dr n. med.

Mirosława Bednarek-Plewińska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

98 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Mirosława Bednarek-Plewińska - jestem specjalistą w ginekologii i położnictwie. Z zakresu ginekologii zajmuję się diagnostyką i leczeniem endometriozy, zespołu bólowego miednicy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest osobą bardzo zaangażowaną, przeprowadza dokładny wywiad. Ponadto, nigdy nie spotkałam się z tak uprzejmym traktowaniem u żadnego lekarza, Pani doktor stara się, by badanie nie było stresujące. Byłam w gabinecie na św.Wawrzyńca na USG piersi, w związku z bólem, jaki odczuwałam. Na pewno do niej wrócę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny, dojazd od ul. KościelnejUsługa: badanie ginekologiczne z USG bez cytologii

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, odbyła się w przyjaznej atmosferze. Największy plus za otwartość chęć i czas na wysluchanie. Nie było pośpiechu czy poczucia, że pani doktor nie interesuje co mam do powiedzenia, ale cierpliwie wysłuchała moje uwagi. To moja pierwsza wizyta u Pani doktor więc mam nadzieję, że dobrze mi poradziła co do leczenia, ale nie sądzę by były z tym problemy. Na chwilę obecną 5 gwiazdek.

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny, dojazd od ul. KościelnejUsługa: ciaza

  Do Pani doktor trafiłam na początku pierwszej ciąży , wspaniale podjescie do pacjenta , za każdym razem niezależnie od dnia i godziny odbiera telefon, dzidzia urodzona idealnie w wyznaczony termin , o wszystkich badaniach dokładnie informuje oraz przede wszystkim traktuje pacjentki we wspaniały ludzki sposób każdej poświęcając tyle czasu ile potrzebuje .Teraz druga ciąże tez prowadzi mi Pani doktor i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni , wszystkie kobietki które do niej wysłałam jednogłośnie oznajmiły ze to anioł nie lekarz :) polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniała Pani Doktor, uprzejma, uśmiechnięta, bardzo dobry specjalista, informowała pacjenta o przebiegu badania. Pani Doktor bardzo pozytywnie wpływa wpływa na pacjenta pacjenta. Nie wyobrażam sobie abym miała skorzystać z innego lekarza.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny, dojazd od ul. KościelnejUsługa: badanie ginekologiczne z USG bez cytologii

  Jestem bardzo zadowolona, pani doktor jest dobrym fachowcem i mila osoba , czulam sie bezpiecznie I komfortowo, czekalam zaledwie kilka minut na wizyte , ciesze sie, ze wlasnie tutaj trafilam.

 • N
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny, dojazd od ul. Kościelnej

  Pani Doktor jest bardzo miła i poświęca pacjentce tyle czasu, ile tylko w danym momencie potrzebuje. Oprócz tego stara się utrzymywać stały kontakt z pacjentkami pomiędzy wizytami , jeśli jest to potrzebne. Bardzo polecam.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny, dojazd od ul. Kościelnej

  Podejście p. Doktor sprawia, że pacjent nie czuje się skrępowany. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, delikatnie.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo miła, przeprowadza wywiad i badania bardzo spokojnie i z wielką starannością.

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny, dojazd od ul. Kościelnej

  Pani Doktor bardzo miła, sympatyczna, dokładna. Była to moja pierwsza wizyta, stres zniknął już przy wejściu. Podejście bardzo dobre, na powitanie uścisk dłoni oraz uśmiech na twarzy. Dokładne wysłuchanie, wytłumaczenie wszystkiego. Bezboleśnie, bezwstydnie.
  W razie pytań, komplikacji - Pani Doktor pomaga telefonicznie, to bardzo ważne, że można na lekarza liczyć nawet w nagłych wypadkach. Bardzo polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczny, dojazd od ul. Kościelnej

  Pani doktor bardzo miła i rzeczowa, wszystko wytłumaczyła, cały stres przed wizytą minął w chwili wejścia do gabinetu. Bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Mirosława Bednarek-Plewińska - jestem specjalistą w ginekologii i położnictwie. Z zakresu ginekologii zajmuję się diagnostyką i leczeniem endometriozy, zespołu bólowego miednicy mniejszej, torbieli i guzów jajnika oraz mięśniaków. Jestem zwolennikiem metod operacyjnych o jak najmniejszej inwazyjności dla pacjentki (laparoskopia, histeroskopia, operacje przezpochwowe). Zajmuję się również diagnostyką endokrynologiczną nieregularnych miesiączek oraz niepłodności. Z zakresu położnictwa posiadam certyfikat Fetal Medicine Foundation uprawniający do wykonywania badań prenatalnych. Zapewniam kompleksową i wszechstronną opiekę nad pacjentką ciężarną łącznie z prowadzeniem porodu. Stawiam na rzetelną informację o wszelkich nowoczesnych możliwościach dostępnych dla pacjentki w przypadku problematycznych schorzeń.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia