Umów wizytę 287 odwiedzin w ciągu 30 dni

Nazywam się Patrycjusz Kosuń. Jestem terapeutą i trenerem umiejętności psychologicznych. Skupiam się na pomaganiu osobom, które podejrzewają, że mają problem z uzależnieniem w powrocie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Patrycjusz Kosuń. Jestem terapeutą i trenerem umiejętności psychologicznych.

  Skupiam się na pomaganiu osobom, które podejrzewają, że mają problem z uzależnieniem w powrocie do efektywnego funkcjonowania w sferze osobistej i zawodowej – zarówno poprzez pracę nad pełną abstynencją, jak i ograniczaniem.

  Pomagam osobom, które przeżywają trudności związane z używaniem alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków, hazardu oraz innymi uzależnieniami.

  Prowadzę sesje indywidualne i grupowe, a także warsztaty rozwoju osobistego.

  Ze względu na własne doświadczenie wychodzenia z uzależnień, umiem wczuć się i zrozumieć położenie Klienta.

  Szanuję prywatność i anonimowość. Żeby Ci pomóc, nie muszę znać Twojego nazwiska.

  Jeżeli podejrzewasz lub wiesz, że masz problem - skontaktuj się ze mną lub umów na wizytę.

  Zapraszam na www.kosun.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w uzależnieniach | Patrycjusz KosuńUsługa: psychoterapia

  Bardzo dobry, zaangażowany terapeuta. Podjął się leczenia w trudnej dla mnie sytuacji, która była wyzwaniem dla terapeuty. Dobrze nam się współpracowało i jestem zadowolony z efektów naszej pracy.

 • M
  Lokalizacja: Pomoc w uzależnieniach | Patrycjusz Kosuń

  Od Patrycjusza bije coś, co powinno znaleźć odbicie w każdym terapeucie. On naprawdę jest z Tobą w tej trudnej chwili. Nie traci przez to obiektywizmu, ale słyszy, co chcesz mu powiedzieć. Chce dotrzeć z Tobą do prawdy, nie uważa, że już ją zna. Z nim droga wydaje się raźniejsza, ktoś obok wie i chce wiedzieć, gdzie jesteś, M.

 • M
  Lokalizacja: Pomoc w uzależnieniach | Patrycjusz Kosuń

  Patrycjusz stał się moim życiowym kompasem, mimo że chodzę do niego dopiero od paru miesięcy. Niezwykle mądry życiowo człowiek, który zawsze trafia do sedna problemu, niezależnie od tego czego ten problem dotyczy. W tej chwili naprawdę nie wiem jak miałabym sobie poradzić z niektórymi problemami, gdyby nie te wizyty. Z tych u niego wizyt się nie wychodzi, tylko wylatuje :)

 • A
  Lokalizacja: Pomoc w uzależnieniach | Patrycjusz KosuńUsługa: pomoc w alkoholizmie

  Jestem zadowolona z porady. Podpowiedział od czego należy zacząć i gdzie leczyć. W razie potrzeby dzwonić do niego. Była to pierwsza wizyta.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Gorąco polecam Patrycjusza. Świetny terapeuta do którego chodziłem na terapię grupową. To właśnie Patrycjusz uświadomił mi że moja choroba to alkoholizm do czego się nie przyznawałem.Teraz jestem trzeźwy i jasno widzący Swoją przyszłość .Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Patrycjusz podszedł do mnie bardzo ciepło. Słuchał, analizował i zwracał uwagę na wiele istotnych detali w moich wypowiedziach. Dzięki temu spojrzałem w nowy sposób na swoje problemy i na to, jak je rozwiązać. Patrycjusz chętnie też dzielił się ze mną własnymi doświadczeniami dzięki czemu poczułem, że uczestniczę w partnerskiej rozmowie, a nie sztywnej relacji pacjent-lekarz. Terapeuta godny polecenia.

 • R
  Lokalizacja: Pomoc w uzależnieniach | Patrycjusz Kosuń

  W kontakcie z Patrycjuszem otrzymałem to na czym mi zależało w terapii: zaufanie, partnerstwo i otwartość. A najbardziej dziękuję za wiarę we mnie, że wart jest lepszego życia. Dziękuję :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Patrycjusz Kosuń pomoga mi w mojej terapii uzależnień. Nasza współpraca trwa już od jakiegoś czasu. Planuję kontynuować dalszą terapię u Patrycjusza, ponieważ zauważam bardzo pozytywne skutki po naszych sesjach, zarówno jeśli chodzi o terapię dot. uzależnień jak psychoterapię.

 • K
  Lokalizacja: Pomoc w uzależnieniach | Patrycjusz KosuńUsługa: Konsultacja

  Może zacznę od tego, że mam na imię Tomek i jestem hazardzistą. Patrycjusz był moim terapeutą indywidualnym jak też prowadził zajęcia grupowe w miejscu, gdzie zaczynałem wyjście z mojego uzależnienia…
  Bardzo trudno jest mi opisać, ocenić i znaleźć słowa takie, które opisałyby Jego wkład w moje zdrowienie… a to dlatego, że wkład był po prostu ogromny i właściwie nie do opisania:)
  Wszystko zaczęło się jesienią 2015 roku kiedy trafiłem do ośrodka po kilkunastu latach grania w stanie głęboko depresyjnym, na skraju wyczerpania przede wszystkim psychicznego, z ogromnymi długami…
  „Życie albo śmierć”- to słowa Patrycjusza, które zapamiętam do końca życia, a które wypowiedział, gdy dowiedział się, że po kilku miesiącach po wcześniej przerwanej terapii znów zacząłem grać… Słowa, które wypowiedział z pełną odpowiedzialnością wiedząc w jakim jestem stanie… Przez które też wiedziałem, że zawsze mogę wrócić do terapii i do niego zadzwonić…
  …i zadzwoniłem. W momencie kiedy rzeczywiście sam sobie zdałem sprawę, że mam do wyboru tylko dwie drogi.
  Od momentu ponownego podjęcia terapii Patrycjusz był człowiekiem, któremu zaufałem. Zaufałem bezgranicznie- tak na 100%... Był i jest moim mentorem i przewodnikiem (tutaj pewnie, czytając, uśmiechnie się i lekko zaczerwieni). W kontakcie indywidualnym okazało się, że nadajemy na „jednych falach” i w życiu mieliśmy podobne problemy. Przez co w początkowej fazie terapii każde spotkanie wlewało w moje serce dużą nadzieję, że mogę wyjść z nałogu i mojego depresyjnego stanu i cieszyć się życiem:) (bo przecież Jemu to się udało). Każde nasze spotkanie zawsze wnosiło coś nowego, dla mnie odkrywczego. Przez co robiłem stałe postępy, a naprawdę nie było łatwo… Zaufanie, którym obdarzyłem Patrycjusza opłaciło się i zaowocowało tym, że dzisiaj prowadzę mega szczęśliwe i aktywne życie wolne od nałogów, pełne radości z najdrobniejszych rzeczy:)
  Z Patrycjuszem, chociaż nasze spotkania terapeutyczne póki co się nie odbywają, utrzymujemy stały kontakt… który bardzo sobie cenię:) Po drodze bowiem okazało się, że mamy podobne zainteresowania, poczucie humoru i się po prostu rozumiemy:)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomoc w uzależnieniach | Patrycjusz KosuńUsługa: Konsultacja

  Patrycjusz jest bardzo dobrym terapeuta. Analitycznie podchodzi o wypowiedzi i problemow pacjentow i daje trafne i istotne informacje zwrotne. Potrafi szybko i celnie okreslic stan pacjentow, a takze podejsc do kazdego w sposob indywidualny, mowiac ich jezykiem. Zyskuje szacunek i respekt pacjentow. Majac mozliwosci pracy z Partycjuszem w grupie, obserwowalam, iz duzo czasu poswieca na to, by pacejnci mogli sie wypowiedziec, podzielic swomi historiami i na bazie tego pracowac. Czuc rowniez jego szacunek wobec pacjenta. Jest bezposredni w kontakcie, szybko mozna mu zaufac i tworzy atmosere korzystna do przepracowywania trudnych tematow. Polecam na pierwszy kontakt i diagnoze!