Łukasińskiego 41R/1, Szczecin
Praktyka Lekarska Ginekologiczno- Położnicz- USG PIERSI (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Lek. med. Mieczysław Ślazyk to doświadczony ginekolog i położnik, który pracuje w mieście Szczecin, z zamiłowaniem wykonujący swoją pracę. Doktor Ślaz...

Zobacz pełen opis


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Lekarska Ginekologiczno- Położnicz- USG PIERSI Ciąża

Prowadziłam ciąże u Doktora Ślazyka. Podejście do pacjentki daje wiele do życzenia. Wizyty trwały 3 minuty. Brak intymności podczas badania, które były bolesne. Dr nie Tłumaczył tylko zakazywał. Na każda wątpliwość odpowiadał lakonicznie. Na skierowanie do cc zareagował z sarkastycznym uśmiechem. Cc nie było „ na życzenie”. Wizytę w połogu odbyłam u innego lekarza. Druga ciąże również prowadzę u innego ginekologa w komfortowych warunkach.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Lekarska Ginekologiczno- Położnicz- USG PIERSI

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wspaniałe podejście. Była to moja pierwsza wizyta u Dr. Ślazyka. Pan Dr. wszystko mi tłumaczył, był otwarty na zadawane pytania widać było, że jest dla pacjenta i zależy mu na tym aby wykonać wszystkie badania dla sprawdzenia stanu zdrowia. Badanie było bardzo delikatne, pełne komfortu. Pan Dr. zachowywała się na luzie, więc ani trochę się nie wstydziłam. Jestem zadowolona z wizyty. Bardzo polecam ! Dziewczyny, badajcie się regularnie! Cieszę się, że akurat u Pana wylądowałam - dziękuję :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Szczecin Popołogowa

Zdecydowanie odradzam. Wizyta po połogu trwała 3 minuty, lekarz nie zrobił nawet USG. Lekarz nie był zainteresowany, o nic nie spytał. 2 tygodnie później byłam u innego lekarza, który już w badaniu ginekologicznym widział, że nie jest ok, jak to zapewniał dr Ślazyk. Ostatecznie wylądowałam w szpitalu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów

Po przeprowadzce do Szczecina, długo jeszcze korzystałam z wizyt u ginekologa z miejscowości, z której pochodzę, ale gdy urodziłam dziecko, nieraz wyprawy na wizytę kontrolną bywały problemem, dlatego zaczęłam poszukiwania nowego lekarza i na podstawie pozytywnych opinii trafiłam do dr. Ślazyka i co najważniejsze opinie były prawdziwe. Pan dr nie tylko wysłuchał mnie, ale i doradził, odpowiadał na każde pytanie. Na pewno dopóki będę mieszkać w Szczecinie, pan dr będzie moim lekarzem. Polecam !


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Szczecin prowadzenie ciazy

Pan doktor jest szalenie taktownym, szanujacym pacjentki lekarzem. Dokaldny, sluchajacy, prowadzi moja kolejna ciaze. Dzieki niemu jestem spokojna i bez obaw. Goraco polecam jesli zalezy Wam na profesjonalnym podejsciu!


J

Opinia z dnia 05.11.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Szczecin Ciąża

Polecam Pana doktora! Trafiłam do doktora Ślazyka w 6 tygodniu ciąży i od razu zauważył, że jest to ciąża pozamaciczna, dostałam skierowanie do szpitala, jeden z lekarzy w szpitalu nie widział ciąży pozamacicznej, także Pań doktor ma sokoli wzrok, jest dobrym specjalistą i mam nadzieję, że kolejna ciąża będzie prawidłowa i oczywiście będzie ją prowadził doktor Ślazyk, gdyż mam do Niego pełne zaufanie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Szczecin konsultacja ginekologiczna

Uprzejmy, taktowany, dokładny w badaniu, od razu mówi o swoich spostrzeżeniach. Konkretny i rzeczowy. Wizyta dość szybka ale kompleksowa.
Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Po prostu cudowny! Podesłałabym do Pana doktora kilka - przede wszystkim - Pań ginekolog. Dziękuję, wspaniale jest wiedzieć, że ta wizyta lekarska nie musi być być ani bolesna ani przykra...


M
Użytkownik zweryfikowany

To najlepszy ginekolog z najlepszych w Szczecinie. Badanie przebiega zawsze sprawnie i kompleksowo, jednocześnie bardzo komfortowo. Doktor zawsze bardzo dokładnie bada piersi. Nie lekceważy żadnego niepokojącego sygnału. Dzięki niemu za każdym razem uświadamiam sobie jak ważna jest profilaktyka: samobadanie piersi i coroczna cytologia. Zaangażowanie Doktora i jego dbałość o moje zdrowie sprawia, że nie tylko dla siebie ale również z szacunku do niego nie zapominam o corocznej wizycie. Wychodząc z gabinetu mam pewność, że byłam u Profesjonalisty.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Lek. med. Mieczysław Ślazyk to doświadczony ginekolog i położnik, który pracuje w mieście Szczecin, z zamiłowaniem wykonujący swoją pracę. Doktor Ślaz...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

Angielski, Rosyjski