Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie

Baczyńskiego 1

55-200 , Oława , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Malczewski Inny

  Dr. Malczewski jest doświadczonym lekarzem, i ma pewną rękę. Podczas zabiegu prostowania przegrody nosowej informował mnie na bieżąco co zaraz będzie robił co robi i jak dużo zostało do końca. Sam zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ale efekty są konkretne i bez komplikacji.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Reszka

  Pierwszy raz byłam u Pani Doktor i jestem pod wrażeniem. Bardzo sympatyczna, ciepła kobieta. Przyszłam na wizytę bardzo zestresowana po wizycie u innego specjalisty, a wyszłam z uśmiechem na twarzy. Bardzo polecam Panią Doktor.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Wołyniec konsultacja chirurgiczna

  Świetny specjalista z idealnym podejściem do pacjenta. Zaangażowany, dokładny w wywiadzie i badaniu. Potrafi wesprzeć . Polecam każdemu.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusława Zamkotowicz-Lewandowska rozejście szwów pooperecyjnych

  Miałam ztyczność z Panią Lekarz, niestety.
  Nie mogę pochwalić jej profesjonalizmu, bardzo doceniam w ludziach szczerość i sprawiedliwość, uwarzam że są to cechy którę powinien posiadać szczególnie lekarz. Mój zabieg i wszystko wynikające później nie było najlepiej zrobione przez innych lekarzy (ale to inna bajka i dotyczy opinij o innych lekarzach). Co chciała bym powiedzieć o Pani Bogusławie, na deżurach i odchodach często była niesympatyczna, ciągle powtarzała, że przyszczyną niegojenia się rany jest tylko moja winą - jestem zbyt tężna (mam BMI 32), (w dodatku dodam do osuszenia rany zostały urzyte ręczniki papierowe, a na zszyscie rany czekałam 8 godzin, zostało to zrobine przez innego lekarza którego cięgle broniła Pani Bogusława, nie uważam że jest to profesjonalne).

  Stąd moja ocena jest niezadowalająca.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Malczewski Korekcja przegrody nosa

  Pan Doktor Malczewski to wspanialy czlowiek, lekarz I fachowiec. Szybko, sprawnie przeprowadzil zabieg przegrody nosa. Polecam calym sercem! Wdzieczna I szczesliwa pacjentka.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusława Zamkotowicz-Lewandowska Inny

  Bardzo polecam panią doktor. Jest to naprawdę super lekarz . Kolejne cesarskie cięcie przeprowadzone bezbłędnie. Pani doktor jest miła i profesjonalna.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz