Adres

-, Kielce
paulinamaciejewska . com . pl (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Poradnictwo dietetyczne • 100 zł

Poradnictwo psychologiczne • od 100 zł

Analiza składu ciała • 30 zł +1 więcej

Zwykła wizyta • 100 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w dziedzinie psychodietetyki. Pracuję z osobami, które na co dzień mają trudności z odżywianiem. Moimi pacjentami są zarówno dzieci, ...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Poradnictwo dietetyczne

100 zł


-, Kielce

100 zł

paulinamaciejewska . com . pl


Poradnictwo psychologiczne

od 100 zł


-, Kielce

od 100 zł

paulinamaciejewska . com . pl


Analiza składu ciała

30 zł


-, Kielce

30 zł

paulinamaciejewska . com . pl


Zwykła wizyta

100 zł


-, Kielce

100 zł

paulinamaciejewska . com . pl

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam Panią Paulinę. Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy z nią i z sukcesów, które udało się osiągnąć. Mam 2,5 letniego synka "niejadka", który ograniczył się do niewielu, mało wartościowych produktów i trudno mu było wprowadzić zdrowe jedzenie. Dzięki doświadczeniu i kompetencji Pani Pauliny, a także pozytywnemu wsparciu, udało mi się zmienić nawyki żywieniowe mojego synka. Strata wagi, jak i przybieranie na wadze, to proces, który trwa. Cierpliwość w działaniu i zaufanie do Pani Pauliny zaprocentowały. Kontaktowalysmy się głównie wirtualnie i telefonicznie, ale bardzo cenię sobie taką możliwość ze względu na moją dużą ilość pracy i obowiązków. W trudnych chwilach warto zaufać specjaliście. Dlatego jeszcze raz serdecznie polecam Panią Paulinę.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: paulinamaciejewska . com . pl

Trafiłam do Pani Pauliny, ponieważ miałam trochę zbędnych kilogramów, które postanowiłam zrzucić. Chociaż mam sporą wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania nie wiedziałam co robię nie tak, że nie mogę schudnąć i jak się do tego zabrać bardziej profesjonalnie. Na szczęście trafiłam do Pani Pauliny, która szybko wyłapała i wskazała mi moje błędy żywieniowe i szczegółowo przedstawiła plan działania mający na celu utratę wagi i wyrobienia w sobie nawyków zdrowego odżywiania. Wytyczne Pani Pauliny, które postanowiłam wdrażać w swoim życia szybko zaczęły przynosić oczekiwane rezultaty. Pani Paulina posiada ogromną wiedzę z zakresu dietetyki, którą chętnie dzieli się ze swoimi pacjentami. Pani Paulino, bardzo dziękuję za wszystkie rady, które pomogły mi nie tylko w osiągnięciu szczuplejszej sylwetki, ale myślę, że również zdrowszym życiu poprzez wypracowanie sobie nawyków zdrowego odżywiania. Małgorzata J.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: paulinamaciejewska . com . pl napady nerwicowo-lękowe

5 to za mała skala by opisać Panią Pauline. Od dłuższego czasu zmagałem się z napadami nerwicowo lękowymi po traumatycznym wydarzeniu. Miałem problemy z codziennoscią, problemy z jedzeniem. Traciłem na wadze. Pani Paulina postawiła mnie na nogi. Jest osobą bardzo ciepła, sympatyczną. Bije od niej spokój i dobroć. Starała się zrozumieć moją osobę poprzez rozmowe, a nie jak inni podsuwali testy do wypełniania. Zawdzieczam jej bardzo dużo. Polecam z całego serca.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: paulinamaciejewska . com . pl

Zmagam się z anoreksją od kilku lat i potrzebowałam osoby, która zajmie się moim zdrowiem zarówno od strony terapeutycznej jak i dietetycznej. Przed Panią Pauliną, korzystałam z pomocy innych terapeutów, jednak bez specjalnych rezultatów...Pani Paulina to wspaniała terapeutka i dietetyk. Konkretna, jednocześnie bardzo przyjazna, empatyczna i skuteczna. Terapia zaczęła przynosić efekty w naprawdę krótkim czasie. Polecam każdemu! Dziękuję Pani Paulino za zaangażowanie i nieocenioną pomoc.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Paulina to profesjonalistka w swoim zawodzie. Dzięki niej odważyłem się jeść warzywa, których kiedyś nie mogłem nawet przełknąć! Po za tym jest bardzo miła i ciepłą osobą. Każdemu gorąco polecam wizytę u Pani Pauliny!


W
Użytkownik zweryfikowany

Pani Paulina posiada ogromną wiedzę w dziedzinie dietetyki. Jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ pomogla mi ustabilizować swoją dietę i zmotywowała mnie do zdrowego odżywiania. Dba o jak najlepsze rezultaty poprzez stały kontakt mailowy i odpowiada bez problemu na każde pytanie związane z dietą.Polecam serdecznie!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Jestem bardzo zadowolona z rozpoczęcia współpracy z Panią Pauliną posiada dużą wiedzę na temat dietetyki a także służy radą w związku z wprowadzaniem zmian do diety mojego 3 latka. A do tego posiada dobre podejście psychologiczne do pacjenta. Cieszę się że na nią natrafiłam przez portal znanylekarz.pl ;)


Użytkownik zweryfikowany

Z Panią Pauliną spotkałam się pierwszy raz już na samym początku mojej ciąży. Od razu dostałam konkretne informacje co i jak zmienić w sposobie odżywiania ze szczególnym uwzględnieniem mojej cukrzycy typu I. Paulina otaczała mnie opieką i wspierała przez całe 9 miesięcy. Dając mi wartościowe rady dotyczące diety, stylu życia ale przede wszystkim dzieląc się własnymi doświadczeniami z okresu własnej ciąży. Dziękuję jej za obecność w tym ważnym dla mnie czasie.

mgr Paulina Maciejewska

Dziękuję serdecznie. Wszystkiego dobrego dla córci i jej rodziców.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Paulina to osoba, która lubi swoją pracę, a więc nigdy nie jest zmęczona, poprzez co zawsze ma dużo energii,. Wpływa to na wydajność jej pracy i co za tym idzie zadowolenie klientów/pacjentów. Zawsze wnikliwie i indywidualnie podchodzi do każdej z osób. Ma ogromną wiedzę i duży zakres specjalizacji. Wiedzę zdobyła nie tylko na studiach, ale czerpie ją również z własnego doświadczenia, jak na przykład sama będąc mamą potrafi jak najlepiej doradzić kobiecie ciężarnej, co może, a czego nie powinna jadać, jak i również mamie karmiącej. To dzięki Pani Paulinie przekonałam się, że mitem są wypadającej włosy i łamliwe, słabe paznokcie w okresie prenatalnym, jak i podczas karmienia piersią. Serdecznie POLECAM!

mgr Paulina Maciejewska

Bardzo dziękuję za polecenie. Z pozdrowieniami Paulina Trzebiatowska


A
Użytkownik zweryfikowany

Z Panią Pauliną dopiero zaczęłam współpracę. Jestem bardzo zadowolona. Ciepła, miła i sympatyczna osoba. Z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta.

mgr Paulina Maciejewska

Dziękuję Bardzo. Przesyłam Pozdrowienia


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w dziedzinie psychodietetyki. Pracuję z osobami, które na co dzień mają trudności z odżywianiem. Moimi pacjentami są zarówno dzieci, ...

Zobacz pełen opis


Publikacje i artykuły