Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Specjalistyczny Konsylium

  Podkowińskiego 2

  62-800, Kalisz, wielkopolskie

  Dane kontaktowe +48 62 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wiesław Strohm

  Neurochirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Do doktora trafiłam z guzem kręgosłupa piersiowego, w słabym stanie psychicznym, z wielkim lękiem o swoje zdrowie i życie. W momencie przekroczenia progu jego gabinetu, dr wzbudził moje zaufanie i wiedziałam, że trafiłam na odpowiedniego człowieka. Doktor z miejsca ujął mnie bezpośrednim i bardzo naturalnym podejściem do mnie nie tylko jako pacjentki, a również jako do człowieka, który jest pełen lęku, niepewności, pełen pytań i poszukuje pomocy. Szczegółowo wyjaśnił moją sytuację, zaproponował leczenie, którym była operacja. Nie zastanawiałam sie ani chwili, wiedziałam, że operacja jest konieczna a dr Wiesław Strohm jest tym doktorem, któremu zaufam i powierzę moje zdrowie i życie. Operację przeszłam 5 sierpnia, operacja się powiodła i po 4 tygodniach od niej mogę śmiało mówić, że komfort mojego życia poprawił się znacząco. Po raz pierwszy od 4 lat wysypiam się, mogę leżeć na prawym, lewym boku, na wznak i na brzuchu. Z dnia na dzień jestem silniejsza, chodzę, biegam, czuję...doceniam to, co sprawil dr Strohm wraz ze swoim zespołem 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. Pracują tam cudowni ludzie, salowe, pielęgniarki, lekarze. Dziękuję za każdą minutę poświęconą pacjentowi, za opiekę, za humor i przede wszystkim za profesjonalizm i bezinteresowne podejście do pacjenta-człowieka. BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ. Katarzyna Matyjasik

  • bardzo dobry

   Jak dla mnie, to mistrz świata! A operował mnie dwukrotnie: dyskopatię lędźwiowa i nerwiaka (guza kąta móżdżkowo-mostowego).

  Zobacz wszystkie opinie (122) o tym lekarzu

 • Kinga Hofman

  Psychiatra, lek.

  • bardzo dobry

   Od kilku lat. Po przebytej chorobie neurologicznej leczę się u pani doktor Kinga Hofman, Telążka.Jestem bardzo zadowolony z opieki i pomocy w wyprowadzeniu mnie z depreji i doprowadzeniu do stanu w którym mogę funkcjonować w sposób w miarę samodzlny.Serdecznie dziękuję,za profesjonalne podejście do moich problemów. Polecam Panią doktor,życząc powodzenia i sukcesów zawodowych!. Pacjent.

 • Andrzej Proszowski

  Chirurg,

  • bardzo słaby

   Chciałam potwierdzić ocenę mojego przedmówcy.Trafiłam do dr Proszowskiego zachęcona bardzo pozytywną opinią na jego temat.Będąc na NFZ już w poczekalni mnie zdumiało jak szybko trwają wizyty.Faktycznie to mogło być od 3 do 5 minut.CO chirurg może zrobić przez 5 minut?Po wejściu do gabinetu od razu uderza chłód Pana Doktora.Ma się właśnie wrażenie,że przeszkodziło się Panu Doktorowi w czymś ważnym i pacjent czuje się głupio.Zupełny brak zainteresowania tego Pana problemem z którym przyszedł pacjent.Zero zainteresowania,zero kontaktu,zero sympatii. Pacjent wychodzi rozczarowany i z niesmakiem bo czuje się zupełnie olany.Jeśli Pan Proszowski traktuje wizyty na NFZ jako pracę za karę to może lepiej niech da sobie spokój,bo za te wizyty płaci polski podatnik i tylko zraża pacjentów.No ja byłam zażenowana poziomem Pana Doktora .Byłam tylko 1 raz i nigdy więcej nie zamierzam iść do tego Pana ani na NFZ ani tym bardziej prywatnie..Naprawdę odradzam,szkoda czasu na wizyty bo więcej można się dowiedzieć u lekarza rodzinnego niż u Pana Proszowskiego .Może prywatnie ten Pan jest inny bo skądś te pozytywne opinie się biorą,ale na NFZ ten Pan potwierdza najgorsze stereotypy polskich lekarzy,którzy muszą "cierpieć" przyjmując na ubezpieczalnie.

  • bardzo słaby

   Lekarz jest nie miły jak przyjmuje na NFZ - traktuje pacjenta jak intruza. Każdy kto był ze skierowaniem na NFZ nie był dłużej niż 3 minuty. Lekarz nawet się nie pyta chorego po co przyszedł.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu

 • Paweł Sarna

  Neurolog,

  • bardzo słaby

   Chcesz szybko pozbyć się pieniędzy? Polecam. Żadnego skierowania na dalsze badania mimo że dolegliwości mam od dłuższego czasu. Dobra rada za 120zł - nie bierz tabletek przeciwbólowych bo niszczą nerki i wątrobę.

  • bardzo dobry

   Bardzo polecam tego lekarza. Od paru lat męczyłam się z migreną. Byłam u pewnego neurologa w Poznaniu,który mi nie pomógł. W końcu trafiłam do dr Sarny. Dzięki niemu już prawie rok nie miałam ataku migreny! Bardzo polecam! Profesjonalny specjalista ze wspaniałym podejściem do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu

 • Paweł Derbich

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • bardzo dobry

   Nie znajduję słów uznania. Jak dotąd nie spotkałam podobnego lekarza - specjalisty. ANIOŁ!!!!!!!!!!!!!!!!! Kalisz wygrał los na loterii. Szczerze polecam!!!!!!!!!!!!Uważam ,że jest to, jeśli nie najlepszym chirurgiem, to na pewno mieści się w ścisłej czołówce chirurgów w Wielkopolsce. Podejście do pacjenta wzorem dla pozostałych lekarzy.

  • bardzo dobry

   Pan Doktor Derbich to konkretny, bardzo miły, uprzejmy, taktowny fachowiec. Potraktował poważnie mój przypadek, udzielił konkretnej porady, poświęcił czas nie tylko na badanie, ale i na rozmowę. Choć byłam w kompletnej rozsypce, zaczynało mi brakować wiary, to Pan Doktor bardzo szybko rozwiał moje wątpliwości, podniósł mnie na duchu, otrzymałam mnóstwo wsparcia. Myślę, że gdyby każdy lekarz był taki jak Pan Doktor Derbich, kolejki w przychodniach i szpitalach byłyby znacznie mniejsze, a ludzie szczęśliwsi.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Agnieszka Anna Skowrońska

  Diagnostyk,

  • bardzo dobry

   Z Panią Doktor mamy już do czynienia od paru lat i z całą świadomością mogę stwierdzić, że to najlepszy radiolog w miescie. Udało jej się zdiagnozować wadę nerki u mojego syna, była bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Również w nagłym wypadku z moim bratem, zatrzymaniem pracy nerek i plynem w brzuchu co było zagrożoniem jego życia przyjęła nas natychmiast bez kolejki bez umówienia. Z całą świadomością mogę powiedzieć, że to bardzo dobry specjalista.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista , wspaniała uśmiechnięta Pani doktor która podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy . USG wykonane profesjonalnie i bardzo dokładnie . Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Arleta Szczęsna

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Nie mogłam trafić lepiej, wybierając swojego pierwszego w życiu ginekologa. Zwróciłam uwagę, że dr Szczęsna robi także specjalizację z endokrynologii i w sumie głównie dlatego to na nią padł wybór. Doktor bezbłędnie pokierowała mnie na dalsze badania i zdiagnozowała. Na każdej kontroli dokładnie omawiamy moje wyniki, samopoczucie. Atmosfera na wizytach bardzo przyjazna, luźna, a sam gabinet najwyższej klasy. Podsumowując, jestem baaardzo zadowolona i, o ile cały czas będę mieszkać w Poznaniu, nigdy nie zamienię dr Szczęsnej na innego lekarza :)

  • bardzo dobry

   Cudowna lekarka, z doskonałym podejściem do pacjenta i ogromna wiedzą. Pani doktor dba o najdrobniejsze szczegóły. Korzystałam z usług Pani doktor już 3 rok. Byłam zarówno w gabinecie w Poznaniu jak i Kaliszu wizyty niczym się nie różnią, poza tym, że w poznaniu mają lepszy sprzęt. Za każdym razem badana byłam bardzo dokładnie, przeprowadzała ze dokładny wywiad, zleciła potrzebne badania i dwa razy skierowała mnie do innego specjalisty, za co bardzo Panią Doktor cenię. Gorąco polecam Panią doktor i dziękuję za pomoc :-)

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu