Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Sosnowa 4, Strzelin

EMA-MEDSosnowa 4, Strzelin

EMA-MEDSosnowa 4, Strzelin

EMA-MEDSosnowa 4, Strzelin

EMA-MEDSosnowa 4, Strzelin

EMA-MED

Moje doświadczenie

O mnie

Lek. dent. Nadia Macura-Siry jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Po studiach p...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Protetyka stomatologiczna

Znajomość języków

  • Angielski

17 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: EMA-MED stomatologia estetyczna

Dr. Nadia polecam wszystkim miła sympatyczna fachowe podejście do pacjenta najlepsza polecam

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: EMA-MED leczenie i estetyka

Wszystkim polecam Doktor Nadię.Wspaniałe podejście do pacjenta.Bardzo dokładna ,a efekt końcowy rewelacyjny.Miałam problem leczenia mojego młodszego synka .a teraz chętnie pójdzie tylko do dr Nadii.Moja ocena Pani Doktor to 6+++++++++++++++++++.Pozdrawiam serdecznie i polecam najlepszą Panią Doktor Stomatolog,

R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: EMA-MED leczenie stomatologiczne i protetyka

Dr Nadia jest fantastycznym stomatologiem . Moja ocean to 5 ++++++ .
U mnie było leczenie zachowawcze oraz protetyka . Efekt końcowy rewelacyjny, usmiech bez mała jak z Hollywood. Polecam !!!!


M
Profil zweryfikowany

Bardzo kompetentna i życzliwa Pani doktor. Zawsze szczegółowo tłumaczy jaki problem ma pacjent - nie naciąga pacjentów na niepotrzebne leczenie. Pani doktor to wspaniały fachowiec.Z całego serca polecam, tak jak i mi polecili tą Panią znajomi :)


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Stomatologii MADEJDENT leczenie kanałowe

Bardzo gorąco polecam. Mila profesjonalna obsluga, Pani doktor jest miła i otwarta. Pomocna nawet w nagłych niespodziewanych sytuacjach. Nic dodac nic ujac :)


E
Profil zweryfikowany

Mila profesjonalna obsluga. Pani doktor dba o moje zeby bardziej niz ja sam. Jestem stalym klientem i nawet jak pani doktor zmienia miejsca pracy to ja nie zmieniam lekarza. Fachowa zaplanowana pomoc za rozsadna cene. Serdecznie polecam!


Profil zweryfikowany

Pani Nadia, była chyba 4tym lekarzem w ciągu 2 tygodni, którego odwiedziłam. Był to trochę akt desperacji, gdyż wszyscy pozostali, chcieli mi usunąć zęba ( bo niby nie nadawał się już do niczego), bez którego funkcjonowania sobie nie wyobrażałam. To nie była jedna wizyta, jak te na które chodziłam w dzieciństwie, bo łącznie leczenie kilku zębów trwało ok. miesiąca ( ale to też pewnie kwestia moich ograniczeń czasowych), ale mogę na nowo cieszyć się uśmiechem. Korony i licówki, nie odcinają się kolorystycznie, dzięki czemu nie boję się, że ktoś się zorientuje.


W
Profil zweryfikowany

Typowy specjalista w swoim zawodzie! Szybko, sprawnie i efektywnie, a co najważniejsze Dr. Nadia Macura-Siry ma rewelacyjne podejście do pacjentów. Wszystko jest zawsze dokładnie wyjaśnione. Ceny nie są wygórowane. Odhaczyłam już kilka wizyt i jestem jak najbardziej zadowolona z efektów oraz miłej atmosfery. Serdecznie polecam!


K
Profil zweryfikowany

Bardzo polecam! Pani doktor Macura to pełna profesjonalistka w swoim fachu, bardzo miła i delikatnie wykonująca zabiegi. Odmieniła mój uśmiech i nadała moim zębom śnieżną biel. Moim skromnym zdaniem, najlepszy lekarz stomatolog. ;)


H
Profil zweryfikowany

Sugerowałem się Opiniami przeczytanymi na tym forum. Niestety w rzeczywistości nie było tak fachowo i miło. Mieliśmy z żoną spory kawałek do gabinetu stomatologicznego w Łambinowicach i zależało nam na tym żeby przy jednej wizycie zrobić jak najwięcej. Niestety często byliśmy zapraszani na kolejne wizyty co łączyło się z stratą czasu i kolejnym kosztownym dojazdem. Pani Nadia wcale nie jest tak bardzo miła i fachowa sam też się u niej leczyłem i niestety po miesiącu odłamał się kawałek leczonego zęba przez Panią doktor co do koloru też mam wątpliwości. Z tymi cenami to też wcale nie jest kolorowo pierwsza wizyta i wycena bezpłatna ale później w trakcie leczenia Pani doktor nie trzyma się tej wyceny. Bardzo miła jest jedna Pani asystentka ale to jedyny plus tego gabinetu stomatologicznego NIE POLECAM!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania