Lek.

Paulina Górska verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne NutriPoint

  Świetna opieka nad pacjentami. Dieta powstaje za każdym razem z uwzględnieniem "zachcianek". Lepiej trafić nie mogłam.

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Agnieszka Bara
  Agnieszka Bara
  Dietetyk
  Stanisława Jabłońskiego 12, Rzeszów
  Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do Pani Agnieszki. Jest wyjątkowo miłą osobą a przy okazji przygotowała mi… więcej

  Karol Augustowski
  Karol Augustowski
  Dietetyk
  Stanisława Jabłońskiego 12, Rzeszów
  Polecam wszystkim Pana Doktora. To świetny specjalista z bardzo dużą wiedzą. Dostałem jadłospis, który spełniał… więcej

  Ewelina Polak
  Ewelina Polak
  Dietetyk
  Siemiradzkiego 6, Rzeszów
  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Ewelinę wszystkim tym, którzy borykają się ze zbędnymi kilogramami. Do swojej… więcej

  Monika Koszulińska
  Monika Koszulińska
  Dietetyk
  ul. Partyzantów 16/2, Rzeszów
  Do Spektrum trafiłem przypadkiem, moim problemem było kilka zbędnych kilogramów i nieco wystający brzuch. W ciągu… więcej

  Anna Opalińska
  Anna Opalińska
  Dietetyk
  ul. Dąbrowskiego 16, Rzeszów
  Bardzo miła i uprzejma Pani, poświęca na wizytę tyle czasu ile jest potrzebne, nigdy nie byłam przyjmowana w pośpiechu,zawsze… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłam SGGW w Warszawie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji; specjalizacja - dietetyka. Jestem również absowentką studiów podyplomowych z zakresu psychologii odżywiania w WSNS w Lublinie.

   Jestem właścicielem Centrum Dietetycznego NutriPoint, które istnieje od 2008 roku. Doświadczenie zawodowe staram się uzupełniać w bieżącą wiedzę z zakresu dietetyki i dziedzin pokrewnych uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz czytając fachową literaturę. Prowadzę indywidualne konsultacje i układam indywidualnie dopasowane diety, tak aby były nie tylko zdrowe, a również smaczne i wygodne do zastosowania. Pasja wykonywania zawodu oraz łatwość nawiązywania kontaktu z pacjentami sprawiają, iż prowadzone przeze mnie programy żywieniowe cechują się dużą skutecznością.

  Usługi

  Centrum Dietetyczne NutriPoint

  ul. Jabłońskiego 7/7B, 35-068 Rzeszów, podkarpackie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: Centrum Dietetyczne NutriPoint

   Świetna opieka nad pacjentami. Dieta powstaje za każdym razem z uwzględnieniem "zachcianek". Lepiej trafić nie mogłam.

  • Polecam serdecznie, bardzo dobry kontakt, motywacja do działania, jadłospis skomponowany indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich moich uwag. Pierwsza wizyta trwa ok, godziny - wizyty kontrolne ok, pół godziny. Na każdym spotkaniu przeprowadzana jest analiza składu ciała i dokładnie omawiana realizacja diety. Pani Paulina posiada bardzo rozległą wiedzę nt. odżywiania i jest doświadczonym dietetykiem. Polecam!

  • A

   Dzięki Pani Paulinie schudłem 20kg. Polecam, efekty są niesamowite. Niektórzy ludzie nie poznają mnie na ulicy. Mam mnóstwo energii i chęci do działania. Wizyty odbywały się co 2 tygodnie, po których dostawałem nowy jadłospis. Za każdym razem był on zmieniany do moich upodobań kulinarnych i możliwości przygotowywania posiłków. Dieta była łatwa do zastosowania i smaczna. Do tej pory stosuję większość przepisów z diety. Super podejście do pacjenta! Wszystko indywidualnie omawiane.

  • O

   O NutriPoint dowiedziałam się od znajomych z pracy, którzy korzystali z usług poradni. Zmienili się niesamowicie, więc ja też postanowiłam spróbować. Polecam! Super podejście do pacjenta. Wszystko szczegółowo omawiane na wizycie, tak, aby dietę było jak najłatwiej zastosować. Uwzględnione były moje preferencje i zachcianki kulinarne. Diety bardzo smaczne, nie odczuwałam głodu. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tak może wyglądać odchudzanie – bez dużych wyrzeczeń. Raz na jakiś czas mogłam nawet zjeść coś słodkiego. Zrzuciłam 10kg. Mam 2 rozmiary mniej. Czuję się super! Polecam w 100%.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG