Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (4)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych onkologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover

Signal Iduna + 6 więcej


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych onkologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover

Signal Iduna + 6 więcej


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych onkologów w pobliżu
Al. Komisji Edukacji Narodowej 103 lok 4, Ursynów, Warszawa
KEN

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych onkologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Mokotowska 15, Warszawa

Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii


Foksal 3/5, Warszawa

230 zł

Centrum Medyczne Damiana Foksal 3/5


Wałbrzyska 46, Warszawa

230 zł

Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46


Al. Komisji Edukacji Narodowej 103 lok 4, Warszawa

KEN

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Moja mama i babcia zmarły na nowotwór piersi. Przyszłam na wizytę z olbrzymim i utrzymującym się od kilku miesięcy bólem piersi. Powiedziała mi, że ból piersi w moim wieku to normalna sprawa. Mocno mnie to zdziwiło. Podczas wizyty nie zapoznała się ze wszystkimi wynikami badań. Powiedziała, że ją nie interesują. Nie słuchała tego co do niej mówię. Kazała mi iść drugi raz na te same badania, z którymi do niej przyszłam. Robiłam je niecały miesiąc przed wizytą u niej i w miejscu, w którym pracuje. Nie polecam. Już nigdy więcej nie pójdę do niej na wizytę. Mam poczucie, że zmarnowałam czas i przedłużyłam proces diagnozy.

I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jak widzę większość tutaj, nie mam zastrzeżeń co do fachowości Pani Doktor. Jestem genetycznie obciążona zachorowaniem na nowotwór. Matka zmarła na nowotwór, brat choruje. Jestem pod opieką poradni genetycznej w centrum onkologii. W piersi miałam gruczolakowłókniaka. W poradni genetycznej zalecili wycięcie przez wzgląd na duże unaczynienie i możliwość rozrostu. Na pierwszej wizycie u Pani doktor usłyszałam, że nie wie po co mnie tu przysłali i zleciła badania które już miałam robione. Po biopsji grubo igłowej nie znaleziono komórek rakowych ale również zalecono wycięcie. Przy kolejnej wizycie Pani doktor złagodniała i również potwierdziła wycięcie gdyż mam zespół Lyncha. Zabieg bez zastrzeżeń, szybko i sprawnie. Jednak gdy przyszłam na kontrolę usłyszałam, że "mam tu więcej nie przychodzić, i następnym razem żebym pomyślała, że ktoś chory na nowotwór traci przeze mnie wizytę. No i jeśli byłby to ktoś z mojej rodziny?".
Odpowiedziałam, że mam chorego brata i dlatego właśnie tu jestem aby zapobiegać najgorszemu.
Reasumując, Pani doktor wykonuje swoją pracę dobrze ale podejścia do ludzi nie chorych na nowotwór jest okropne. Było mi bardzo przykro.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii

Absolutnie nie kwestionuje kompetencji Pani Doktor. Poleciła mi ją osoba, która przeszła raka piersi i była bardzo zadowolona z tego jak Pani Doktor zajęła się jej przypadkiem oraz z niewidocznych blizn jakie zostały po zabiegu. Faktycznie Pani Doktor sprawia wrażenie bardzo nieprzystępnej i dość surowej ale liczy się w sumie jej doświadczenie, wiedza i realna pomoc jaką niesie kobietom. Nie oceniam negatywnie samej wizyty ponieważ przebiegła ona szybko i sprawnie. W moim przypadku na szczęście okazały się występować tylko zwykłe, niegroźne torbiele, niewymagające żadnych dalszych działań medycznych. Natomiast mój komentarz dotyczy zachowania Pani Doktor dwa -trzy tygodnie po wizycie. Z uwagi na fakt, iż miałam zaplanowany zabieg powiększania piersi, Chirurg, który podejmował się tego zabiegu poprosił abym uzyskała zwykłe mailowe potwierdzenie od Pani Doktor, która mnie konsultowała, iż nie widzi przeciwwskazań do zabiegu. (oczywiście wszystkie niezbędne badania, których była cała masa również musiałam lekarzowi donieść) Wystosowałam taką prośbę mailowo. W rezultacie otrzymałam bezpośredni telefon od Pani Doktor. Niestety ton Pani Doktor był agresywny i bardzo protekcjonalny. Zostałam wręcz zakrzyczana, że takiej informacji nie dostanę, czy operuje mnie chirurg czy szewc bo widocznie szewc i radzi mi go zmienić. Notabene lekarz, którego bardzo sumiennie wybrałam do takiego zabiegu jest to znakomity Chirurg, który ma ogromne doświadczenie praktyczne oraz bardzo pochlebne opinie. Pan Doktor jest bardzo przezorny i ogranicza jakiekolwiek ryzyka do minimum- stąd jego prośba o opinię lekarza, który konsultował moje torbiele. Pani Doktor niestety nie dała mi dojść do słowa i rozłączyła się... Przede wszystkim to chciałabym napisać, że nie traktuje się tak drugiego człowieka. Byłam pacjentką, która zapłaciła za wizytę. Zasługiwałam na minimum szacunku. Absolutnie nie mam pretensji, że nie chciała dać mi takiej opinii. Ma do tego pełne prawo gdyż może się to nie zgadzać z jej własną polityką pracy. Natomiast można to było powiedzieć spokojnym tonem i z okazaniem chociaż minimum kultury i szacunku do drugiego człowieka. Na koniec powtórzę jeszcze raz, że nie kwestionuje wiedzy oraz kompetencji Pani Doktor, a jedynie zachowanie jakie doświadczyłam osobiście w związku ze zwykłą prośbą.

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46 Guz w piersi

Zmieniłam tego lekarza mimo, że trafiłam do Pani dr Nagadowskiej z polecenia ginekologa, któremu bardzo ufam. Na moim zdaniem ludzkie pytanie czy jest możliwość wykonania zabiegu na NFZ Pani Doktor zareagowała wręcz pogardliwie... nie będę tego cytować. Podejście doktor nie wzbudziło we mnie zaufania. Finalnie udało mi się ten sam zabieg wykonać u znakomitego lekarza, przyjmującego w tej samej, prywatnej klinice, na Narodowy Fundusz Zdrowia w bardzo dobrych warunkach w jednym z warszawskich szpitali. Polecam!

J
Użytkownik zweryfikowany

Wybitny specjalista w swojej dziedzinie.
Pani Doktor zajela sie mna blyskawicznie, zlecajac badania oraz stawiajac diagnoze. Dziekuje jej rowniez za swietnie przeprowadzony zabieg, po ktorym blizny (ktore moglyby szpecic) sa praktycznie malo widoczne co mialo dla mnie ogromne znaczenie, jestem mloda osoba. Pani Doktor - dziekuje raz jeszcze!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wspaniały specjalista a przede wszystkim Człowiek. Trafiłam do Pani Doktor z nowotworem piersi w stanie bardzo zaawansowanym po wcześniejszych błędnych diagnozach (przy okazji, nie wierzcie panie w przesiewowe badania mammograficzne, są mało wiarygodne a w programie profilaktycznym to raczej sposób na wyciąganie pieniędzy z NFZ niż rzetelna diagnoza). Mogę śmiało powiedzieć,że dzięki Pani Doktor jeszcze żyję. Zleciła bardzo szczegółowe badania obrazowe i histopatologiczne, które wobec wątpliwości co do zakresu przerzutów dwukrotnie powtarzała a następnie zoperowała mnie dzięki czemu mogę napisać tę opinię.Przy pierwszym kontakcie Pani Doktor może sprawiać wrażenie osoby niedostępnej ale to tylko wrażenie. Przede wszystkim jest doskonałym fachowcem poświęcającym się bezgranicznie i bezinteresownie temu co robi. Wiem,że dzięki takim opiniom Pani Doktor będzie jeszcze bardziej zapracowana, ale tylko tak mogę wyrazić swoją wdzięczność. Dziękuje Pani Doktor.

D
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Zajęła się mną , w błyskawicznym tempie zrobiła mi wszystkie badania, diagnoza szybko postawiona teraz czekam na operację. Jest ciepłym, uśmiechniętym człowiekiem. Potrafi podtrzymać na duchu. Takich onkologów powinno być więcej. Jeśli ktoś ma problemy z nowotworami piersi to polecam panią doktor.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania