DOPPLER - Warszawski Instytut Naczyniowy

(578 opinii)

Doppler - Warszawski Instytut Naczyniowy jest to miejsce, które powstało w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom cierpiącym na choroby naczyniowe. W leczeniu tego typu schorzeń istotnym jes... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

DOPPLER - Warszawski Instytut Naczyniowy

Josepha Conrada 24

01-922 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 796...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Doppler - Warszawski Instytut Naczyniowy
jest to miejsce, które powstało w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom cierpiącym na choroby naczyniowe. W leczeniu tego typu schorzeń istotnym jest, aby pacjent w jednej placówce mógł otrzymać kompletną pomoc przez bardzo dobrze wyszkolony i doświadczony zespół. Nasz zespół to wynik wieloletnich poszukiwań, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu opiekę na najwyższym poziomie.
Jesteśmy grupą medyków, których łączy pasja do flebologii. W naszej klinice łączymy doświadczenie i wiedzę lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów. Pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym pacjent cierpiący na choroby naczyń znajdzie pomoc na każdym etapie od diagnostyki, przez leczenie, aż po profilaktykę. Miejsce, w którym pacjent zostanie wysłuchany, a jego problem zrozumiany i zdiagnozowany.
W skład naszego zespołu wchodzą lekarze wszystkich specjalności koniecznych do leczenia patologii naczyniowych. Dzięki współpracy takich specjalistów jak chirurdzy naczyniowi, radiolodzy inwazyjni, kardiolodzy, chirurdzy plastycy, interniści, geriatrzy, endokrynolodzy i ginekolodzy, jesteśmy w stanie pomóc każdej grupie pacjentów.
Najważniejsze jest dla nas dobro i komfort naszych podopiecznych. W tym celu codziennie szkolimy się. Staramy się czerpać wiedzę ze wszystkich światowych ośrodków flebologicznych. Często wizytujemy ośrodki amerykańskie, włoskie, francuskie czy rosyjskie. Pragniemy połączyć ich wiedzę, aby móc zaproponować naszym pacjentom najlepsze i najbardziej aktualne leczenie. Nie trzymamy się sztywnych utartych schematów. Wiemy, że każdy pacjent jest inny, więc zawsze dostosowujemy terapię do konkretnej osoby.

Nasz sprzęt

 • ultrasonografia
 • elastografia
 • tomografia komputerpowa
 • rezonans magentyczny
więcej

Zabiegi

 • laserowe usuwanie żylaków
 • skleroterapia
 • zabiegi pod kontrolą usg
 • zabiegi operacyjne
więcej

Badania

 • badania dopplerowskie

Choroby

 • niewydolność żylna
 • obrzęk limfatyczny
 • obrzęk tłuszczowy
 • owrzodzenia żylne
 • żylaki
 • pajączki
 • celulit
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Agnieszka Kucharczyk Inny

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna, miła i delikatna, zarówno w obyciu jak i w sposobie przeprowadzania badania. Najlepszy lekarz u którego byłem


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Damian Łasocha konsultacja flebologiczna + USG

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Lekarz wykonał badanie, wszystko dokładnie wyjaśnił i przedstawił plan leczenia.
  Polecam Pana Doktora oraz miejsce.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Świercz konsultacja chirurga naczyniowego

  Zanim trafiłam do dr Adama Swiercza byłam w wielu miejscach u różnych specjalistów od naczyń. Ale dopiero dr Adam doskonale zajął się moim problemem. Lekarz bardzo dokładnie bada, diagnozuje i zaleca leczenie. Wszystko trafione w punkt a sposób podejścia do pacjenta i jego problemów na najwyższym poziomie. Wszystkim polecam dr Adama Swiercza.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Monika Cygler konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

  Do Pani Moniki trafiłam z bólem kostki utrzymującym się kilka miesięcy po urazie.
  Na pierwszej wizycie po przeprowadzonym wywiadzie i badaniu otrzymałam fachową konsultacje i wiele wskazówek oraz listę ćwiczeń do wykonywania w domu. Od początku można zauważyć profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta oraz zaangażowanie i chęć pomocy w rozprawieniu się z problemem dzięki czemu wizyty, mimo bólu, stają się czystą przyjemnością.
  Pani Monika jest nie tylko świetną specjalistką w swojej dziedzinie ale również wspaniałym człowiekiem pełnym ciepła i empatii. Na każdej wizycie zaraża optymizmem, uśmiechem i dobrym humorem. Cierpliwie wysłuchuje wszystkich skarg, udziela wskazówek i chętnie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości.
  Miła atmosfera w trakcie wizyty sprawia, że człowiek wie jak ma dalej działać, jest zmotywowany i pozytywnie nastawiony.
  Możliwość stałego kontaktu podkreśla zaangażowanie Pani Moniki, daje wsparcie i świadomość, że można zwrócić się do niej o pomoc poza wizytami.
  Polecam Panią Monikę z czystym sumieniem, jestem pewna, że wrócę do niej w przypadku kolejnego urazu.
  Profezjonalizm, zaangażowanie, miła atmosfera i skuteczność.
  Oby było więcej takich fizjoterapeutów jak Pani Monika!
  Zasługuje na najwyższą ocenę!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jan Świercz konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

  Najlepszy profesjonalista do którego trafiłam . Dokładnie wyjaśnił problem i sposób leczenia. Bardzo dokładny i wsłuchujący się w problem pacjenta. Polecilam kilku koleżanką i będę polecać dalej


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Cygler Drenaż Limfatyczny Manualny

  Wizyta przeprowadzona była w bardzo przyjaznej atmosferze. Masaż był bardzo przyjemny, a uczucie lekkości nóg po wizycie bezcenne. Dodatkowo uzyskałam wiele istotnych informacji dotyczących kompresjoterapii. Serdecznie polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Oleg Nowak konsultacja flebologiczna + USG

  Rzeczowo i sympatycznie. Jest plan dalszych działań, leki i zabiegi przepisane. Kolejny termin umówiony. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Agnieszka Kucharczyk badania proktologiczne

  Polecam Panią Doktor. Dokładanie informuje i wyjaśnia przebieg badania. Nie namawia na zabieg, jeśli nie widzi takiej potrzeby. Bardzo miła i kompetentna.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Damian Łasocha konsultacja flebologiczna + USG

  Wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Doktor przedstawił 2 propozycje leczenia w bardzo dokładny i zrozumiały sposób. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam każdemu Doktora Damiana. Przemiły i bardzo kompetentny człowiek ;) Wracam w styczniu na zabieg, który pomoże mi osiągnać postawiony cel i pozbyć się problemu ;)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Cygler konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

  Pani Monika to świetny specjalista. Już po pierwszej wizycie poczułam ulgę, ból praktycznie ustąpił. Zdecydowanie polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania