lek.

Mieczysław Matysiak

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Mieczysław Matysiak to jeden z 366 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Łódź na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Mieczysław Matysiak przyjmuje w jednym gabinecie

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1000 osób

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Byłam u pana doktora bo miałam problem z zajściem w ciążę. Przy pytaniu o skierowanie na jakieś badania hormonów pan doktor powiedział, że jest z tego bardzo niezadowolony i że powinnam chodzić do prywatnych klinik w takich sprawach. Następnie z fochem na twarzy wykonał badanie, najmniej delikatne, okropne, najgorsze jakie przeszłam w życiu.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Szczerze nie polecam, ten lekarz nie zna sie na rzeczy. Potrafi jedynie wypisac skierowanie do szpitala. Zachowuje sie jakby zjadl wszystkie rozumy, uwaza ze tylko on ma racje. Jestem w ciazy i nie polecam go zadnej kobiecie... O jakiekolwiek badania trzeba samemu sie upominac, a o usg juz nie wspomne bo pan dr tego nie toleruje... Chyba pora przejsc na emeryture...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Nic dobrego niestety nie mogę napisać. Zgłosiłam się z zaburzeniami miesiączkowania. Pan dr na oko stwierdził, że nie wyglądam na chorą. Zapisał mi witaminy dla kobiet w ciąży i witaminy dla kobiet karmiących piersią i dodał komentarz "Ciekawy jestem czy zadziała". Teraz z perspektywy czasu wydaje się to przerażające, ponieważ po długich diagnozach wiem, że mam PCO i hiperprolaktynemię. Na myśl nasuwa mi się jeszcze jedna sytuacja. Zgłosiłam się z silnym bólem jajnika. Pan dr po naciśnięciu brzucha i krótkim namyśle stwierdził, że to owulacja (bez USG). Na podstawie moich doświadczeń nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i doświadczony specjalista. Chodzę już od 18 lat. Miły, sympatyczny. W razie potrzeby nie ma problemu ze skierowaniem na specjalistyczne badania. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

 • słaby

  Dosyć miły człowiek, ale nie mogę polecić - chyba, że kobieta oczekuje jedynie, że lekarz wypisze jej receptę na pigułki antykoncepcyjne. O inne rzeczy trudno się doprosić - jestem w ciąży i pan doktor pożałował mi skierowania na USG połówkiwe bo 'po co dzieciaka stresować?' O skierowanu na badanie na toxo czy HIV mogę pomarzyć chociaż u innych lekarzy takie badania u ciężarnych są normą. Lekką ręką przepisuje leki zabronione w okresie ciąży, w dodatku zawsze te najdroższe. Na wywołanie okresu poradził mi kiedyś branie witamin i dopiero u innego lekarza po zwykłym badaniu palpacyjnym dowiedziałam się, że mam powiększone jajniki i torbiele na obu.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online