lek. dent.

Paulina Roszyk (Krysiak)

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

79 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ukończeniu stażu stomatologicznego w Sopocie, przeniosłam się do podwrocławskiej Oleśnicy, gdzie przez półtora roku pomagałam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Dental Republic ToruńUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Pani Doktor jest przemiła i czuć profesjonalizm w każdyn calu. To była jedna z moich najdłuższych, ale zarazem najprzyjemniejszych wizyt. Nie mogę się doczekać następnej wizyty.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Republic Toruń

  Rewelacyjne podejście do małego i wystraszonego pacjenta. Córka po wizycie była pewna że nie było borowania. Inaczej nie da się naprawić zęba. Z przyjemnością córka będzie chodzila i co najważniejsze zostało odbudowane zaufanie że stomatolog to nie jest nic złego. Serdecznie Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Dental Republic Toruń

  Jestem bardzo zadowolony. Obsluga sprzet na 5. Przy naprawie zeba nic nie czulem, szybko i sprawnie.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Republic ToruńUsługa: usuwanie zębów

  Jedyny stomatolog który nie zadał mi bólu a wizyta przebiegła w super atmosferze! Wyrwanie zniszczonego zęba zajęło dosłownie chwilę i minęło w przyjaznej atmosferze. Szczegółowe wskazówki co do dalszego postępowania z raną po zębie. Szczerze poleam. Pani Paulino - chylę czoła!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Republic ToruńUsługa: kontrola uszkodzonego zęba, podejrzenie próchnicy

  Wizyta była z 1,5 roczną córką. Stomatolog była sympatyczna, otwarta starała się wprowadzić pozytywne bodźce. Co ucieszyła, miała też aktualną wiedzę dotyczącą karmienia piersią - wiedziała, że nie szkodzi zębom dziecka ani zgryzowi. Poinstruowała w zakresie właściwej pielęgnacji.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Republic ToruńUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Pani doktor bardzo miła i sympatyczna, co dla osoby panicznie bojącej się dentysty jest ogromnie ważne; widać, że ma dużą wiedzę i wie, co robi. Poza tym potrafi ją przekazać w sposób przystępny i rzetelnie wyjaśnia co trzeba zrobić i dlaczego, bez naciągania na niepotrzebne koszty.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Republic Toruń

  Polecam ! Pierwsza wizyta umówiona tego samego dnia i to bez żadnych opóźnień. Będę stałym klientem :)

 • L

  Bardzo długo nie chodziłam do dentysty,okropnie się bałam.Strach przed wizytą był ogromny.W gabinecie u pani doktor przywitał mnie uśmiech i zrozumienie dla mojego lęku.Pani doktor to wyjątkowy lekarz ,dokładnie wszystko tłumaczy .Pełen profesjonalizm i zero bólu.cieszę się ,że trafiłam do pani doktor.Już nie boję się dentysty i jestem umówiona na dwie kolejne wizyty.Dzięki tej wizycie przełamałam swój strach.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Republic Toruń

  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy Pani stomatolog . Przesympatyczna ! Wszystko dokładnie mi wyjaśniła na temat leczenia moich zębów . Chyba znalazłam dożywotniego opiekuna moich zębów . Polecam w 100% !

 • M

  Pani Doktor anioł,wszystko wytłumaczyła co robimi i co dalej trzeba zrobić,wizyta bezbolesna a dla mnie to priorytet,napewno wrócę☺

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ukończeniu stażu stomatologicznego w Sopocie, przeniosłam się do podwrocławskiej Oleśnicy, gdzie przez półtora roku pomagałam przywracać zdrowy uśmiech moim pacjentom. Kolejnym etapem na mojej stomatologicznej drodze jest Toruń.
  W pracy stomatologa pomaga mi moja pracowitość i sumienność. Dzięki dobrze rozwiniętym umiejętnościom społecznym, kontakt z pacjentem nie stanowi dla mnie problemu, a otwartość i cierpliwość pomagają mi we współpracy z małymi dziećmi oraz pacjentami panicznie bojącymi się dentysty. Dokładność i precyzja to cechy, które ułatwiają mi leczenie endodontyczne, odbudowę estetyczną oraz protetyczną. Trudne przypadki w mojej codziennej pracy są dla mnie bardzo motywujące i mobilizują mnie do pogłębiania swojej wiedzy przez częste uczestnictwo w szkoleniach.
  W wolnych chwilach lubię poczytać dobrą kryminalną książkę i obejrzeć ciekawy film. Taniec jest dla mnie najlepszym odpoczynkiem, a akumulatory ładuję podczas jazdy na rolkach.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia dziecięca

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny