Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł

Psychoterapia online (opis) • 150 zł

Psychoterapia par i małżeństw • 200 zł


Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Dmowskiego 15/6, Gdańsk
Gabinet Pomocy Psychologicznej

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


58 309..... Pokaż numer

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

W trakcie studiów uniwersyteckich magisterskich pięcioletnich (jednolitych) uzyskałam specjalizację psychologa kliniczno-penitencjarnego i psychologa ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Depresja
 • Kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu
 • Systemowa Psychoterapia Rodzin
 • Jesienna Szkoła Pracowników Socjalnych
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


150 zł

Konsultacje online

Konsultacja trwa 50 minut.

Pozostałe usługi

Psychoterapia online


150 zł

Konsultacje online

Sesja trwa 50 minut


Psychoterapia par i małżeństw


200 zł

Konsultacje online

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

K

jestem uczniem z gimnazjum nr 1 w Kartuzach.Chodzę do pani Mirosławy porozmawiać o ważnych rzeczach.Ta pani jest inteligentna,przyjacielska i pomysłowa.Bardzo ją lubię:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

25 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mój chłopak ma ogromne długi i nie chce pracować bo powiedział że on za darmo nie będzie robił a rodzina chce mu pomóc i oodrzuca pomoc moją i rodziny. Nieraz jechał do roboty ale zjeżdżał bo powiedział że nie bd spacal i pomimo że ma długi to i tak nadal dobierał jeszcze. Co zrobić? Można jakoś mu pomóc? Rodzina nie ma już sił ja też Ale chcę mu pomóc. Zachowuuj jsię tak jakby miał gdzieś wszytsko. Czy można coś w tej sytuacji zrobić?

  Dzień dobry.
  Sytuacja jest bardzo poważna. Całe szczęście, że jesteś tylko jego dziewczyną a nie żoną, bo nie masz obowiązku spłacać jego długów.
  (1) Jak tak dalej pójdzie, to ten chłopak nie tylko nie wygrzebie się z długów, ale do końca życia będzie wisiał na kimś, kto da mu utrzymanie. Jest to człowiek nieodpowiedzialny. Zastanów się jakie są jego wartości. Zaciąga kredyt, zaciąga następne pożyczki i nie zamierza ich spłacać. Nawet nie jest ważne na co idą te pieniądze - czy na narkotyki, czy na hazard, czy po prostu na jakieś bzdurne rzeczy - ważne, że jest złodziejem i nie zamierza niczego zmieniać w swoim życiu. Piszę świadomie, że jest złodziejem. Kradnie pieniądze. Kradzieżą jest wzięcie czyjejś rzeczy z zamiarem jej użytkowania bez zgody właściciela. Pożyczkodawca nigdy nie zgodził się na darowiznę. Twój chłopak aby dorosnąć musi odczuć konsekwencje swoich czynów.
  (2) Jak wyobrażasz sobie pomoc dla tego chłopaka? Czy to miałoby być danie mu pieniędzy na spłatę długów? Przecież on nie zamierza spłacać więc Twoje pieniądze wyda i, ponieważ nie spłaca długów, to ich Tobie nigdy nie odda. Będzie to po prostu darowizna, która (o zgrozo!) otworzy drzwi do dalszego wyłudzania od Ciebie pieniędzy.
  (3) Nie radzisz sobie z tą sytuacją. Proponuję rozmowę online celem ustalenia dalszych kroków i sprawdzenia co możesz dla siebie zrobić, by uchronić się przed wykorzystywaniem tego człowieka.
  Mirosława Kamola-Olszewska

  mgr Mirosława Kamola-Olszewska

 • Dzień dobry. Moja matka wraz z mężem(moim ojcem), dzieckiem(moim bratem) i swoją rodziną(moja ciotka i mój kuzyn) od lat robi ze mnie wariata a ostatnio wrabia w przemoc. Jeżdzą od lat poo psychiatrach i psychologach i prowadzą u nich moją dokumentację. Matka śmieje mi się w twarz, że ona jako kobieta może wszystko. Widuje mnie w miejscach w których mnie nie ma a potem zakładane mi są postępowania za rzeczy których nie było bo w owym czasie i miejscach mnie nie było. Prokuratura prowadzi od lat postępowania w których przekręca w dokumentach czas i miejsca. Instytucje nie chcą mi pomóc bo twierdzą, że matka może. Mieszkam zagranicą i mimo tego, że mam dokumenty również, że matka i ojciec leczą się psychiatrycznej mnie badano psychiatrycznej beze mnie(może był ktoś inny). Jestem tą przemocą psychiczną i manipulacją policji i prokuratury bardzo zmęczony i czuję się jak g....

  Dzień dobry.
  Współczuję takiej sytuacji. Dzieje się to od lat i na dodatek odczuwa Pan eskalację działań. Jest Pan zmęczony i rozgoryczony. Czuje się Pan prześladowany zarówno przez rodzinę jak i przez prokuraturę. Nie można więc ruszyć z miejsca.
  Proponuję, aby zastanowił się Pan, jaka intencja przyświeca Pana rodzinie, a przede wszystkim Pańskiej Matce.
  Intencja to jest klucz.
  Jeśli dobrze zrozumiałam, oczekuje Pan konkretnej pomocy. W takim razie zapraszam na wizytę online w celu lepszego, bardziej wnikliwego przyjrzenia się tej fali nieprzyjaznych działań.
  Życzę lepszego życia w 2021r
  Mirosława Kamola-Olszewska

  mgr Mirosława Kamola-Olszewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W trakcie studiów uniwersyteckich magisterskich pięcioletnich (jednolitych) uzyskałam specjalizację psychologa kliniczno-penitencjarnego i psychologa ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Depresja
 • Kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu
 • Systemowa Psychoterapia Rodzin
 • Jesienna Szkoła Pracowników Socjalnych
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Specjalistyczny Psychiatryczno - Neurologiczny ZOZ w Gdańsku
 • Zarząd Portu Gdańsk , Pracownia psychologiczno-socjologiczna jako psycholog


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienie Marszałka Województwa za najlepiej przygotowany program profilaktyki uzależnień dla zespołu szkół.
 • Wyróżnienie za przygotowanie grupy teatralnej z zakresu profilaktyki uzależnień do występu nagrodzonego w ramach Festiwalu "Klaka"
 • Podziękowanie za napisanie artykułów do publikacji wspomagającej nauczycieli na poziomie szkolnictwa gimnazjalnego od Przewodniczącego Sekcji Oświaty i Wychowania Regionu Gdańskiego NSZZ "Solidarność"

Publikacje i artykuły

Publikacje (3)

Powiązane wyszukiwania