Monika Małecka-Holerek

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 170 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Monika Małecka-Holerek to jeden z 92 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Bielsko-Biała na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Monika Małecka-Holerek przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Polecam z całego serca, poszłam do Pani doktor na swoje pierwsze badania ginekologiczne. Stresowałam się, jednak Pani doktor była delikatna i niesamowicie uprzejma. Wizytę wspominam bardzo miło, i nie mam urazu aby znów się badać - tak jak niektóre moje koleżanki.

 • bardzo dobry

  Dziękuję Bogu za to, że trafiłam w ręce tej właśnie Pani doktor. Myślę że dla każdej kobiety, jej męża, rodziny najważniejsze jest poszanowanie ludzkiego życia i tego można oczekiwać podczas kontaktu na wizycie. Zostałam dokładnie zbadana, wypytana o wszystko co należy, wysłuchana i usłyszałam odpowiedź na każde pytanie z którym przyszłam. Dzisiaj niestety pozostała niewielka garstka lekarzy pracujących zgodnie z etyka i kręgosłupem moralnym, nie przepisujących środków które mogą zagrażać zdrowiu i życiu, oraz stojących w obronie życia. Powinna to być norma przecież zwłaszcza wśród lekarzy ginekologów. To lekarz życia a nie śmierci. Pokazuje że warto być blisko natury, a nie hamować ją, niszczyć, zabijać jej owoce, dewastować gospodarkę hormonalną. W moim przypadku z powodu domniemanej, nigdy nie zdiagnozowanej endometriozy w wieku 17 lat przepisano mi tabletki hormonalne. Bez badań, bez dokładnego wywiadu. Nie mając świadomości jakie to skutki dla mnie przyniesie stosowałam ją z przerwami przez 9 lat. Skutki były fatalne. Czy można linczować lekarza ginekologa za to że chce aby kobiety były zdrowe, silne i płodne.. Na koniec cytat z wikipedii na temat etyki lekarskiej: Hipokrates w roli czynnika zapewniającego wysokie standardy działania lekarza widział nie kary, ale sumienie medyka, jego poczucie odpowiedzialności moralnej za czyny, których dokonuje. Przyznawał zawodowi lekarza godność i szczególne posłannictwo. Uznawał jako nakaz sumienia lekarza dążenie do doskonałości. Szkoła w Kos nakazywała medykowi dobroczynienie.

 • neutralny

  Do tej Pani mam mieszanie uczucia. Z jednej strony jestem zadowolona ponieważ nie faszeruje ludzi hormonami jest mila serdeczna i spokojna osoba natomiast przy prowadzeniu ciazy robi za mało badan i tylko 3 USG pomimo że cena zawsze wynosi 100 zł. ..

 • bardzo dobry

  Osobiście jestem bardzo zadowolona z fachowości Pani doktor. Kilka lat szukałam lekarza do którego będę miała odwagę iść z tak ważną i osobistą kwestią. Nie zawiodłam się wybierając właśnie Panią Monikę. Jest ciepła, konkretną i co najważniejsze przejmuje się swoimi pacjentkami i dba o nie.

  U Pani doktor w gabinecie na Łuczników wprowadzono rejestrację.Z tego co pamiętam to w poniedziałki Pani doktor przyjmuje rano, a we wtorki i piątki po południu.

 • bardzo dobry

  Lekarka z powołania, perfekcyjnie wykonuje swoje badania, szanuje poczucie godności drugiej osoby, nie podchodzi do swojego zawodu rutynowo tylko do każdej pacjentki indywidualnie, oby więcej takich lekarzy!

 • bardzo dobry

  Dziwi mnie to że takie komentarze niektóre kobiety dają ,jestem bardzo zaskoczona i chce mi się śmiać.Pierwsze słyszę żeby pani doktor zapisywała na godzinę ,prawda że jest ciasno w poczekalni i trzeba czekać długo ale gdyby była złym lekarzem to nie miała by tylu pacjentek.I nie prawda że jak przyjdzie twoja kolej to pani doktor trzyma tylko 5 min przynajmniej trzeba liczyć jedną pacjentkę 15 min bada dokładnie prowadziła moją pierwszą ciąże i drugą ...a więc zastanówcie się panie co piszecie bo niektóre opinie są śmieszne pozdrawiam :))

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Nie byłam jej pacjentką, ale przeczytałam książkę jej współautorstwa i zachwyciła mnie swoim zaangażowaniem oraz poświęceniem do swojego zawodu.

 • dobry

  Bardzo dobry ginekolog.Pani doktor prowadzila moja ciaze,po kazdej wizycie wiedzialam wszystko,co chcialam sie dowiedziec.Wazne jest,ze Pani doktor odbiera telefon,nawet po godzinach pracy.Minusem jest zwykle zatloczona poczekalnia,brak intymnosci w rozmowie z pania polozna, ktora w tej male poczekalni mierzy i wazy pacjentki no i brak lepszego sprzetu do usg.

 • bardzo dobry

  Ci co piszą że wizyta 120zł to czysta ściema - od ponad 3 lat bierze 70zł :)
  Poza tym, gdy ktoś pisze, że został zapisany na konkretną godzinę to też ładny ściemniacz ;) p. Małecka przyjmuje od 15 do końca odkąd pamiętam i nigdy nie zapisywała na konkretną godzinę

 • bardzo słaby

  Wizyta kosztowała mnie 120zł, przy czym nie zostało zrobione ani badanie USG, ani cytologiczne - to bardzo wygórowana cena za wykład o moralności. Przy czym nie dostałam żadnego pokwitowania za wpłacone pieniądze - wszystko do ręki pani doktor. Pierwszy i ostatni raz poszłam do tej kobiety.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Dariusz Gaszek

ginekolog,  lekarz medycyny estetycznej

Umów się