dr n. med.

Mikołaj Karmowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

33 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 549 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobyte w I Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu jak i czołowych Ośrodkach Światowych i Krajowych w tym słynny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: endometrioza

  Choruje od wielu lat na endometrioze IV stopnia głęboko naciekajaca.Po wielu latach leczenia u różnych "specjalistów".Walki z bólem oraz wieloma dolegliwosciami w końcu trafiłam na wybitnego specjaliste w endometriozie pana dr.Mikołaja Karmowskiego.Pierwsze lekarz który potraktował mnie bardzo poważnie zbadal dokładnie wszystko bez pośpiechu z wielką cierpliwością wyjaśnił.W styczniu 2018 przeszłam laparoskopie przeprowadzoną przez pana doktora dostałam nowe życie.Żyje bez bólu czuje się bardzo dobrze.Z całego serca polecam pana doktora.Jest wspaniałym lekarzem i cudownym człowiekiem.

 • Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Ginekologii dr Mikołaj Karmowski

  Choruję od kilkunastu lat. Mam problem z jelitami (dwukrotna niedrożność jelit) ale też od trzech lat, dzień w dzień odczuwałam okropny ból w miednicy mniejszej, który był bólem przewlekłym. Ból o takim nasileniu, że nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Z moimi dolegliwościami i ciągłym bólem byłam już u wielu specjalistów. Trafiałam na różnych lekarzy, którzy od razu twierdzili, że nie mogą mi pomóc albo podejmowali się leczenia, ale niestety na pewnym etapie rozkładali ręce, mówiąc, że nic więcej nie da się zrobić.
  W końcu udało mi się umówić na wizytę u pana doktora Mikołaja Karmowskiego we Wrocławskim Centrum Ginekologii, który trafnie postawił diagnozę. Doktor szczegółowo przeanalizował moją historię choroby. Pierwsza wizyta była bardzo długa. Pan doktor Karmowski z cierpliwością tłumaczył, co mnie czeka. Uczciwie powiedział też o możliwych komplikacjach. Nie ukrywam, że rozmowa z nim dodała mi otuchy. W końcu, ku mojemu zaskoczeniu zdecydował się na przeprowadzenie operacji - laparoskopii, żaden z lekarzy do tej pory nie chciał tego zrobić, zasłaniając się m.in. mnóstwem zrostów po dwóch niedrożnościach jelit. Nadal byłam nieufna.
  Za każdym razem, gdy mamy kontakt (również telefoniczny, nawet późnym wieczorem) przekazuje mi wiadomości medyczne, jest bardzo dociekliwy, nie spocznie (jak sam mówi – Ja się nie poddaję.), dopóki nie znajdzie przyczyny choroby. Oprócz tego czuję płynącą od niego empatię, sam przyznaje, że wie, co to ból i cierpienie spowodowane chorobą. Jestem przekonana, że to człowiek pełen poświęcenia i zaangażowania w sprawy swoich pacjentów, których na pewno nie pozostawia samych sobie. To, co robi dla chorych z pewnością wypływa z jego powołania jako prawdziwego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze – V. Biegańska

 • Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Ginekologii dr Mikołaj Karmowski

  Bardzo rzadko wystawiam opinie , gdyż sądzę że ile ludzi tyle opinii...Dr każdą pacjentkę bada bardzo koładnie, wnikliwie , odpowiadając na każde pytanie. ... Dokładnie wyjaśnia co widzi na usg..To jedyny ginekolog (6 z rzędu u których byłam) , który przebadał mnie bardzo bardzo dokładnie... Poza badaniem usg, badaniem na fotelu badał również przez odbyt. Pierwsza wizyta trwała godzine... kolejne po około30 minut . Czyta dokładnie dokumentacje medyczną.. Jestem przeszło miesiac po laparoskopii wykonanej własnie przez Pana dr i czuje się o niebo lepiej... Z każdym pytaniem można do niego dzwonic, jeśli nie odbierze to oddzwania... Rozwiewa wszelkie wątpliwości. To że czasem ma poślizgi - cóż życie... świadczy to o ilości pacjentek. Dziękuje za okazaną pomoc Panie Doktorze i na pewno będę bardzo wdzięczna!

 • M
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Ginekologii dr Mikołaj Karmowski

  Doktor Mikołaj uratował mi życie. Osoba niezwykle empatyczna troskliwa o wysokiej kulturze osobistej Wysłuchał mojej historii przez telefon -nie liczył się czas rozmowa ktora trwała długo. Wizyta również bardzo dokładna doktor wnikliwie przeczytał całą dokumentację medyczna Przeprowadził bardzo trudną operację z ogromną troską i zaangażowaniem bezinteresownie zajął się moją osobą.Nie jestem wstanie ująć w słowa to co dziś czuję Człowiek dzięki któremu moja jedyna 12letnia córka ma mamę a mąż żonę. Panie Doktorze nigdy nie zapomnę Pana słów" Ja się nie poddaje" . Dziękujemy .

 • M
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Ginekologii dr Mikołaj KarmowskiUsługa: Zwykła wizyta

  Podczas wizyty lekarz badał mnie pobieżnie, ignorował moje pytania jak i skargi na złe reakcje na leki, twierdząc, że sobie wymyślam. Wizyta nie była na czas, do 2-3 godz opóźnienia, do tego podczas wizyty lekarz zaczął prowadzić prywatne rozmowy przez telefon bez przepraszam przy i tak juz duzym opóźnieniu...

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłam w Multimedice we Wrocławiu na wizycie. Lekarz z ogromną wiedzą, świetnym podejściem do pacjentki, potrafi nawet rozśmieszyć kiedy ma się chwilę załamki. Pozwala się zrelaksować, daje chwilę spokoju, nie spieszy się, wszystko tłumaczy. Po wizycie wyszłam z uśmiechem, z planem leczenia. Jestem pełna nadziei, że będzie lepiej.
  Najlepszy ginekolog u jakiego byłam, wart każdych pieniędzy.

 • A
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Ginekologii dr Mikołaj Karmowski

  Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam, a byłam naprawdę u wielu specjalistów. Trafiłam do dr Karmowskiego rok temu, po poronieniach, zapaleniach, nie mogąc od ponad roku zajść w ciążę i mając okropne bóle po miesiączce. Pan dr już na pierwszej wizycie postawił właściwą diagnozę, po 1,5 mc przeprowadził laparoskopię, a dziś jestem w ciąży :) dziękuję

 • A

  Jestem po 2 operacjach na endometriozę i kilkuletnim leczeniu antybiotykami ( stany zapalne), końskimi dawkami hormonów i leków przeciwbólowych. Do doktora trafiłam po operacji na Śląsku i w Warszawie. Jako jedyny rozpoznał rozległą endometriozę głęboko naciekającą. W czerwcu 2016 roku przeprowadził laparoskopię ( podobno niezły hardcor ). Polecam z całego serca. Lekarze, którzy później czytali co było robione podczas zabiegu szczerze przyznawali, ze nikt w Polsce nie zrobiłby tego lepiej. Pozdrawiam Panie Doktorze. Aleksandra ze Śląska

 • Najlepszy ginekolog we Wrocławiu! Mój lekarz chciał czekać inny rozciąć mi brzuch. Doktor uratował moją płodność i przypuszczalnie życie. Energia jaką Pan Doktor ma to coś nieziemskiego :)
  POLECAM! Człowiek od rzeczy niemożliwych :)

 • A

  Z czystym sumieniem polecam dr Mikołaja Karmowskiego. Pan Doktor przeprowadził u mnie histeroskopię operacyjną usuwając nieprawidłowości znajdujące się w jamie macicy. Przed i po zabiegu na bieżąco informował moich bliskich dokładnie wszystko im tłumacząc. Będąc na wizycie kontrolnej miesiąc po zabiegu wszystko jest dobrze tak jak być powinno.
  Jednym słowem lekarz z powołania, z bardzo dużą wiedzą i praktyką.
  Dziękuję serdecznie za okazaną pomoc, z wyrazami ogromnego szacunku wdzięczna pacjentka.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobyte w I Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu jak i czołowych Ośrodkach Światowych i Krajowych w tym słynny I.R.C.A.D. we Francji i Oddział Chirurgi Eksperymentalnej w Caracas w Wenezueli ukierunkowały moją specjalność na zabiegową w ginekologii. Zajmuję się chirurgią mało inwazyjną - Endoskopową w ginekologii operacyjnej. W szczególności moją pasją jest Laparoskopia ginekologiczna. Operacje nowoczesnymi technikami zwane popularnie " przez dziurkę od klucza" z racji niewielkiego urazu chirurgicznego i oglądania narządów jamy brzusznej przy pomocy kamery cyfrowej o wysokiej rozdzielczości zamontowanej w prowadnicy o średnicy 5-10milimetrów pozwalają skrócić czas hospitalizacji pacjentki; zmniejszyć ból pooperacyjny i zyskać pożądany efekt kosmetyczny w postaci niewidocznych maleńkich nacięć. Dla kobiet XXI wieku oprócz zdrowia wygląd zyskuje coraz większe zainteresowanie o czym może świadczyć zwiększająca się liczba operacji z zakresu ginekologii estetycznej. Choroby takie jak: mięśniaki macicy, torbiele jajników; bóle miednicy małej mogą z powodzeniem być leczone laparoskopowo bez potrzeby otwierania powłok brzusznych i narażenia na liczne z tym związane komplikacje. Obecnie nowotwory trzonu macicy jak i szyjki macicy we wczesnym stadium choroby z doskonałym powodzeniem są leczone laparoskopowo gdzie niemal mikroskopowe powiększenie pozwala na precyzyjne i bardziej efektywne operacje doszczętne w onkologii, zwłaszcza jeśli chodzi o usuwanie węzłów chłonnych. Złotym standardem jest oczywiście leczenie niepłodności w laparoskopii - techniki mikrochirurgiczne. Wreszcie bardzo przykra choroba jaką jest Endometrioza : jajników; jajowodów; otrzewnej, pęcherza moczowego; moczowodów, jelit i przegrody odbytniczo-pochwowej wymaga bardzo skomplikowanego i wysublimowanego leczenia operacyjnego. Niejednokrotnie od jakości przeprowadzonej operacji zależy zdrowie, późniejsza płodność i komfort egzystencji pacjentki nie wspominając o życiu. Dlatego chirurgia laparoskopowa pozwala spełnić te kryteria zachowując przy tym znakomity efekt kosmetyczny. Zajmuję się leczeniem tych procesów w trosce o zdrowie i jakość życia swoich pacjentek.
  Pozostając do dyspozycji serdecznie zapraszam
  Mikołaj Karmowski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski

Certyfikaty

 • Mikołaj Karmowski, ginekolog w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Mikołaj Karmowski, ginekolog - Certyfikaty
 • Mikołaj Karmowski, Wrocław - Certyfikaty
 • Mikołaj Karmowski, ginekolog w mieście Wrocław - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

więcej