Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Chodzę do Pani doktor od ponad 5 lat. Zawsze znajdzie czas, wysłucha i odpowie na dręczące pytania. Jest miła, delikatna, wzbudza zaufanie. Wykonuje badanie piersi, zleca bez problemu badania, wykonuje usg. Prowadziłam u niej dwie ciążę i nie miałam żadnych zastrzeżeń. Polecam :)

 • S

  Witam. Z czystym sercem polecam dr. Radzinowicz. Jest to lekarka która ma świetnie podejście do pacjenta.

 • Byłam u Pani Niny na swojej pierwszej wizycie i wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie.
  Chciałam, aby pomogła dobrać mi środek antykoncepcyjny.
  Pani Doktor jednak wcześniej musiała wykonać badanie, które dla dziewic jak wiadomo nie są zbyt przyjemne.Jednak zrobiła to jak możliwie delikatnie i byłam zdziwiona kiedy badanie dobiegło końca.
  Podczas badania piersi również była bardzo delikatna, czym znowu zostałam mile
  zaskoczona. Pani doktor przepisała tabletki, wytłumaczyła w czym rzec, odpowiedziała na moje
  pytania bardzo rzeczowo i konkretnie, dzięki czemu rozwiały się moje wszelkie obawy.
  Ogólnie polecam Panią doktor, a wszystkim młodym dziewczynom, które jeszcze zastanawiają się nad swoją pierwszą wizytą polecam Panią Ninę bez wahania. Jeśli chodzi o godziny przyjmowania to Pani doktor przyjmuje w poniedziałki od godz. 17 i soboty godz. 14 Pozdrawiam!

 • Polecam Panią dr.N.Radziwonowicz, chodzę do Niej od 2 lat, bez problemu kieruje na cytologię, bada piersi.
  Nie mam żadnych zastrzeżeń co do Jej kompetencji.

 • Prowadziłam ciążę u pani doktor,ponieważ miałam bardzo dobrą o niej opinię (chodziłam do niej wczesniej od pol roku). Zawsze miała czas i skrupulatnie rozwiewała wszelkie wątpliwości. W tarkcie ciąży przepisuje dużo badań. Co do ciąży prowadzenia ciąży mogę jej jedynie zarzucić ze od początku ciąży twierdziła że skoro pierwsza ciąża zakończyła się cc, to kolejna, ta która u niej prowadziłam również tak się zakończy (na tym mi zależało i tak się nastawiłam). Pod koniec ciąży jednak zmieniła zdanie i kazała mi rodzić naturalnie, w którym szpitalu tylko chce. Jednak od końca roku 2012, kiedy zwolniono ją ze szpitala w Jaworznie bardzo się zmieniła. Stała się roztargniona i nie pamięta o wcześniejszych ustaleniach z poprzedniej wizyty (mówi inne rzeczy), być może jest to właśnie związane z problemami zawodowymi. Obecnie mam problemy z szyjką macicy. Na początku leczenia pani doktor sprawiła wrażenie że wie jak będziemy leczyć mój problem, zleciła kilka badań i stwierdziła ze w najgorszym wypaku wypisze mi skierowanie na zabieg chirurgiczny który wykonam sobie gdzie bedę miała ochote (!!!). Gdy badania wyszły źle pani doktor umyła ręce i zapomniała już o skierowaniu, kazała mi przyjść na kontrole za pół roku (!!!) bez podania jakichkolwiek leków!!! Nie polecam tego lekarza !!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Do Pani Niny chodzę od 4 lat. Zawsze ma czas aby odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. Jest bardzo delikatna, ma dobre podejście do pacjentek. Lekarz z powołania :). Polecam.

 • Jestem pacjentką Pani Niny od dłuższego czasu i z całego serca ją polecam. Ma czas dla pacjentki zawsze odpowiada na pytania, kieruje na badania. Dla mnie to lekarz z prawdziwego powołania.

 • zdecywowanie polecam. Do pani Niny chodze od 4 lat. Prowadzila moje dwie ciaze i szczerze mowiac nie znam lepszej i bardziej kompetentnej lekarki. Pani Nina jest bardzo kompetentna lekarka z powolania. POLECAM w 100%. Pani Nino...dziekuje za wzorowo prowadzone ciaze i za 2 kochanych urwisow.

 • Do Pani Niny chodzę od 2 lat i uważam że jest to lekarz z powołania, profesjonalnie i z zaangażowaniem zajmuje się pacjentem. Zawsze wykonuje niezbędne jak i dodatkowe badania, poswieca dużo czasu pacjentowi i dokładnie tłumaczy wszystko. Miałam okazję poznać już wielu lekarzy i daleko im do Pani doktor. Planuje aktualnie ciążę i nie wyobrażam sobie aby ktoś inny ją prowadził. Pani Nina to osoba godna zaufania, polecam.

 • Witam, do Pani dr Niny chodzę kilka lat, obecnie prowadze u niej ciążę. Mam kilka wątpliwości do powyższych komentarzy. Pierwszy dotyczy postu o cyście. Kochana zmień tego drugiego lekarza, skoro twierdzi, że w ciągu 8 miesięcy cysta nie mogła urosnąć do 9 cm. Moja cysta w ciągu miesiąca potrafiła urosnąć do 4 cm, więc z tym stwierdzeniem zgodzić się nie mogę. Drugie zastrzeżenie dotyczy kolejek na schodach. Owszem jest to uciążliwe, ale nie rozumiem oburzenia dotyczącego krzeseł. Przecież to nei ośrodek zdrowia tylko miejsce publiczne, a krzesła są własnością lekarza. gdyby mogła przyjechac wcześniej i je wystawić, to równie dobrze mogłaby wcześniej zacząć przyjmować pacjentki. Fakt, że kolejka zaczyna się na 3 godziny przed ustalonym terminem, to już wybór i nadgorliwość pacjentek,a nie wina lekarza. Różnica polega na tym, że ile kobiet w kolejce tylu pacjentów dr Nina przyjmie, na NFZ takich kolejek nie ma bo są zapisy. Kolejna rzecz dotyczy bycia lekarza przy porodzie. Sama będę nie długo w takiej sytuacji i chciałabym, żeby pani dr była przy mnie. Niestety każdy lekarz jest tylko człowiekiem i też musi się wyspać, zjeść, odpocząć lub pędzić do innej pracy, bo przecież lekarz nie ma tylko jednego miejsca pracy. Więc troszkę wyrozumiałości. Fakt, że to prywatny lekarz i bierze za to pieniądze według niektórych to przypominam, że pieniądze dajecie za daną konsultację, a za poród nie (dla szczęściarzy rodzących na dyżurze pani dr to gratisowe dopełnienie spokojnego porodu). To tyle co do spostrzeżeń. Moja własna opinia jest pozytywna. Miałam już kilka problemów ginekologicznych i przemierzyłam kilku specjalistów i mam w czym porównać. W całej swojej \"karierze\" trafiłam tylko na dwóch lekarzy, z których mogłam być w pełni zadowolona, ze względu na wykonywane badania i możliwość zadawania miliona pytań. Był to lekarz z Piekar Śląskich i właśnie Pani Nina. Różnica była tylko jedna... cena za wizytę. Dr Nina w porównaniu do rynkowych cen, bierze za wizytę naprawdę niewiele, co wynagradza niektóre niedogodności (kolejki, brak krzeseł). Oczywiście lekarz jest tylko człowiekiem i może się mylić jak każdy, dlatego nie dziwię się kilku faktycznym negatywom. Jednak przeszłam przez ręce już nie jednego \"ginekologa-specjalisty\" i wiem, że są o wiele, wiele gorsi. Zawsze trzeba pamiętać, że lekarz jest jeden i tysiące pacjentek, dlatego, żeby wszystko było dobrze, w razie wątpliwości prosze samemu zadawać pytania, szukać lub konsultować się z innymi lekarzami. W końcu to w naszym geście lezy nasze zdrowie, nie tylko lekarzy. Pozdrawiam :)

Jesteś tym lekarzem?

335

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

390

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.