Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ks. Jałowego 8a, Rzeszów
Prywatny Gabinet Lekarski ESKULAP

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Leczenie chorób szyjki macicy LSIL , HSIL, ASCUS
Kolposkopia


Leczone choroby

  • Choroby szyjki macicy
  • Zespół policystycznych jajników
  • Infekcje dróg rodnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Ks. Jałowego 8a, Rzeszów

Prywatny Gabinet Lekarski ESKULAPKs. Jałowego 8a, Rzeszów

Prywatny Gabinet Lekarski ESKULAPKs. Jałowego 8a, Rzeszów

Prywatny Gabinet Lekarski ESKULAPKs. Jałowego 8a, Rzeszów

Prywatny Gabinet Lekarski ESKULAP

29 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski ESKULAP Inny

Chciałabym powiedzieć, że trafiłam do Pani Kwiatek aby zrobić badanie kolposkopowe. Od tamtej pory zostałam już jej pacjentką. Bardzo rzeczowa, konkretna Pani Lekarz. Dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania jakie zadałam a nawet więcej. Potrafiła doradzić i podnieść na duchu w ciężkiej diagnozie.
Kobietki, polecam!!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski ESKULAP badania ginekologiczne

Byłam skierowana do Pani Dobrowolskiej przez inną Pani lekarza na kolposkopię. Nie wiem ile dokładnie powinna trwać kolposkopia, ale ogólnie od momentu wejścia do gabinetu do momentu wyjscia moja wizyta trwała 7 min. Oprócz tego Pani lekarz nie za bardzo chciała wytłumaczyć jakiekolwiek znaczenia z diagnozy, mówiąc że to trudne do wytłumaczenia i w ogóle moja Pani lekarz od której przyszłam wszystko mi wytłumaczy. Niestety ale spotkałam się z brakiem profesjonalnego podejścia do pacjenta:(


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po urodzeniu pierwszego dziecka. W czasie ciąży byłam pod opieką Pani Doktor. Na każdej wizycie kontrolnej otrzymywałam wiele ważnych informacji na temat rozwoju dziecka i przebiegu ciąży, a na każde nurtujące mnie pytanie dostawałam konkretną odpowiedź. Ważne dla mnie i cenne jest bardzo ludzkie, ciepłe podejście Pani Doktor. Dodatkowo w trakcie porodu trafiłam na dyżur Pani Doktor, przez co poród przebiegł bardzo sprawnie, w miłej atmosferze i zapamiętałam go jako cudowne wydarzenie.


L
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam na Panią doktor chyba w najokropniejszym dniu mojego życia,kiedy okazało się, po 5 dniach leżenia w szpitalu, że serduszko mojego 6tyg.maleństwa przestało bić. Mimo swojej ogromnej rozpaczy i tego wszystkiego co musiałam przejść, uważam, że to właśnie dzięki p.doktor, jej opiece, życzliwości, profesjonalizmowi byłam w stanie przetrwać całą tą sytuację i konieczny zabieg, który pani doktor wykonała o 20 wieczorem.Polecam!Pani doktor jest pełną profesjonalistką o bardzo ludzkim sercu:)


L
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, byłam u niej jako u pierwszego ginekologa w moim życiu i nie żałuję wyboru, ponieważ pomogła mi dobrać perfekcyjne tabletki, badania przeprowadza z należytą dokładnością i delikatnością.M
Użytkownik zweryfikowany

Znalazłam Panią ginekolog właśnie na tym portalu i muszę świadomie stwierdzić, że nie żałuję. Była to moja pierwsza wizyta w ogóle u jakiegokolwiek ginekologa, pierwsze badanie, pierwsza rozmowa. Pani Doktor naprawdę od razu budzi ogromną sympatię. Mimo późnej godziny wizyty nadal uśmiechnięta, stwarza bardzo dobrą, rozluźniającą atmosferę. Potrafiła odpowiedzieć szczegółowo na wszystkie moje pytania oraz wysłuchać wszystkich wątpliwości, historii, naprawdę rozmowa z nią w ogóle nie stresuje, od razu budzi ogromne poczucie zaufania. W trakcie badania uspokaja, rozmawia z pacjentem. Ja jako świeżo upieczona pacjentka chcę ogromnie polecić Panią Doktor wszystkim dziewczyną, które boją się tak jak ja wcześniej pierwszej wizyty. Gabinet bardzo przyjemny, cichy, spokojny. Atmosfera świetna. POLECAM !


V
Użytkownik zweryfikowany

Na wizyte u Pani doktor wybrałam się w celu ogólnej kontroli i dobrania odpowiedniej metody hormonalnej antykoncepcji. Pani doktor szybko, dokładnie i bezboleśnie wykonała wszystkie badania po czym bardzo szczegółowo odpowiadała na wszystkie moje pytania, rozwiała wszystkie obawy i wątpliwości. Potrafi słuchać i rozmawiać z pacjentką. W odpowiedzi na moje oczekiwania wybrała mi odpowiednią metodę antykooncepcji. Profesjonlna, miła, sympatyczna osoba. Polecam !
( szczególnie młodym dziewczynom)


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Panią Doktor, szczególnie młodym dziewczynom. Jest delikatna, miła i dokładnie omawia wyniki badań, przedstawia diagnozę, mówi dlaczego tak, a nie inaczej się dzieje. Docieka przyczyn dolegliwości, przeprowadza kompleksowe badania. Z wizyt u Pani Doktor i opieki medycznej jestem zadowolona.


M
Użytkownik zweryfikowany

Po raz kolejny okazuje sie, że w każdym zawodzie są ludzie wyjątkowi, a Dr Kwiatek właśnie za taką uważam. Chodzę do niej od kilku lat i twierdzę, że poziom na jakim podchodzi do pacjentek jest bardzo wysoki. Jestem świeżo upieczoną mamą i w dużej mierze dzięki niej wszystko wyglądało fantastycznie. Jej profesjonalizm i indywidualne podejście sprawiły, że uważam że nie mogłam trafić do lepszej osoby (urodziłam pięknego i zdrowego synka). Miła, kompetentna, traktująca pacjentkę z wielką delikatnością. Polecam każdej pani, która ma przed sobą wizytę lub wybór lekarza.
ps. dziękuję pani Moniko i przy następnym maleństwie pukam do Pani drzwi:)


P
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani dr dzisiaj i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani dr jest niezwykle ciepłą i życzliwą osobą. Atmosfera badania była bezstresowa - jako pacjentka nie czułam w ogóle skrępowania. Badanie okazało się bezbolesne,zarówno usg jak i cytologia. Za każdym razem Pani dr mówiła co robi, a po badaniu wyjaśniła mi wszystkie moje wątpliwości.Polecam szczególnie wszystkim przestraszonym dziewczynom na pierwszą wizytę :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Leczenie chorób szyjki macicy LSIL , HSIL, ASCUS
Kolposkopia


Leczone choroby

  • Choroby szyjki macicy
  • Zespół policystycznych jajników
  • Infekcje dróg rodnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania