lek. dent.

Paulina Klukowska-Mincer

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

13 opinii +dodaj

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuję się leczeniem zachowawczym, protetyką, stomatologią dziecięcą, jednak zdecydowanie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
    Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

    Wizyta przebiegła szybko i profesjonalnie.
    Pani stomatolog jest bardzo miła, zabieg był prawie bezbolesny. Gabinet jest czysty i nowoczesny. Polecam

  • Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

    Szukając dentyste w Gdańsku trafiłem na Panią Paulinę. Pierwsza wizyta miała na celu wyleczyć kanałowo moją siódemkę. Pani Paulina wykazała się profesjonalizmem i świetnym podejściem do pacjenta. Przyznam że prawie 3 godzinna wizyta tak szybko minęła że nawet nie zauważyłem.

    Każdemu mogę polecić tego specjalistę. Już dziś mogę powiedzieć że mam nowego dentystę w Gdańsku. Kolejne wizyty umówione i na pewno będę regularnie bywał na fotelu u Pani Pauliny. Polecam!!

  • Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

    Bardzo miła i sympatyczna Pani ze świetnym podejściem do dzieci.Byłem z moim synem,który bardzo boi się dentysty.Po wizycie u Pani doktor syn zupełnie zmienił nastawienie i chętnie chodzi na kolejne wizyty.

  • M
    Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

    Pani lek. dent. Paulina Klukowska jest bardzo dobrym stomatologiem :) Fachowe podejście, profesjonalizm, pewność w działaniu, a oprócz tego Pani Paulina jest po prostu bardzo miłą i empatyczną osobą, która interesuje się stanem zdrowia swojego pacjenta. Jestem przed założeniem aparatu ortodontycznego i do Pani Pauliny przyszłam na przegląd a następnie na poprawienie stanu zębów (plombowanie), następnie dowiedziałam się od ortodonty, że należy jednego zęba powtórnie wyleczyć kanałowo. Gdy to usłyszałam, stwierdziłam, że chyba zrezygnuję z aparatu, gdyż wizja takiego leczenia była niepokojąca. Rozmawiałam o tym z rodziną i znajomymi, ale zdecydowałam się na leczenie dopiero wtedy, gdy usłyszałam od Pani Pauliny "Na prawdę tego się Pani boi?". Mój problem został wcześniej wyolbrzymiony. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, podejście do pacjentów na medal ! :)

  • M
    Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

    Polecił mi ją znajomy i nie zawiodłam się. Bardzo miła i profesjonalna osoba. Leczenie przebiegało bezboleśnie i bardzo sprawnie. Od czasu wizyty nie mam już problemów. Polecam!

  • K
    Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

    Bardzo miła i sympatyczna osoba. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, a ząb zrobiony rewelacyjnie. Do dzisiaj nie odczuwam problemów z moim zębem. Pani Paulina jest świetna!

  • W
    Lokalizacja: W innym miejscu

    Pełen profesjonalizm od początku do końca wizyty, miłe usposobienie do pacjenta i bardzo duża wiedza. Pani dr. Paulina leczy mnie i mojego narzeczonego, tłumaczy wszystko i opowiada o każdej wykonywanej czynności co zapewnia pełen komfort siedząc na fotelu. Wiedza, uśmiech, podejście do pacjenta, zaangażowanie i dar w rękach jednym słowem - lekarz z prawdziwego zdarzenia.
    Gorąco polecam Panią dr. Pauline Klukowską

  • O
    Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie kanałowe

    Trafiłam do Pani doktor przez przypadek, z bólem zęba po leczeniu kanałowym przez innego dentystę. Po wizycie ból zęba zniknął, okazało się że mam czwarty kanał, czego poprzedniczka nie zauważyła. Cieszę się, że trafiłam na Panią Paulinę, wszystko mi tłumaczyła na bieżąco, dzięki czemu czułam, że jestem pod dobrą opieką. Pani doktor bardzo miła, dokładna i delikatna. Polecam.

  • Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie kanałowe

    Bardzo dobry lekarz. Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła. Robiła mi leczenie kanałowe pod mikroskopem. Jestem bardzo zadowolony. Bez bólu, sprawne i bardzo dokładnie, bo znalazła jeszcze dodatkowy kanał.

  • Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: Inny

    Najlepsza dentystka z jaką miałem do czynienia. Kiedyś każda wizyta u stomatologa była dla mnie stresująca, teraz bez obaw siadam na fotelu u Pani Pauliny. Zero bólu, świetna atmosfera w gabinecie i doskonała współpraca z asystentką. Mieszkam poza Trójmiastem, ale na leczenie zębów jeżdżę do Gdańska, do gabinetu Mediss. Polecam wszystkim.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
    Zajmuję się leczeniem zachowawczym, protetyką, stomatologią dziecięcą, jednak zdecydowanie najbardziej interesuje mnie endodoncja. Pracuję z użyciem nowoczesnego sprzętu medycznego, w tym mikroskopu.
    Praca dentysty to moja pasja. Cieszy mnie, gdy mogę pomagać ludziom i jednocześnie spełniać się zawodowo.
    Systematycznie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach, by zapewnić moim pacjentom najlepszą opiekę stomatologiczną.

    Po pracy lubię spędzać czas aktywnie, dużo biegam, ćwiczę na siłowni, jestem też miłośniczką sportów zimowych.

Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Protetyka stomatologiczna

Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku