Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem psycholożką, absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie realizowałam ścieżki z zakresu seksuologii i kryminologii. Rozwój zawodowy oraz pogłębianie wiedzy są dla mnie kluczowe w pracy z drugim człowiekiem, dlatego obecnie kontynuuję kształcenie na studiach podyplomowych z seksuologii.

W swojej pracy magisterskiej zajmowałam się analizą zależności między regulacją emocji, zdolnością mentalizacji (czyli przyjmowania perspektywy drugiej osoby) a satysfakcją z życia seksualnego kobiet. Badania te pozwoliły mi lepiej zrozumieć, jak istotny wpływ na nasze życie intymne ma sposób, w jaki radzimy sobie z emocjami.

Doświadczenie zdobywałam m.in. podczas praktyk w szpitalu psychiatrycznym „Dziekanka”. Miałam także okazję uczestniczyć w procesie sporządzania opinii dotyczących korekty płci oraz opinii sądowych. Byłam również członkinią Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii, w ramach którego angażowałam się w wolontariat „Bajkoczytanie” na oddziale dziecięcym szpitala im. Heliodora Święcickiego.

W pracy terapeutycznej najważniejsza jest dla mnie autentyczna, szczera relacja – oparta na zaufaniu, otwartości i braku oceniania. W moim gabinecie nie ma tematów tabu. Tworzę przestrzeń, w której każda osoba może być sobą i swobodnie mówić o swoich doświadczeniach. Bliska jest mi idea, że „nic, co ludzkie, nie jest mi obce” – dlatego z pełnym szacunkiem podchodzę do różnorodności w każdym obszarze życia.

Wierzę, że niezależnie od trudności i doświadczeń, każdy z nas ma prawo do szczęścia i wewnętrznego spokoju.

W swojej praktyce uwzględniam także pracę z ciałem. Szczególnie interesuje mnie psychosomatyka – zależność między stanem psychicznym a fizycznym. Z własnego doświadczenia wiem, jak emocje mogą wpływać na ciało, dlatego bliskie jest mi podejście holistyczne, w którym człowieka postrzega się jako spójną całość, a nie zbiór oddzielnych elementów.

Jeśli czujesz, że poruszane przeze mnie tematy są Ci bliskie – zapraszam do kontaktu. Porozmawiajmy o tym wspólnie.

więcej O mnie

Zakres porad

  • Psychologia dzieci i młodzieży
  • Poradnictwo psychologiczne
  • Psychologia dorosłych
  • Opiniowanie psychologiczne

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Zdjęcia i filmy

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychologiczna

    200 zł

  • Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

    200 zł

  • Konsultacja psychologiczna dzieci

    200 zł

  • Interwencja kryzysowa

    200 zł

  • Konsultacja pary

    300 zł

Adresy (2)

Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus

Konsultacja online

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana

Telefon

509 50...

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik

Telefon

509 50...

23 opinie

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet
  • Zaangażowanie lekarza

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • K

    Nie mam porównania z innymi specjalistami, ale bardzo cieszę się, że trafiłem na Panią Paulinę

     • Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Paulina Rodzik

    Panie Karolu, jesteśmy dopiero na początku naszej współpracy a ja widzę z Pana strony bardzo duże zaangażowanie - idziemy po lepsze samopoczucie w ekspresowym tempie. Dziękuję i do zobaczenia :)


  • E

    Szłam ze wstydem i wyszłam z ulgą. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia i zrozumienia

     • Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Paulina Rodzik

    Dziękuję za te słowa, do zobaczenia na sesji! :)


  • A

    Dziękuję za zrozumienie i empatię. Myślę, że w końcu znalazłam terapeutę odpowiedniego dla siebie

     • Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Paulina Rodzik

    Bardzo się cieszę, dziękuję za opinię :)


  • J

    W gabinecie czułam się bardzo komfortowo, Pani Paulina nie naciskała, jeżeli jakiś temat był dla mnie za trudny to czułam, że mogę do tego wrócić później i nie musimy wszystko omawiać od razu

     • Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Paulina Rodzik

    Pani Julio dziękuję za zaufanie, do zobaczenia!


  • K

    Mam tendencję do rozgadywania się i do gubienia wątków. Pani Paulina pozwoliła mi się najpierw wygadać i wyrzucić wszystko a później nadała temu strukturę. To bardzo mi pomogło uporządkować myśli

     • Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Paulina Rodzik

    Uprzejmie dziękuję za opinię! :)


  • M

    Konkretnie, z wyczuciem i w sedno problemu, polecam

     • Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Paulina Rodzik

    Uprzejmie dziękuję za podzielenie się opinią z naszej współpracy!


  • J

    To moja pierwsza wizyta u Pani, ale na pewno nie ostatnia. Najbardziej doceniam to, że wszystko odbywa się w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania. Zero oceniania, tylko zrozumienie i wsparcie

     • Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Paulina Rodzik

    Bardzo dziękuję, mam nadzieję do zobaczenia :)


  • M

    Mega profesjonalne podejście, ale jednocześnie ogromna empatia i komfortowa atmosfera, która sprawiła, że dużo łatwiej było mi się otworzyć. Psycholog nie tylko mnie wysłuchała, ale faktycznie pomogła zrozumieć mechanizmy stojące za moimi problemami. Od razu widać ogromne zaangażowanie i wiedzę

     • Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Paulina Rodzik

    Uprzejmie dziękuję za opinię. Cieszę z Pana postępów i naszej współpracy :)


  • A

    Pani Paulina jest podczas wizyty bardzo empatyczna, potrafi słuchać i zrozumieć opisywaną sytuację. Jej sugestie i pytania celnie naprowadzają na źródło problemu. Pomogła mi dostrzec, nazwać i zrozumieć to z czym sam nie dawałem sobie rady. Pani psycholog spełniła moje oczekiwania, szczerze polecam.

     • Centrum Zdrowia Psychicznego Optimus Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Paulina Rodzik

    Bardzo mi miło to czytać. Dziękuję za podzielenie się ze mną swoją historią i do zobaczenia kolejnym razem :)


  • A

    Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto iść na terapię – to zdecydowanie tak, a w szczególności do Pani Pauliny. Ogromne wsparcie, świetna atmosfera i przede wszystkim skuteczność. Jedna z najlepszych decyzji, jakie podjąłem

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Paulina Rodzik

    Cieszę się, że decyzja o skorzystaniu z usług psychologicznych wywołała w Panu tak pozytywne odczucia i cieszę się, że mogę w tych odczuciach Panu towarzyszyć. Do zobaczenia na wizycie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania