Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt
Przemiarki 24/9, Dębniki, Kraków

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Wcześniactwo


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Przemiarki 24/9, Kraków

Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizujemy się w terapii małego dziecka w ujęciu o trzy dominujące koncepcje neurorozwojowe:
metodę VOJTY
koncepcję NDT-BOBATH
...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Neurologia dziecięca
  • Pediatria

Znajomość języków

  • Angielski

28 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt Inny

Pod opieką Pani Patrycji znaleźliśmy się na przełomie 2019/2020 roku. Przez ponad rok Pani Patrycja nas prowadziła, wszystko wydawało się ok, do czasu, aż nie zaczęliśmy próbować umawiać wizyty kontrolnej po skończeniu przez córkę drugiego roku życia- zgodnie z zaleceniami Pani Patrycji. Stawialiśmy się na wszelkie wyznaczone terminy, na wspomina kontrolę nie mogliśmy umówić się wcześniej bo nie było grafików, ale mieliśmy się kontaktować. Niestety na recepcji dostaliśmy wiadomość od Pani tam pracującej, że Pani Patrycja już nie przyjmuje „tak dużych dzieci”, że zajmuje się wyłącznie maluchami. Córka miała wtedy 2 lata. Liczyłam że po tak długiej współpracy, umówieni zostaniemy chociażby na ostatnią wizytę ze wskazaniem do kogo się udać. Z jakimś poleceniem i planem. Niestety, zostaliśmy zdani na siebie z mnóstwem pytań w głowie o to czemu się tak stało. Nie polecam.

Patrycja Trala

Dzień dobry Pani, w 2021 roku miałam wypadek w gabinecie i jestem po zabiegu nadgarstka. To zdarzenie zmusiło mnie do zmiany profilu mojej pracy. Ze wskazań medycznych do odwołania przyjmuję tylko dzieci do drugiego roku życia. Proszę o wyrozumiałość.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt Inny

Pani Patrycja jest cudownym fizjoterapeutą - proszę mi wierzyć. Trafiłyśmy do Cioci Pati, gdy córka miała 5 msc - wzmożone napięcie mięśniowe, córka nie podnosiła głowy w leżeniu na brzuszku, poźniej wyszly inne problemy. Wcześniej byłyśmy u trzech fizjo, każdy straszył a nikt nie pomagał. Dopiero w rękach cioci Pati zostałyśmy zaopiekowane. Szczegółowe wyjaśnienia, zalecenia. Wizyt nie było dużo ale po każdej widać było ogromny progres jaki się dokonał. Niedawno odbyła się nasza ostatnia wizyta, córka ma 1,5 roku i pozbyłyśmy się wzmożonego napięcia całkowicie. Rozwija się prawiło a ja mam pewność, że decyzja, aby udać się do Pani Patrycji była najlepszą jaką tylko mogłam podjąć. Dziękuję Pani w imieniu swoim, męża oraz oczywiście Adrianny.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt Inny

Pod skrzydłami pani Patrycji jestesmy od ok.5 m.ż., czujemy się w końcu w pełni zaopiekowani - dla zestresowanych rodziców mieć kogoś takiego jak p. Patrycja to prawdziwa ulga. Na spotkaniach pani Patrycja zawsze intensywnie zajmuje się naszą córką i nie raz zdarzyło się nam, ze po zwykłym jednym spotkaniu widzimy u córki znaczną poprawę. Przykładowo na ostatniej wizycie zgłosiliśmy problem asymetrycznego pełzania "jedną ręką" od dłuższego czasu, córka była bardzo spięta, a asymetria ulegała ciągłemu pogłebieniu. Po wizycie u p. Patrycji 2 dni później zauważyłam pierwsze próby symetrycznego pełzania, a teraz córka robi to coraz częściej. Takich przykładów mielibyśmy kilka. Nawet jeśli to zrządzenie losu i przypadku to my i tak zasługi będziemy przypisywać do pani Patrycji ;-) Dodam, że p. Patrycja ma bardzo holistyczne podejście i widzi w dziecku więcej niż niejeden pediatra czy specjalista - warto słuchać jej uwag nie tylko pod kątem fizjo. Polecamy i pozdrawiamy, mama i tata Oliwii:)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt Inny

Gorąco polecam. Empatyczna, z dobrym podejściem do dzieci, po 2 tygodniach ćwiczeń dziecko, które nienawidziło leżeć na brzuchu, zaczęło się obracać i chętniej leżeć. Pani Patrycja zwróciła uwagę na bruzde nad posladkami, której nikt wcześniej w żaden sposób nie skomentował. Przebadała moje - wtedy - 3 miesieczne dziecko, w sposób w który żaden lekarz nie potrafił. Wyjaśniła szczegółowo wszystkie problemy i napięcia z jakimi borykała się moja córka. Ze spotkania na spotkanie pokazywała wzorce które musieliśmy tylko ciut poprawiać u córki. Skończyliśmy na 4 spotkaniach z córka która w wieku 9 miesięcy zaczęła stawiać pierwsze kroki.
Miła, kompetentna, z wiedza holistyczna i indywidualnym, a nie książkowym czy youtubowym podejściem do pacjenta. Oby jak najwięcej takich specjalistów!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt Inny

Co prawda mieliśmy tylko dwie wizyty ale już na pierwszej wizycie daje się wyczuć potężna wiedzę i duże doświadczenie. Procentuje to bardzo dużymi postępami u małego. Szczerze można polecić wizyty


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt Inny

Dziś zakończyliśmy naszą przygodę z fizjoterapią córeczki. Przygoda ta trwała od ukończonego 4 mies. do 17ego włącznie. Nie potrafię wyrazić słowami, ile zawdzięczamy z mężem Pani Patrycji. Uważam, że trafiliśmy najlepiej jak tylko można, jestem pod ogromnym wrażeniem niesamowitej wiedzy i umiejętności Pani Patrycji, jest fachowcem w swojej dziedzinie z prawdziwego zdarzenia.
Na każdej wizycie dostawałam informację zwrotną co do postępów córeczki i etapu na jakim jesteśmy, dostawałam zawsze odpowiedź na wszelkie moje pytania i wątpliwości. Zawsze czujna, wyłapywała wszelkie nieprawidłowości i natychmiast zostawały podejmowane kroki w celu ich korekty. Dzięki temu wiem, ze nic nie zostało przeoczone. Zawsze serdeczna, uprzejma, życzliwa.
Dziękujemy z całego serca za wszelki wniesiony trud w rehabilitacje córki a wiemy ze łatwo nie było, bo córeczka jest charakterna i ma niecodzienny temperament;)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt Inny

Pani Patrycja opiekowała się naszą roczną córeczką ze zmożonymi napięciami i asymetrią od pierwszych miesięcy życia. Dziś problem praktycznie nie istnieje - po asymetrii nie ma śladu, mała ładnie raczkuje, stawia pierwsze kroczki. Nie mogę sobie wyobrazić bardziej kompetentnej, rzeczowej, zaangażowanej a przy tym równie ciepłej fizjoterapeutki. Jesteśmy niezwykle wdzięczni i z całego serca polecamy panią Patrycję!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt wcześniactwo

Polecam Patrycję Trala jako fizjoterapeutę. Dziękujemy za skuteczną pomoc i szybkie efekty. Cieszymy się, że po wielu poszukiwaniach w końcu trafiliśmy na prawdziwego profesjonalistę w swojej dziedzinie. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc. Ma Pani prawdziwy dar leczenia i intuicję! Polecamy i pozdrawiamy!


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt Inny

Wspaniałe podejście do dzieci, profesjonalnie i rzeczowo. Polecam Panią Patrycję. Fizjoterapeuta z zamiłowania i pasji.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii Dzieci i Niemowląt Inny

Doświadczenie, profesjonalizm, skuteczność! Pani Patrycja to wspaniały fizjoterapeuta i niezwykle cudowna osoba! Polecam serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania