Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Po licznych badaniach trafiłam w końcu do Pana doktora,który odrazu zdiagnozował u mnie migrene z aurą,mogłam w końcu zacząć się leczyć,bo do tego czasu nikt nie wiedział co mi dolega. Dobre podejście do pacjenta i dobre leczenie.


M
Użytkownik zweryfikowany

kompetentny lekarz, diagnozujący sam i nie do końca wierzący w diagnozy poprzedników(co w pewnym sensie jest istotne w przypadku epileptyków). słucha pacjenta, nie przepisuje dziwnych i mocnych leków, wszystko zawsze dokładnie tłumaczy tak, żeby pacjent wiedział o co chodzi - zarówno w przypadku objawów, jak i leków.


P
Użytkownik zweryfikowany

Jak najbardziej dobry lekarz. Meczylam się kupę czasu z bólami głowy i meczeniem mięśni.. Jeździłam od lekarza do lekarza. Dopiero ten lekarz dał dobra diagnozę i czuję się znacznie lepiej. Godny polecenia!


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Warszawski leczył mnie kiedyś jak byłam jeszcze w podstawówce.Bardzo dobry specjalistaTaraz trafiłam do niego ponownie.Nadal bardzo dokładny,sumienny.Polecam:)


I
Użytkownik zweryfikowany

Osobiście polecam i chciałabym by każdy lekarz był taki dla swoich pacjentów miły ,cierpliwy,i co ważnie zna sie na rzeczy nie odsyła z kwitkiem i następny proszę nie ma problemów ze zrobieniem dodatkowych badań czy rezonansu liczy sie z pacjentem .Dr Warszawski leczy mnie od wypadku już 2 lata i zawsze jego diagnoza sie sprawdza jestem wdzięczna za takiego lekarza


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam, miły sympatyczny, dociekliwy. Zadaje dużo pytań, świetnie tłumaczy, potrafi rozładować stres związany z badaniem, uspokaja. Po postawionej diagnozie potrafił uspokoić i przedstawić perspektywe leczenia oraz dolegliwości związane z chorobą, które pojawią się i dlaczego. Jeśli chodzi o poprzednie negatywne opinie - cóż, uważam, że nikt nie jest nieomylny a jeśli chodzi o neurologię to niestety ale są to choroby bardzo ciężkie do zdiagnozowania, a jak ktoś się opiera na wiedzy dotyczącej chorób znalezionej w internecie, to niech się w internecie leczy. W przypadku przepisywania leków - doktor ZAWSZE mówił co to za leki, również brałam psychotropy nie dość, że o tym informował to jeszcze od razu podawał ważne informacje dotyczące poszczególnych leków.


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjętką dr Warszawskiego od 2002 r. i do dnia dzisiejszego nie mam żadnych zastrzeżeń do opieki medycznej Pana Doktora.Wręcz przecinie bardzo dobry,znający się w swojej specjalizacji,doradza i przede wszystkim rozmawia z pacjentem.Chorowałam na epilepsje i udało się ją wyleczyć.Więc z czystym sumieniem mogę polecić lekarza.


T
Użytkownik zweryfikowany

Prawdziwy,życzliwy,dobry fachowiec-żeby tak reszta brała przykład,a nie tylko zaliczała pacjętów.


G

U doktora warszawskiego leczyłam się prawie rok i bez rezultatów a wręcz przeciwnie czułam się jeszcze gożej niż kiedykolwiek.''WYLECZYŁ''mi chorobe na którą chorowałam od kilku lat a wynalazł mi inną tłumacząc że nigdy wcześniej tamtej choroby nie było.przepsywał mi tabletki nie mówiąc mi że to są psychotropy aż do momętu kiedy trafiłam przez przypadek do szpitała wówczas tam się dowiedziałam czym byłam leczona od tamtego momętu zmieniłam lekarza i nie mam zamiaru już nigdy korzystać z leczenia u tego lekarza niepolecam


C
Użytkownik zweryfikowany

U Pana Doktora leczyła się moja mama. Swoją opinię "odradzam" argumentuję następująco: zbyt szybkie i pochopne stawianie diagnoz; nie branie pod uwagę wszystkich faktów, mam tu na myśli objawy i dolegliwości; bynajmniej diagnoza nie opiera się na ich całościowej ocenie. Pan Doktór zlecił tylko jedno badanie, które na szczęście nic nie wykazało, natomiast w ogóle nie wziął pod uwagę objawów najbardziej doskwierających mojej mamie. Po około miesiącu zdiagnozował chorobę, której nie da się jednoznacznie potwierdzić lub wykluczyć w tak krótkim czasie (ponadto nie istnieje badanie umożliwiające potwierdzenie lub wykluczenie tej choroby), tzn. konieczna jest tu kilkumiesięczna obserwacja i wykonanie szeregu badań wykluczających inne choroby. Uważam, że tak pochopne postawienie poważnej diagnozy, bez opierania się na wynikach szeregu badań jest ogromną niekompetencją.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie