Monika Małecka-Holerek

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: prywatny gabinek ginekologicznyUsługa: Inny

  Ocena jak najbardziej 5!
  Byłam na pierwszej wizycie u Pani Moniki, i jestem bardzo zadowolona, nie ukrywam iż była to moja pierwsza wizyta w życiu, w związku z czym byłam bardzo zestresowana i bardzo się bałam, ale Pani Ginekolog była tak delikatna, miła i uprzejma że będę ją polecała z Uśmiechem na twarzy! :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  69 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: prywatny gabinek ginekologicznyUsługa: Inny

   Ocena jak najbardziej 5!
   Byłam na pierwszej wizycie u Pani Moniki, i jestem bardzo zadowolona, nie ukrywam iż była to moja pierwsza wizyta w życiu, w związku z czym byłam bardzo zestresowana i bardzo się bałam, ale Pani Ginekolog była tak delikatna, miła i uprzejma że będę ją polecała z Uśmiechem na twarzy! :)

  • Polecam z całego serca, poszłam do Pani doktor na swoje pierwsze badania ginekologiczne. Stresowałam się, jednak Pani doktor była delikatna i niesamowicie uprzejma. Wizytę wspominam bardzo miło, i nie mam urazu aby znów się badać - tak jak niektóre moje koleżanki.

  • M

   Dziękuję Bogu za to, że trafiłam w ręce tej właśnie Pani doktor. Myślę że dla każdej kobiety, jej męża, rodziny najważniejsze jest poszanowanie ludzkiego życia i tego można oczekiwać podczas kontaktu na wizycie. Zostałam dokładnie zbadana, wypytana o wszystko co należy, wysłuchana i usłyszałam odpowiedź na każde pytanie z którym przyszłam. Dzisiaj niestety pozostała niewielka garstka lekarzy pracujących zgodnie z etyka i kręgosłupem moralnym, nie przepisujących środków które mogą zagrażać zdrowiu i życiu, oraz stojących w obronie życia. Powinna to być norma przecież zwłaszcza wśród lekarzy ginekologów. To lekarz życia a nie śmierci. Pokazuje że warto być blisko natury, a nie hamować ją, niszczyć, zabijać jej owoce, dewastować gospodarkę hormonalną. W moim przypadku z powodu domniemanej, nigdy nie zdiagnozowanej endometriozy w wieku 17 lat przepisano mi tabletki hormonalne. Bez badań, bez dokładnego wywiadu. Nie mając świadomości jakie to skutki dla mnie przyniesie stosowałam ją z przerwami przez 9 lat. Skutki były fatalne. Czy można linczować lekarza ginekologa za to że chce aby kobiety były zdrowe, silne i płodne.. Na koniec cytat z wikipedii na temat etyki lekarskiej: Hipokrates w roli czynnika zapewniającego wysokie standardy działania lekarza widział nie kary, ale sumienie medyka, jego poczucie odpowiedzialności moralnej za czyny, których dokonuje. Przyznawał zawodowi lekarza godność i szczególne posłannictwo. Uznawał jako nakaz sumienia lekarza dążenie do doskonałości. Szkoła w Kos nakazywała medykowi dobroczynienie.

  • J

   Do tej Pani mam mieszanie uczucia. Z jednej strony jestem zadowolona ponieważ nie faszeruje ludzi hormonami jest mila serdeczna i spokojna osoba natomiast przy prowadzeniu ciazy robi za mało badan i tylko 3 USG pomimo że cena zawsze wynosi 100 zł. ..

  • N

   Osobiście jestem bardzo zadowolona z fachowości Pani doktor. Kilka lat szukałam lekarza do którego będę miała odwagę iść z tak ważną i osobistą kwestią. Nie zawiodłam się wybierając właśnie Panią Monikę. Jest ciepła, konkretną i co najważniejsze przejmuje się swoimi pacjentkami i dba o nie.

   U Pani doktor w gabinecie na Łuczników wprowadzono rejestrację.Z tego co pamiętam to w poniedziałki Pani doktor przyjmuje rano, a we wtorki i piątki po południu.

  • M

   Lekarka z powołania, perfekcyjnie wykonuje swoje badania, szanuje poczucie godności drugiej osoby, nie podchodzi do swojego zawodu rutynowo tylko do każdej pacjentki indywidualnie, oby więcej takich lekarzy!

  • M

   Dziwi mnie to że takie komentarze niektóre kobiety dają ,jestem bardzo zaskoczona i chce mi się śmiać.Pierwsze słyszę żeby pani doktor zapisywała na godzinę ,prawda że jest ciasno w poczekalni i trzeba czekać długo ale gdyby była złym lekarzem to nie miała by tylu pacjentek.I nie prawda że jak przyjdzie twoja kolej to pani doktor trzyma tylko 5 min przynajmniej trzeba liczyć jedną pacjentkę 15 min bada dokładnie prowadziła moją pierwszą ciąże i drugą ...a więc zastanówcie się panie co piszecie bo niektóre opinie są śmieszne pozdrawiam :))

  • A

   Bardzo dobry lekarz. Nie byłam jej pacjentką, ale przeczytałam książkę jej współautorstwa i zachwyciła mnie swoim zaangażowaniem oraz poświęceniem do swojego zawodu.

  • D

   Bardzo dobry ginekolog.Pani doktor prowadzila moja ciaze,po kazdej wizycie wiedzialam wszystko,co chcialam sie dowiedziec.Wazne jest,ze Pani doktor odbiera telefon,nawet po godzinach pracy.Minusem jest zwykle zatloczona poczekalnia,brak intymnosci w rozmowie z pania polozna, ktora w tej male poczekalni mierzy i wazy pacjentki no i brak lepszego sprzetu do usg.

  • J

   Ci co piszą że wizyta 120zł to czysta ściema - od ponad 3 lat bierze 70zł :)
   Poza tym, gdy ktoś pisze, że został zapisany na konkretną godzinę to też ładny ściemniacz ;) p. Małecka przyjmuje od 15 do końca odkąd pamiętam i nigdy nie zapisywała na konkretną godzinę