Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie z wyróżnieniem za najlepszą pracę magisterską na roku - „Ocena skutec...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bóle kręgosłupa
 • rwa kulszowa
 • dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Geriatria
 • Rehabilitacja medyczna
Zobacz więcej

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pani Moniki trafiłam z obrzękiem limfatycznym stóp i kostek.
Przerażona nie wiedziałam jak leczy się tą chorobę. Po pewnym czasie trafiłam w ręce Pani Moniki, dzięki niej uwierzyłam, że z obrzękiem da się w miarę normalnie funkcjonować, co robić by zapobiegać nasilaniu. Skutecznie opanowała moje trudne emocje, zawsze pomocna pacjentowi, zaangażowana w jego historię z niezwykle ciepłym podejściem i zrozumieniem. Wielka szkoda, że tacy specjaliści w naszej rzeczywistości to wciąż rzadkość. Pani Moniko serdecznie pozdrawiam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Monika to doskonały fizjoterapeuta! Genialnie łączy profesjonalizm i fachową wiedzę z empatią i wrażliwością. Ma fantastyczne podejście do pacjenta. Jest niezwykle sympatyczna, cierpliwa i pełna zrozumienia a jednocześnie potrafi zmotywować do intensywnych ćwiczeń. Rehabilitacja z Panią Moniką to naprawdę przyjemność! Polecam z całego serca!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Rehmedicon

Trafiłam do Pani Moniki z obrzękiem limfatycznym lewej nogi i już po dwóch zabiegach czułam znaczną poprawę, co więcej otrzymaliśmy z Mężem wiele wskazówek odnośnie masażu limfatycznego. Dowiedziałam się jak sobie radzić z tego typu schorzeniem i jak się nie poddawać i nie załamywać. Pozytywne nastawienie i wyjątkowa energia Pani Moniki udzielała mi się podczas każdej wizyty i wracałam z niej za każdym razem zdrowsza na ciele i duszy :) To bardzo kompetentna osoba, z ogromną wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjenta. Polecam z całego serca.


T
Użytkownik zweryfikowany

Pani Monika to b. dobra i profesjonalna fizjoterapeutka. Wzbudza zaufanie. Ma b. dobre podejscie do pacjenta. Jest wyrozumiala i cierpliwa. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta. Chętnie wszystko wyjaśnia. Teresa M.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Rehmedicon schorzenia kręgosłupa szyjnego

Pani Monika to fizjoterapeuta z powołania, jest rzeczowa, fachowa, a przy tym przemiła i zawsze uśmiechnięta. Ma dużą wiedzę i profesjonalnie ją wykorzystuje, poświęca wiele uwagi pacjentowi. Każde ćwiczenie chętnie omawia. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Ja i mój kręgosłup serdecznie dziękujemy!
Małgorzata B.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Rehmedicon Neverending story

W swojej dość długiej „karierze” przygód z kręgosłupem poznałem wielu fizjoterapeutów i mam dość szerokie spektrum do porównań. Szczerze, z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością rekomenduję Panią Monikę, a najważniejsze powody są następujące:
1. Ma w sobie dużo pozytywnej energii, co przekłada się na pacjenta, jego podejście do terapii i wiarę w sukces.
2. Ma dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli w sposób zrozumiały, przejrzysty, ale nie definitywny.
3. Zanim obierze ścieżkę rehabilitacji cierpliwie słucha, nawet najdłuższej opowieści o historii choroby nie ignorując żadnych szczegółów i dokładnie przegląda wszystkie fotki (MRI, RTG), z którymi pacjent się zgłasza, a następnie uściśla temat za pomocą pytań pogłębiających.
4. Terapię prowadzi w sposób indywidualnie dobrany dla każdego pacjenta, zero rutyny, taśmy etc. Jako przykład przytoczę mój L/S, którego rehabilitację zaczęliśmy od pracy manualnej z biodrem.
5. Każdy zabieg poprzedza krótszym lub dłuższym wywiadem w zakresie samopoczucia i ewentualnych zmian, lub postępów.
6. Nie przeciąża ‘obiektu’, jak to czasami niektórym ambicja podpowiada, także po każdym zabiegu czuje się ulgę i zero skutków ubocznych.
7. Robi świetny masaż pleców i kręgosłupa (wisienka na torcie) – dość mocny, dobry wycisk, aczkolwiek bez przesady. Warto!
8. Zawsze jest o czym podyskutować, więc zabiegi mijają w miłej atmosferze bez nawet cienia nudy.

Bardzo dziękuję za przywrócenie mnie do stanu efektywnego????.
PB


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Rehmedicon

Monika jest najlepszą fizjoterapeutką jaką znam!
Swoim profesjonalizmem i ogromną wiedzą wzbudza zaufanie już od pierwszych spotkań. Człowiek z pasją i fantastycznym podejściem do pacjenta. A do tego niezwykle kreatywna osoba - nie ma chyba ćwiczenia, którego nie dostosowałaby do moich potrzeb i możliwości. Ogromny plus także za tłumaczenie wszystkich, nawet najbardziej zawiłych kwestii i odpowiadanie na miliony pytań.
A najlepszą opinią i tak są postępy, które dzięki niej robię każdego dnia.

Monika, bez Ciebie by się nie udało.
Dziękuję!

I polecam z całego serducha.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Rehmedicon złamana noga

Pani Monika to bardzo zdolna, kreatywna rehabilitantka, z ogromną wiedzą, cały czas się doskonaląca. Każdy pacjent to dla nie wyzwania. W czasie rehabilitacji nauczyła mnie wszystkiego - od jak wstawać z łóżka do jak wrócić do prowadzenia samochodu i klękać do pielenia chwastów. Zawdzieńczam Jej i powròt do noralnego


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Flebologii. Klinika Zdrowych Nóg

Pani Monika wykonywała manualny drenaż limfatyczny mojej mamie w Centrum Flebologii. Pani Monika miała doskonały kontakt z pacjentką, a zabiegi przyniosły znaczną poprawę – silny obrzęk nóg został zredukowany. Poza tym Pani Monika udzielała odpowiedzi na wszelkie pytania i szczegółowych wyjaśnień dotyczących terapii i bandażowania, które jest jej nieodłącznym elementem.

Od samej pacjentki: Pani Moniczko, spełniła Pani marzenie mojego życia – moje nogi są normalne i oby były takie do końca życia. Życzę dalszych sukcesów w pomaganiu bliźnim. Ucałowanka – Marianna P.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Rehmedicon zerwanie acl

Pani Monika jest nie tylko świetnym fizjoterapeutą, ale również cudownym człowiekiem. Ma bardzo profesjonalne podejście, wiele tłumaczy, bez zniecierpliwienia odpowiada na wszystkie zadawane pytania. Fizjoterapię przeprowadza w sposób ciekawy, wprowadzając różnorodne ćwiczenia, dzięki czemu nie odczuwa się znudzenia i zniecierpliwienia terapią. Zawsze bierze pod uwagę odczucia pacjenta, nie forsuje ćwiczeń na siłę. Nieocenione jest również jej wsparcie psychiczne podczas czasem trudnej rehabilitacji. Jest bardzo pozytywną, serdeczną i zawsze uśmiechniętą osobą. Zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie z wyróżnieniem za najlepszą pracę magisterską na roku - „Ocena skutec...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bóle kręgosłupa
 • rwa kulszowa
 • dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Geriatria
 • Rehabilitacja medyczna
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania