Usługi i ceny

Badania ginekologiczne


Ks. Jałowego 8a, Rzeszów

Brak informacji o cenie

Prywatny Gabinet Lekarski ESKULAP


Badanie piersi


Ks. Jałowego 8a, Rzeszów

Brak informacji o cenie

Prywatny Gabinet Lekarski ESKULAP


USG piersi


Ks. Jałowego 8a, Rzeszów

Brak informacji o cenie

Prywatny Gabinet Lekarski ESKULAP


Testy HPV


Ks. Jałowego 8a, Rzeszów

Brak informacji o cenie

Prywatny Gabinet Lekarski ESKULAP

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po urodzeniu pierwszego dziecka. W czasie ciąży byłam pod opieką Pani Doktor. Na każdej wizycie kontrolnej otrzymywałam wiele ważnych informacji na temat rozwoju dziecka i przebiegu ciąży, a na każde nurtujące mnie pytanie dostawałam konkretną odpowiedź. Ważne dla mnie i cenne jest bardzo ludzkie, ciepłe podejście Pani Doktor. Dodatkowo w trakcie porodu trafiłam na dyżur Pani Doktor, przez co poród przebiegł bardzo sprawnie, w miłej atmosferze i zapamiętałam go jako cudowne wydarzenie.


L
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam na Panią doktor chyba w najokropniejszym dniu mojego życia,kiedy okazało się, po 5 dniach leżenia w szpitalu, że serduszko mojego 6tyg.maleństwa przestało bić. Mimo swojej ogromnej rozpaczy i tego wszystkiego co musiałam przejść, uważam, że to właśnie dzięki p.doktor, jej opiece, życzliwości, profesjonalizmowi byłam w stanie przetrwać całą tą sytuację i konieczny zabieg, który pani doktor wykonała o 20 wieczorem.Polecam!Pani doktor jest pełną profesjonalistką o bardzo ludzkim sercu:)


L
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, byłam u niej jako u pierwszego ginekologa w moim życiu i nie żałuję wyboru, ponieważ pomogła mi dobrać perfekcyjne tabletki, badania przeprowadza z należytą dokładnością i delikatnością.


M
Użytkownik zweryfikowany

Znalazłam Panią ginekolog właśnie na tym portalu i muszę świadomie stwierdzić, że nie żałuję. Była to moja pierwsza wizyta w ogóle u jakiegokolwiek ginekologa, pierwsze badanie, pierwsza rozmowa. Pani Doktor naprawdę od razu budzi ogromną sympatię. Mimo późnej godziny wizyty nadal uśmiechnięta, stwarza bardzo dobrą, rozluźniającą atmosferę. Potrafiła odpowiedzieć szczegółowo na wszystkie moje pytania oraz wysłuchać wszystkich wątpliwości, historii, naprawdę rozmowa z nią w ogóle nie stresuje, od razu budzi ogromne poczucie zaufania. W trakcie badania uspokaja, rozmawia z pacjentem. Ja jako świeżo upieczona pacjentka chcę ogromnie polecić Panią Doktor wszystkim dziewczyną, które boją się tak jak ja wcześniej pierwszej wizyty. Gabinet bardzo przyjemny, cichy, spokojny. Atmosfera świetna. POLECAM !


V
Użytkownik zweryfikowany

Na wizyte u Pani doktor wybrałam się w celu ogólnej kontroli i dobrania odpowiedniej metody hormonalnej antykoncepcji. Pani doktor szybko, dokładnie i bezboleśnie wykonała wszystkie badania po czym bardzo szczegółowo odpowiadała na wszystkie moje pytania, rozwiała wszystkie obawy i wątpliwości. Potrafi słuchać i rozmawiać z pacjentką. W odpowiedzi na moje oczekiwania wybrała mi odpowiednią metodę antykooncepcji. Profesjonlna, miła, sympatyczna osoba. Polecam !
( szczególnie młodym dziewczynom)


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Panią Doktor, szczególnie młodym dziewczynom. Jest delikatna, miła i dokładnie omawia wyniki badań, przedstawia diagnozę, mówi dlaczego tak, a nie inaczej się dzieje. Docieka przyczyn dolegliwości, przeprowadza kompleksowe badania. Z wizyt u Pani Doktor i opieki medycznej jestem zadowolona.


M
Użytkownik zweryfikowany

Po raz kolejny okazuje sie, że w każdym zawodzie są ludzie wyjątkowi, a Dr Kwiatek właśnie za taką uważam. Chodzę do niej od kilku lat i twierdzę, że poziom na jakim podchodzi do pacjentek jest bardzo wysoki. Jestem świeżo upieczoną mamą i w dużej mierze dzięki niej wszystko wyglądało fantastycznie. Jej profesjonalizm i indywidualne podejście sprawiły, że uważam że nie mogłam trafić do lepszej osoby (urodziłam pięknego i zdrowego synka). Miła, kompetentna, traktująca pacjentkę z wielką delikatnością. Polecam każdej pani, która ma przed sobą wizytę lub wybór lekarza.
ps. dziękuję pani Moniko i przy następnym maleństwie pukam do Pani drzwi:)


P
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani dr dzisiaj i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani dr jest niezwykle ciepłą i życzliwą osobą. Atmosfera badania była bezstresowa - jako pacjentka nie czułam w ogóle skrępowania. Badanie okazało się bezbolesne,zarówno usg jak i cytologia. Za każdym razem Pani dr mówiła co robi, a po badaniu wyjaśniła mi wszystkie moje wątpliwości.Polecam szczególnie wszystkim przestraszonym dziewczynom na pierwszą wizytę :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wizyty u Pani dr Moniki Dobrowolskiej-Kwiatek w Eskulapie. Wspaniałe podejście do pacjenta, kompetentna, miła, udziela wyczerpujących odpowiedzi, czyli jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu pod każdym względem. Nienaganne wyposażenie gabinetu.Cicho spokojnie jak przystało na gabinet ginekologiczny z zachowaniem imtymności pacjntek.Będąc w gabinecie zostałam fachowo przyjęta i zbadana, a nawet na usg mogłam zobaczyć na czym polega mój problem ginekologiczny. Niepodobało mi się jedynie to iż obowiązuje rejestracja telefoniczna, a wpoczekalni Panie mówią, że przyjęcia są według przyjścia co nie jest prawdą.


S
Użytkownik zweryfikowany

Polecam dr Kwiatek wszystkim jest bardzo miłą i uprzejmą kobietą. Prowadziła moją ciąże i jestem bardzo z niej zadowolona. Dziękuje bardzo pani dr za wykonanie zabiegu który nie dawno przeprowadziła. Poświęca dużo czasu pacjentkom i odpowiada na każde pytanie które się zada. Bardzo dobry lekarz i wszyskim pacjętkom polecam serdecznie!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie