcił czas nie tylko na badanie, ale i na rozmowę. Choć byłam w kompletnej rozsypce, zaczynało mi brakować wiary, to Pan Doktor bardzo szybko rozwiał moje wątpliwości, podniósł mnie na duchu, otrzymałam mnóstwo wsparcia. Myślę, że gdyby każdy lekarz był taki jak Pan Doktor Derbich, kolejki w przychodniach i szpitalach byłyby znacznie mniejsze, a ludzie szczęśliwsi.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Agnieszka Anna Skowrońska

  Diagnostyk,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista , wspaniała uśmiechnięta Pani doktor która podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy . USG wykonane profesjonalnie i bardzo dokładnie . Serdecznie polecam

  • bardzo dobry

   Polecam. Byłam już kilka razy na USG, również z córeczką. Pani Doktor bardzo profesjonalna, miła, z dobrym podejściem do dzieci. Według mnie w Kaliszu nie ma drugiego radiologa z taką wiedzą, doświadczeniem i zamiłowaniem do swojego zawodu.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu