Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Rodakowskiego 15, Sosnowiec
Fizjoterapia Miłosz Huppert

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Igłoterapia • 70 zł

Masaż sportowy • od 70 zł

Masaż tkanek głębokich • 70 zł +3 więcej

Pinopresura • 70 zł

Terapia manualna • 70 zł

Terapia tkanek miękkich • 70 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem kierunku Fizjoterapii katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz dodatkowo certyfikowanym trenerem personalnym. Moje zainteres...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból barku
 • Ból biodra
 • Zespół bolesnego barku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Rodakowskiego 15, Sosnowiec

70 zł

Fizjoterapia Miłosz Huppertul. Rodakowskiego 15, Sosnowiec

od 70 zł

Fizjoterapia Miłosz Huppertul. Rodakowskiego 15, Sosnowiec

70 zł

Fizjoterapia Miłosz Huppertul. Rodakowskiego 15, Sosnowiec

70 zł

Fizjoterapia Miłosz Huppertul. Rodakowskiego 15, Sosnowiec

70 zł

Fizjoterapia Miłosz Huppertul. Rodakowskiego 15, Sosnowiec

70 zł

Fizjoterapia Miłosz Huppert

Opinie

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Miłosz Huppert ból barku

Wizyta była profesjonalja od początku do końca. Pan Miłosz jest osobą wzbudzającą zaufanie, znającą się na swym fachu i przede wszystkim nie traktuje człowieka przedmiotowo. Serdecznie polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Miłosz Huppert rehabilitacja neurologiczna

Bardzo fachowy, konkretny, sympatyczny człowiek. Spora wiedza którą wykorzystuje podczas kontaktu z nami, pacjentami. Po pierwszej wizycie z wielu, już odczułem znaczącą poprawę. Cała godzina jest solidnie przepracowana w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia Miłosz Huppert kręgosłup

Bardzo polecam Miłosza ,zna się na rzeczy miałem bardzo duże problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa w tej chwili czuję się o niebo lepiej dzięki jego pomocy.Polecam wszystkim tego sympatycznego fizjoterapeutę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Za dwa tygodnie będę miał rehabilitację (ćwiczenia izometryczne, interdyn i magnetronik) ale boję się, że może niekonicznie dobrze robię cały czas bezczynnie czekając, a trochę ciężko mi finansowo odwiedzać każdego specjalistę i robić szereg badań dlatego proszę o teoretyczną pomoc.

  Prawie trzy miesiące temu nieszczęśliwie musiałem utrzymać zbyt duży ciężar i poczułem nieprzyjemne ciepło w kręgosłupie w jego dolnej części.
  Po tym zdarzeniu przez pierwszy miesiąc odczuwałem tylko ból w pachwinie - nie mogłem się schylać, kucać - ogólnie zasznurować butów, aż pewnego dnia po około miesiącu zaczęły mi cierpnąć nogi, a za kolejnych kilka dni spałem tyle ile działały leki przeciwbólowe. Wykonałem rtg, na którym wyszły zwyrodnienia i dyskopatia wg opisu. Ostatkiem sił udałem do kręgarza, który patrząc na rtg powiedział, że mam dobrze zbudowany kręgosłup, a w opisie nie zaznaczono mi najważniejszego - że jest zrotowany - miednica z jednej strony wyżej niż z drugiej. Nastawił mi kręgosłup co dało mi znaczną ulgę choć wciąż bolało (po nastawieniu powiedział mi, że już jestem zdrowy ;-) ) i kazał ćwiczyć i wieszać się na drążku i podnosić skulone nogi. Neurolog (choć cała wizyta trwała około 5 min od wejścia do wyjścia) w sumie najbardziej konkretny powiedział, że bez rehabilitacji nie przejdzie, a dodatkowo dał skierowane na MR (termin - grudzień). Pływałem, ćwiczyłem, grzałem i niestety nic. Kulałem/ciągłem prawą nogę i plecy bolały bardziej z prawej strony (tak kojarzę). Jednego dnia miałem tylko dziwny moment, że na 15 minut zdrętwiała mi ręka - bardzo dziwne uczucie. I tak aż do momentu, gdy jakieś dwa, może trzy tygodnie temu poszedłem na zwykły masaż (tak na marginesie masażysta sam od siebie też powiedział, że mam dobrze zbudowany kręgosłup) i od niego się dowiedziałem, że mam obrzęk wokół kręgów. Czyli nie grzać, a chłodzić i nie na pewno nie ćwiczyć, a zalecenia 1,5 tygodnia temu potwierdził lekarz pierwszego kontaktu dodając do wcześniej zażywanego sirduladu (2g na noc) i neurovitu (1 x dziennie) - ketaprofren w żelu (2-3 dziennie) i ibuprofen 400mg (2-3 razu dziennie). Zwiększony został sirdulad na 3g.
  Wciąż boli, wcześniej jak już pisałem bolały mnie plecy i strasznie ciągło mi prawą nogę w kolanie, tak że czasem nie mogłem ustać dłużej niż 3 sek na prostej nodze i często plecy . Byle były naprzemienne, czasem oba, czasem jeden z nich, a bardzo rzadko żaden. Ostatnimi dniami mam odczucie bardzo zmęczonych nóg (teraz częściej obie), że baczność na pewno bym dłuższej chwili na pewno bym nie ustał, ale coraz częściej mocno bolą plecy (cześć dolna, głównie po bokach i środkowa na środkowej wysokości), aż chodzę ze skwaszoną miną. Za to nie odczuwam za to już takiego bólu dotykając kręgów.
  Mam ponad 30 lat i nie mam nadwagi, kondycja jako taka chyba zawsze była, chodziłem kilka lat raz w tygodniu na basen, żeby plecy nie bolały i to akurat działało. I jeździłem poza zimą na rowerze, co teraz pewnie odpada, prawda?? Teraz w ciągu dnia staram się funkcjonować na miarę moich możliwości i chodzić na basen i jacuzzi (robiąc sobie masaż wodny) i to też na miarę moich możliwości.

  Moje właściwe pytanie brzmi - czy to normalne odczucia dla tego typu urazów i wytrzymać jeszcze tych kilkanaście dni aby oddać się rehabilitacji i tam ludzi pracujących czy może czym prędzej zrobić zrobić MR i udać się do neurochirurga?

  Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź,
  Paweł

  Witam, zmiany na tle dyskowym w odcinku lędźwiowym i krzyżowym mogą dawać objawy takie jak u Pana, kumulujące się w obrębie dolnej połowy ciała; podobnie rzutować bólowo może staw krzyżowo-biodrowy (może to mieć związek z tą asymetrią miednicy, którą zauważył jeden z terapeutów). Natomiast te zmiany nie powinny rzutować do rąk. Zmiany dyskowe wbrew krążącym stereotypowym opiniom nie są przeciwwskazaniem dla ruchu - wręcz przeciwnie. Basen jest tutaj bardzo dobrym rozwiązaniem, tak samo jak elementy gimnastyko, ale oczywiście bardzo rozważnie. Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie kontynuacja bezbolesnej aktywności ruchowej oraz jak najszybsze zrobienie rezonansu. Kiedy będzie Pan miał pełny obraz sprawy dużo precyzyjniej będzie można dobrać strategię rehabilitacji. Pozdrawiam, Miłosz Huppert.

  mgr Miłosz Huppert

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem kierunku Fizjoterapii katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz dodatkowo certyfikowanym trenerem personalnym. Moje zainteres...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból barku
 • Ból biodra
 • Zespół bolesnego barku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania