Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz z ogromnym doświadczeniem, leczy moje dzieci, kiedy jest już naprawdę bardzo źle i zawsze stawia właściwą diagnozę, jeszcze się nie zawiodłam, poza tym bardzo podoba mi się Jej podejście do dzieci, widać, że je uwielbia, oczywiście ze wzajemnością:)


G
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny lekarz. Kompetentna, trafnie stawia diagnozy. Nie przepisuje antybiotyków jeżeli to nie jest konieczne. Cierpliwa, miła, uwielbia dzieci. Polecam


G

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor.Jest zdecydowana,miła i takze wyrozumiała.Zdarzyło mi się ,że nia miałam pieniędzy-przyjeła mnie zadarmo.Rzadko mozna spotkać takiego lekarza.Mam dziecko niepełnosprawne,chodzę do gab.prywatnego i jeszcze nigdy Pani doktor nie wzieła za wizytę.Troche jest mi głupio.Ale wiem od innych matek ,że Pani doktor od dzieci ciezko chorych nie pobiera opłaty za wizytę .Ma wielkie serce.Pomaga osobą potrzebujacym pomocy.To wspaniałe.Z całego serca polecam ją .jestem zachwycona


L

Pani Doktor jest świetnym specjalistą. Ma wspaniałe podejście do dzieci i rodziców ;) Polecam.


R

Bardzo dobry lekarz ,bardzo lubi dzieci ,zdecydowana w działaniu ,stawia konkretne rozpoznania .Lubię do niej chodzić.Bardzo inteligentna,miła w kontakcie.Oławianka.
Uratowała moje dziecko -jest już dobrze.Godna polecenia .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie