Umów wizytę Zapytaj lekarza 131 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym. W 2009 roku ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Fizjoterapii na AWF w Warszawie. W 2010 roku uzyskałem tytuł Dyplomowanego Terapeuty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapeutyczny Boruc RehabilitacjaUsługa: rehabilitacja

  Skorzystałam z rehabilitacji u Pana Pawła niespełna 1,5roku temu. Miałam poważne problemy z kręgosłupem i biodrami, dodatkowo uraz kolana. Pomoc, którą uzyskałam okazała się nieoceniona. Rehabilitacja trwała około 2miesiące, na koniec usłyszałm, ze do 2 tyg ból powinien ustąpić i rzeczywiście tak było. Dzis znów wracam do tego specjalisty ponieważ niestety problem jest przewlekły. Polecam w 100%.

 • R
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapeutyczny Boruc RehabilitacjaUsługa: ból kręgosłupa

  Z przyjemnością pragnę polecić Pana Pawła jako osobę kompetentną, znającą się na swoim zawodzie i bardzo otwartą w stosunku do pacjenta. Po wizycie odczułam spora ulge nie tylko w bolacym miejscu ale i calych plecach.Wszystkim, którzy szukają dobrego terapeuty zdecydowanie polecam.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapeutyczny Boruc Rehabilitacja

  Bardzo polecam Pana Pawła! Wykonuje swoją pracę z dużą dokładnością. Szuka przyczyny problemu. Po wizycie odczuwam znaczną poprawę samopoczucia, ból pleców w dużym stopniu ustąpił.

 • O
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapeutyczny Boruc RehabilitacjaUsługa: fizjoterapia

  Do p. Pawła trafiłam z bardzo dotkliwym bólem pleców. Już pierwsza wizyta przyniosła dużą ulgę. Doskonały fachowiec, który wsłuchuje się w odczucia pacjenta (np. jeśli dana technika rehabilitacji sprawia za duży ból to zmniejsza nacisk i wydłuża go w czasie). Nie naciąga na kolejne niepotrzebne wizyty a każdą wizytę wykorzystuje w 100% na pomoc pacjentowi. cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, zwłaszcza te dotyczące prawidłowej postawy i dbania o kręgosłup w codziennym życiu. Podpowiada jakie ćwiczenia robić. Szczerze polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny i wsłuchujący się w pacjenta lekarz. Co najważniejsze, juz po pierwszej wizycie, w niecałą godzinę bol w kręgosłupie praktycznie ustał, a wcześniej ledwo mogłam sie schylić. Jako jedyny lekarz od razu wziął się do pracy i zlikwidowania źródła bólu w plecach. Poprzednich dwóch lekarzy zadali mi ćwiczenia rozciągające i wzmacniające brzuch i powiedzieli, że tylko codzienne ćwiczenia i wzmocnienie mięśni brzucha zniwelują ból.

 • M

  Pan Paweł pomógł zdiagnozować problemy z kręgosłupem, których żaden ortopeda nie był w stanie określić. Dopiero Paweł przyczynił się do zrobienia rezonansu i okazało się, że miał racje. Dzięki jego pracy i ćwiczeniom, które mi zalecił, przy moich dość poważnych zwyrodnieniach, pojawiam się co najwyżej raz na rok. Polecam, wystarczy dać się poprowadzić, a napewno pomoże.

 • A

  Bardzo dobry specjalista, zabieg poprzedzony jest bardzo szczegółowym wywiadem z pacjentem. W trakcie zabiegu, duża dokładność, precyzja. Szybko odnajduje źródło bólu i skutecznie go eliminuje.
  Bardzo polecam! :)

 • H

  Bardzo dobry fizjoterapeuta - najlepszy, na jakiego trafiłam podczas moich, już ponad czteroletnich, zmagań z bolącym kręgosłupem. Czasami podczas zabiegów miałam wrażenie, że Pan Paweł ma rentgen pod palcami - tak doskonale wie gdzie nacisnąć, rozmasować czy w inny jeszcze sposób potraktować problematyczne miejsce. Dziękuję i polecam:)

 • M

  Ogarnięty specjalista. Korzystałem z usług przy okazji kontuzji sportowych, zawsze udało się mu poskładać mnie do kupy. Polecam szczególnie przy okazji typowo siatkarskich urazów.

 • E

  Pan Pawel jest swietnym specjalista, rzadko zdarza sie zeby fizjoterapeuta tak doskonale znal ludzkie cialo. Mialam przewlekle bole glowy i kilka zabiegow naprawde porzynioslo ulge. Prowadze siedzacy tryb pracy i tez sporo biegam, dlatego kiedy tylko znajde chwile, korzystam z zabiegow.
  Bardzo polecam !!

Pytania pacjentów (249)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym. W 2009 roku ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Fizjoterapii na AWF w Warszawie. W 2010 roku uzyskałem tytuł Dyplomowanego Terapeuty Manualnego Kaltenborn-Evlenth Concept. Ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestniczenie w kursach oraz szkoleniach z zakresu terapii manualnej, osteopatii. Od dziewięciu lat zajmuję się pacjentami z dysfunkcjami, bólami narządu ruchu (kości, stawy, mięśnie, powięzie, ścięgna, więzadła, układ nerwowy).
  Ukończone kursy i szkolenia:
  - Kurs masażu klasycznego, leczniczego i sportowego (AWF Warszawa)
  - Badanie i leczenie stawów kończyny dolnej (Mirosław Dębski)
  - Badanie i leczenie stawów kończyny górnej (Mirosław Dębski)
  - Badanie i leczenie miednicy oraz dolnej części kręgosłupa (Christian Gloeck)
  - Badanie i leczenie górnej części kręgosłupa (Andreas Gattermeier)
  - Badanie i leczenie kończyny dolnej, techniki zaawansowane (Guenther Baumeister)
  - Badanie i leczenie kończyny górnej, techniki zaawansowane (Christian Gloeck)
  - Badanie i leczenie obręczy biodrowej i dolnej części kręgosłupa – kurs zaawansowany (Christian Gloeck)
  - Kurs podstawowy PNF (Prorioceptive Neuromuscular Facilitation) (Agnieszka Stępień)
  - Badanie i leczenie górnej części kręgosłupa oraz stawów skroniowo-żuchwowych (Christian Gloeck)
  - 26.10.10 Dyplomowany Terapeuta Manualny Kaltenborn-Evjenth Concept (zdany egzamin)
  - Kurs rozwijający PNF (Prorioceptive Neuromuscular Facilitation) (Aleksander Lizak)
  - Techniki manipulacyjne kręgosłupa – koncepcja MLMR (Daryl Herbert)
  - Terapia manualna w obrębie kończyny dolnej oraz odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa (John Langendoen)
  - Wnioskowanie kliniczne w ortopedii i traumatologii w oparciu o badania naukowe i stosowane metody operacyjne (Marcin Podwika, Marcin Łepski)
  - Terapia manualna w obrębie kończyny górnej oraz szyjnego i piersiowego odcinka kręgosłupa (John Langendoen)
  - Anatomia Palpacyjna z Hakowaniem (Marcin Fluder)
  - Manipulacje w obrębie kręgosłupa lędźwiowego, miednicy i kończyny dolnej z technikami przed- i po-manipulacyjnymi (Sigurd Slaastad)
  - Manipulacje w obrębie szyjnego i piersiowego odcinka kręgosłupa oraz kończyny górnej (Sigurd Slaastad)
  - Terapia wisceralna z wnioskowaniem klinicznym (Michel Puylaert)
  - Diagnostyka obrazowa w fizjoterapii (Piotr Godek)

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Fizjoterapia na AWF w Warszawie - studia magisterskie