mgr

Paweł Cukrowski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta

11 opinii +dodaj

Rehabilitant, fizjoterapeuta, terapeuta manualny. Jestem rehabilitantem posiadającym kilkudziesięcioletnią letnią praktykę w zawodzie. Obecnie przyjmuję w przychodni Znajomaklinika.pl… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: fizjoterapia 60min

  Do pana Pawła trafiłam z niezdiagnozowaną dolegliwością niewydolności kręgosłupa z niedowładem nogi.

  Od 9 lat (a od 1,5 roku bardzo intensywnie) rehabilitowałam się u różnych fizjoterapeutów, terapeutów manualnych, dyplomowanego osteopaty, lekarza medycyny sportowej, dwukrotnie byłam w szpitalu na oddziale neurologicznym - bez wskazania przyczyn moich dolegliwości. W tym czasie miałam wykonane 8 różnych zdjęć rentgenowskich, 3 rezonanse (odcinek lędźw., piersiowy, głowa), blokadę sterydowe, zastrzyki i igłowanie suche. Każdy z tych lekarzy wspominał, że nie spotkał się z takimi objawami bez wyraźnej przyczyny w obrazach rtg i rezonansach.

  Jestem obecnie po około 6 wizytach u pana Pawła i jestem prawie pewna, że nie będę potrzebowała innego lekarza. Pan Paweł zawsze bardzo uważnie słuchał, ciągle zastanawiał się nad przyczynami dolegliwości i dodatkowo ma bardzo duże doświadczenie. Jeżeli dotychczasowe działania nie przynosiły rezultatów - ponownie zastanawiał się nad przyczyną i próbował nowych sposobów. Okazuje się, że powód dolegliwości jest złożony i składa się na niego kilka czynników a głównym z nich jest źle zrośnięta kość po złamaniu nogi, które miało miejsce 20 lat temu (obecnie mam 33 lata). Nikt wcześniej nie połączył tego faktu z obecnymi dolegliwościami.

  Jestem Panu bardzo wdzięczna za cierpliwość w dążeniu do poznania przyczyny. Pozdrawiam serdecznie, Asia

 • A
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie

  Do Pana Pawła zawitałem pierwszy pierwszy po zerwaniu więzadeł kostki kilka lat temu i od tamtego czasu jest moim pierwszym kontaktem w wypadku jakichkolwiek urazów mechanicznych. Nigdy nie odmawia pomocy i nawet w nagłych wypadkach mozna skorzystać z jego fachowej i szerokiej wiedzy. Obecnie polecam go całej rodzinie jak i znajomym.

 • B
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.pl

  Pan Paweł dwukrotnie doprowadzał moją prawą rękę do normalnego stanu - bym mogła bez bólu nią poruszać. Pierwszy raz korzystałam z zabiegów u Niego ponad rok temu, drugi - ostatnio, po naderwaniu ścięgna w barku. I dwukrotnie po serii zabiegów wszystko wróciło do normy, a ja mogę normalnie funkcjonować. A poza tym, że jest świetnym fachowcem, to jest również bardzo sympatyczną osobą. Szczerze polecam.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Mgr Rehabilitacji: kompetentny, profesjonalny, zna się na swoim fachu, poprawna diagnoza i odpowiednie działanie oraz zaplanowanie dalszej rehabilitacji, dobry kontakt

 • J

  Mam zrekonstruowany staw biodrowy i bóle zwyrodnieniowe. Dzięki pomocy pana Pawła problem, z którym borykam się od lat, praktycznie przestał istnieć. Właściwy dobór ćwiczeń, pomoc doraźna - na każdą prośbę, niezależnie od momentu - postawiły mnie na nogi. A przy tym wszystko odbywa się w doskonałej atmosferze, pan Paweł jest przemiłym, dobrym człowiekiem i rewelacyjnym specjalistą. Polecam z wszystkich sił, nie spotkałam lepszego, a spotkałam wielu.

 • A

  Obudziłam się z potwornym bólem prawego barku, ręką właściwie nie mogłam ruszać. USG, skomplikowany opis przypadłości ("jama wapienna o wym. ok.17x17x4 położona między ścięgnem m. podgrzebieniowego i podgrzebieniową strefą kompleksu torebkowego", "śródstrukturalne mineralizacje w ścięgnie m. obłego mniejszego" itp. itd.) i propozycja leczenia operacyjnego. A Pan Paweł uchronił mnie przed operacją: zaordynował inne leczenie, po ok.trzech tygodniach zabiegów fizjoterapii mój bark jest ja nowy :)!!! POLECAM BARDZO!!!

 • P

  Trafiłem do Pana Pawła po wypadku motocyklowym ze zmiarzdzoną stopą. Po operacji mialem calkowity brak ruchomosci stopy. Malo, ktory fizjoterapeuta chcial sie nia zajac ze wzgledu na brak zrostow natomiast Pan Pawel nie boi sie wyzwan i w ciagu 3 miesiecy postawil mnie na nogi. Ma swietne podejscie do pacjenta. Jest zawsze usmiechniety i zyczliwy a przedewszystkim nie wychodzi z zalozenia ze sie nie da. Bardzo serdecznie dziekuje i polecam.

 • A

  Szukałam Pana Pawła w internecie, żeby zobaczyć gdzie teraz przyjmuje i przez przypadek zobaczyłam, że można napisać opinię :).
  Zrobię to z największą przyjemnością, ponieważ uważam, że to najlepszy specjalista! Pogodny, uśmiechnięty ale też bardzo skupiony na pacjencie. Posiada ogromne doświadczenie, z moim przypadkiem poradził sobie (w przeciwieństwie do innych) doskonale.
  POLECAM !!!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty. Fachowo postawiona diagnoza i zlecona rehabilitacja. Pan Paweł ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, dokładnie tłumaczy co powoduje problem i jak go najlepiej rozwiązać. Polecam.

 • A

  Byłem u Pana Pawła Cukrowskiego w przychodni na Żeromskiego (Znajomaklinika). Pan Paweł jest bardzo dobrym specjalistą. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i na pewno w przypadku problemów zdrowotnych odwiedzę Pana Pawła w przyszłości.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rehabilitant, fizjoterapeuta, terapeuta manualny.

  Jestem rehabilitantem posiadającym kilkudziesięcioletnią letnią praktykę w zawodzie.
  Obecnie przyjmuję w przychodni Znajomaklinika.pl na warszawskich bielanach.

  Ukończyłem szkolenia i kursy w zakresie najbardziej znanych metod w rehabilitacji. Jestem nie tylko praktykiem ale także wykładowcą. Prowadzę zajęcia dla początkujących fizjoterapeutów, ale także organizuję kursy i szkolenia w zakresie rehabilitacji.

  Jestem pasjonatem rekreacyjnej wspinaczki górskiej i narciarstwa zjazdowego.

  Motto: „Nie leczymy zdjęć tylko pacjenta”.
  Motto Znajomaklinika.pl: "Lecz się odpowiedzialnie"

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa

Edukacja

 • Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego

Publikacje

 • Współautor programu profilaktycznego ”Wady postawy u dzieci"