Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbyła w Centrum Stomatologii Juniordent,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Estetica Beauty DentUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Pani Doktor odbudowała moje dwa zeby,była to moje pierwsza wizyta i teraz będę już chodziła do Pani Doktor regularnie.Profesjonalizm,wspaniały człowiek i lekarz:)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Estetica Beauty DentUsługa: leczenie kanałowe

  Pani Monika jest kompetentną i profesjonalną osobą. Wszystkie czynności wykonuje bardzo dokładnie. Omawia kolejne etapy leczenia w razie wystąpienia niepożądanych skutków (tak jak w moim przypadku). Pani Moskała jest bardzo miła. Polecam!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Monika ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i wykonywanej pracy. Wszystkie czynności dokładnie omawia i jest bardzo delikatna w tym co robi. Już miałem dwie wizyty i czekam na kolejne :)

 • M
  Lokalizacja: Estetica Beauty Dent

  Pani doktor nie dość, że jest świetnym specjalistą - swoją pracę wykonuje szybko, fachowo i bez bólu - jest przemiłą i ciepłą osobą. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, zapomniałam ze jestem u dentysty! Gorąco polecam!

 • B
  Lokalizacja: Estetica Beauty Dent

  Trafiłem do Pani doktor przypadkiem, ale od pierwszej wizyty wiedziałam, ze moje zęby są w dobrych rękach. Po pierwszym badaniu zaproponowała mi plan leczenia, który potem był konsekwentnie realizowany i na każdym etapie omawiany. Teraz mogę pochwalić się pięknym i zdrowym uśmiechem, a moje wizyty u dentysty ograniczają się do wizyt kontrolnych. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wypadnięta plomba

  Zgłosiłam się do pani Moniki z górną jedynką z której notorycznie wypadała mi plomba. Pani Monika zajęła się mną bardzo delikatnie, założonego wypełnienia w ogóle nie widać, a co najważniejsze jest na miejscu już od dłuższego czasu. Z czystym sumieniem mogę polecić tego stomatologa.

 • A
  Lokalizacja: Estetica Beauty Dent

  Pani Monika wykonała mi zabieg skalingu. Jestem bardzo zadowolona z efektów i samej wizyty. Udzieliła mi sprawnej i fachowej porady. Chętnie wrócę do niej na wizytę.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie kanałowe

  Pani doktor jest osobą bardzo kompetentna. Potrafiła rozwiać każda moją wątpliwość dotyczącą leczenia oraz zaproponować mi kilka opcji leczenia, z ktorych wspólnie wybraliśmy najbardziej dla mnie korzystną. Polecam i z pewnościa wrócę!

 • M
  Lokalizacja: Estetica Beauty DentUsługa: stomatologia dziecięca

  Moj 3,5letni syn byl zachwycony swoja pierwsza wizyta w zyciu u stomatologa. Od razu zaufal Pani doktor i byl wszystkich zainteresowany,a zwykle jest niesmialy :) ja rowniez jestem zachwycona Pania doktor :)

 • M
  Lokalizacja: Estetica Beauty Dent

  Jestem zadowolona z wizyty- bardzo miły personel- świetne podejście do pacjenta.Pani doktor jest sympatyczną ciepłą osoba a przy tym bardzo profesjonalna.Dokładnie tłumaczy plan leczenia.Stres zminimalizowany niemalże do zera :)
  Napewno wrócę do gabinetu! Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbyła w Centrum Stomatologii Juniordent, gdzie miała okazję odkryć i rozwinąć swoją pasję do pracy z dziećmi.

  W swojej codziennej praktyce zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. W wolnych chwilach rozwija swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i warsztatach.

  Kontakty z pacjentami opiera na wzajemnym zaufaniu i rzetelności, zawsze starając się zapewnić przyjazną atmosferę oraz profesjonalną opiekę.

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński