lek. dent.

Monika Rosa

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Ortodonta

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
242 odwiedziny w ciągu 30 dni

Właścicielka Silver Dental Clinic Od 2005r. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych, stosując w swojej pracy wiele… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Silver Dental ClinicUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Przemiła Pani Doktor, polecam. Byłem na wizycie z synem, p. Doktor odpowiedziała na wszystkie nasze pytania, zaplanowała leczenie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie..

 • P

  Jestem po leczeniu ortodontycznym stałym aparatem u Doktor Rosy. Polecam. To bardzo profesjonalna, dokładna, a zarazem sympatyczna lekarka.

  Monika Rosa2017-08-23

  Dziękuję i pozdrawiam Panie Pawle:)

 • A

  Gorąco polecam Panią Doktor Rosę.
  Jesteśmy Jej pacjentami od kilku lat. Leczyła ortodontycznie moje dzieci, mnie i moją Siostrę. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. To osoba bardzo kompetentna, stanowcza, ale zarazem bardzo miła. Pani Doktor rozwija się cały czas, widać, że stosuje bardzo nowoczesne metody-aparaty lingwalne, czy niewidoczne nakładki. Bravo!

  Monika Rosa2017-08-23

  Dzięki Pani Agnieszko za tak miłe słowa.

 • M

  Pani Doktor Rosa to przemiła osoba. Efekt końcowy mojego leczenia ortodontycznego jest identyczny z tym przedstawionym na symulacji komputerowej przed jego rozpoczęciem. Wizyty były sprawne, dosyć rzadkie, bo co 6 tygodni, a finał super. Bardzo polecam!

  Monika Rosa2017-08-23

  Pozdrawiam serdecznie Pani Marto.

 • M

  Trafiłam do dr. Rosy z polecenia od kilku zadowolonych koleżanek. Dr. Rosa jest profesjonalistką w każdym calu. Zanim do niej trafiłam, większość ortodontów proponowało mi zabiegi chirurgiczne (miałam 3 różne wady zgryzu). Dr Monika dobrała sposób leczenia adekwatny do mojej sytuacji. Jestem bardzo , bardzo zadowolona. Z całego serca polecam ją każdemu. W dzisiejszych czasach to rzadkość, aby ktoś tak indywidualnie i kompleksowo podchodził do pacjenta.

  Monika Rosa2017-08-23

  Leczenie Pani było dla mnie wyzwaniem, ale zarazem dużą przyjemnością. Pozdrawiam gorąco!

 • K

  Serdecznie polecam Doktor Rosę. To dzięki Pani Doktor cieszę się dzisiaj swoim pięknym uśmiechem.
  Przed rozpoczęciem leczenia Pani Doktor doradziła mi, który aparat będzie dla mnie najlepszy. Moją wadę leczyła alignerami tylko 8 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona.

  Monika Rosa2017-08-23

  Pozdrawiam Panie Konradzie.

 • Jestem zadowolona, że leczyła mnie doktor Rosa. Bardzo profesjonalna, rzeczowa, a zarazem bardzo miła lekarka. Doradzi i odpowie na każde pytanie. Jestem zachwycona nowoczesnym sprzętem w klinice, skaner do zębów naprawdę robi wrażenie. Polecam każdemu, kto szuka dobrego ortodonty.

  Monika Rosa2017-08-23

  Dziękuję Pani Karolino za rekomendację.

 • H

  Szczerze polecam doktor Monikę. Wyleczyła moją wadę zgryzu, a wcześniej trzech ortodontów nie chciało podjąć się leczenia. Nosiłem aparat stały Damon przez dwa lata. Efekt jest lepszy niż oczekiwałem. Profesjonalna obsługa w klinice. Dziękuję i polecam.

  Monika Rosa2017-08-23

  Pozdrawiam:)

 • D

  Polecam Panią Doktor Rosę.Jestem po leczeniu ortodontycznym przy pomocy nakładek Clear Aligner. Mam równiutkie zęby, takie jakie obiecywała mi Pani Doktor.
  Efekt końcowy jest identyczny jak na pokazanej mi przed rozpoczęciem leczenia symulacji komputerowej.
  To bardzo miła, kompetentna i energiczna osoba.
  Polecam z całego serca.

  Monika Rosa2017-08-23

  Pozdrawiam:)

 • B

  Polecam Panią Doktor, która jest osobą miłą, kontaktową a przede wszystkim bardzo kompetentną. Na wszystkie moje pytania uzyskałam wyczerpujące i satysfakcjonujące mnie odpowiedzi. Widać profesjonalizm w każdym calu.

  Monika Rosa2016-05-16

  Dziękuję za tak miłe słowa. Niezmiernie się cieszę,że mogłam pomóc Pani Basiu.

Pytania pacjentów (20)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Właścicielka Silver Dental Clinic

  Od 2005r. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych, stosując w swojej pracy wiele nowoczesnych metod leczenia wad zgryzu, takich jak aparaty samoligaturujące Damon, aparaty lingwalne INCOGNITO czy trójwymiarową - 3D technologię projektowania uśmiechu INSIGNIA. Posiada bardzo duże doświadczenie w leczeniu aparatami Clear Aligner, które jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła stosować w swojej codziennej praktyce i uzyskała autoryzację do stosowania tej metody od Firmy SCHEU-DENTAL. Jest pierwszym ortodontą w Polsce, który uzyskał od Firmy CA DIGITAL certyfikat do cyfrowego planowania leczenia aparatami Clear Aligner. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Członek European Aligner Society. Od 2014r certyfikowany ortodonta Invisalig.
  Ciągle podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, prowadzonych przez największe autorytety na świecie z dziedziny ortodoncji . Aby maksymalnie upiększyć uśmiechy naszych pacjentów dodatkowo zajmuje się medycyną estetyczną.

  Obecnie Pani Monika Rosa jest w trakcie międzynarodowego programu specjalizacji w ortodoncji (Master of Science in Orthodontics) na Uniwersytecie Danube w Krems, Austria

  Przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny

Nagrody i wyróżnienia

 • Członek European Aligner Society
 • Top Design 2013
 • nagroda "Przyjazna Przychodnia"

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Staż podyplomowy w Szpitalu "Stocer" w Konstancinie-Jeziornej
 • Ponad 70 certyfikowanych szkoleń w Polsce i za granicą z dziedziny ortodoncji od 2008 roku

Certyfikaty