lek.

Mieczysław Ślazyk

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

45 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Lek. med. Mieczysław Ślazyk to doświadczony ginekolog i położnik, który pracuje w mieście Szczecin, z zamiłowaniem wykonujący swoją pracę. Doktor Ślazyk przyjmuje swoje pacjentki w… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medicover - SzczecinUsługa: Ciąża

  Polecam Pana doktora! Trafiłam do doktora Ślazyka w 6 tygodniu ciąży i od razu zauważył, że jest to ciąża pozamaciczna, dostałam skierowanie do szpitala, jeden z lekarzy w szpitalu nie widział ciąży pozamacicznej, także Pań doktor ma sokoli wzrok, jest dobrym specjalistą i mam nadzieję, że kolejna ciąża będzie prawidłowa i oczywiście będzie ją prowadził doktor Ślazyk, gdyż mam do Niego pełne zaufanie.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medicover - SzczecinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Uprzejmy, taktowany, dokładny w badaniu, od razu mówi o swoich spostrzeżeniach. Konkretny i rzeczowy. Wizyta dość szybka ale kompleksowa.
  Polecam.

 • M

  Po prostu cudowny! Podesłałabym do Pana doktora kilka - przede wszystkim - Pań ginekolog. Dziękuję, wspaniale jest wiedzieć, że ta wizyta lekarska nie musi być być ani bolesna ani przykra...

 • M

  To najlepszy ginekolog z najlepszych w Szczecinie. Badanie przebiega zawsze sprawnie i kompleksowo, jednocześnie bardzo komfortowo. Doktor zawsze bardzo dokładnie bada piersi. Nie lekceważy żadnego niepokojącego sygnału. Dzięki niemu za każdym razem uświadamiam sobie jak ważna jest profilaktyka: samobadanie piersi i coroczna cytologia. Zaangażowanie Doktora i jego dbałość o moje zdrowie sprawia, że nie tylko dla siebie ale również z szacunku do niego nie zapominam o corocznej wizycie. Wychodząc z gabinetu mam pewność, że byłam u Profesjonalisty.

 • P

  Jestem niesamowicie szczęsliwa że udało mi się trafić na Dr Ślazyka. Dzięki jego pomocy, problem z którym walczyłam przez parę dobrych lat odszedł w zapomnienie. Jest znakomitym i wyrozumiałym lekarzem z bardzo życiowym jednak wciąż profesjonalnym podejsciem do pacjentki. Ponadto doskonale potrafi rozładować stres związany z wizytą!
  Zdecydowanie polecam doktora i niezależnie od mojego miejsca zamieszkania zawszę będę wracać ponieważ mam do niego pełne zaufanie.

 • M

  Bardzo polecam Pana Doktora wszystkim kobietom. Niezwykle taktowny, uprzejmy i kompetentny lekarz, udziela odpowiedzi na każde pytanie, nie pozostawia pacjentki z wątpliwościami. W gabinecie od razu wyczuwa się, że jest to osoba z ogromnym doświadczeniem zawodowym. W trakcie badania zawsze bardzo delikatny. Mam do Pana Doktora pełne zaufanie i odkąd jestem jego pacjentką nie zamierzam już szukać żadnego innego ginekologa.

 • Świetny lekarz, chodzę do niego od lat. O wszystko można zapytać, ze spokojem wytłumaczy i pomoże. Jeszcze nie zdarzyło mi się, abym wyszła z gabinetu niezadowolona. Przywraca wiarę w prawdziwych lekarzy. Gorąco polecam. Oddana pacjentka.

 • M

  Nie jestem zadowolona z wizyt i Doktora. Po 4 miesiącach starania się o dziecko i nie zrobieniu żadnych badań prócz usg doktor zaproponował abym przez 3 miesiące wzięła antykoncepcje a pozniej znów zaczęła się starać bo będzie po odstawieniu wystrzal hormonów.
  Może jest to jakaś metoda Ale wydaje mi się ze najpierw trzeba było zrobić badania hormonalne itd a pozniej proponować taką metodę.
  Osobiście nie polecam.

 • E

  Doktor Ślazyk był moim pierwszym ginekologiem. Od pierwszej wizyty jestem z niego zadowolona. Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki a do tego bardzo pozytywny humor. Potrafi rozładować napięcie związane z wizytą. Dodatkowo gdy moja mama do niego poszła bardzo dobrze się nią zajął zarówno przy badaniach jak i przy późniejszej operacji którą prowadził. Nie potrzebne były żadne poprawki które często zdarzają się przy takich operacjach. Strasznie żałuje że nie mogę iść do niego żeby prowadził moją ciąże ze względu na to iż wyprowadziłam się do trójmiasta. Teraz tutaj latam po lekarzach i żaden nawet choć trochę nie jest tak super jak dr Ślazyk. Jeśli tylko bym mogła to od razu poprosiłabym go o prowadzenie mojej ciąży

 • S

  Od kilku lat szukałam swojego lekarza, trafiałam naprawdę do różnych osób, szczególnie kobiet, ponieważ miałam spore opory przed wizytą u ginekologa mężczyzny. Poza tym miałam problem z którym nie potrafiłam poradzić sobie sama, a inni lekarze zbywali mnie często złośliwymi komentarzami lub lekceważeniem. Doktor Ślazyk okazał się strzałem w dziesiątkę. Już w dniu wizyty dostałam skierowanie do szpitala na leczenie, a po kilku dniach problem został rozwiązany. Polecam doktora serdecznie :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. med. Mieczysław Ślazyk to doświadczony ginekolog i położnik, który pracuje w mieście Szczecin, z zamiłowaniem wykonujący swoją pracę. Doktor Ślazyk przyjmuje swoje pacjentki w Szczecinie w Prywatnym Gabinecie, który znajduje się przy ulicy Reduty Ordona 85b/1 i w Przychodni Medicus. Wykonuje: zabiegi laserowe odmładzające pochwę i leczenie nietrzymania moczu, zakładanie pessarów przy obniżeniach narządu rodnego, USG piersi. USG ginekologiczne. Operacje plastyczne warg sromowych i pochwy. Zabiegi leczenia nadżerki szyjki macicy metodą laserową, wymrażania i elektrokoagulacji.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia