Adresy (2)

ul. Świętego Mikołaja 51/52, Stare Miasto , Wrocław
J. G. Tarabuła (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Złotoryjska 75 Legnica, Wrocław
Bellodent (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany

Jestem jeszcze w trakcie leczenia, ale jestem niesamowicie zadowolony z efektów. Jeśli dalej tak dobrze będzie przebiegało leczenie aparatem, to mogę z czystym sumieniem polecić pana Michała każdemu!


M
Użytkownik zweryfikowany

Doktor został mi polecona przez znajomą, która leczyła u doktora najpierw syna, a później sama postanowiła założyć aparat. Jestem bardzo zadowolona. Na sam konie leczenia Doktor stwierdził, że on już może ściągać mój aparat, ale teraz zostawił trochę czasu na moje "marudzenie" i wszelkie uwagi - w efekcie mój uśmiech jest dokładnie taki jak chciałam.


E
Użytkownik zweryfikowany

Konsultowałam się u kilku specjalistów. Pan Doktor zaproponował najbardziej konkretny plan leczenia. Wszystko przebiegało bez najmniejszych problemów. Co prawda "w środku" leczenia wizyty były trochę krótkie, ale na sam koniec Pan doktor zaproponował sam trochę czasu dla mnie "na marudzenie". W skrócie mało czarowania ale dużo konkretu i fachowego podejścia. Nie było tez dodatkowych opłat za awarie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam,
  bardzo proszę o ostateczne potwierdzenie, czy tą dolną szóstkę mam usunąć przed założeniem aparatu – czy 7 i 8 będzie Pan w stanie przesunąć w jej miejsce? Temat pilny – na pon. mam umówioną wizytę w celu ekstrakcji.
  Proszę także o przedstawienie mi planu działania związanego z założeniem aparatu oraz jaki rodzaj aparatu byłby dla mnie i za jaką cenę, czyli kosztorys całego przedsięwzięcia. Przypomnę, że jestem pacjentką dr. Tarabuły i byłam u Pana na wizytach w gabinecie we Wrocławiu.

  Pozdrawiam,
  Magdalena

  Dzień dobry
  Cały plan leczenia jest w Pani dokumentacji - wszystko wygląda tak, jak omawialiśmy na ostatniej wizycie. Z tego co się orientuję to nasza Rejestracja wysyłała Pani i plan i kosztorys. Jutro sprawdzę czy na pewno został wysłany.
  Pozdrawiam
  MS

  dr n. med. Michał Sarul

 • Mam pytanie odnośnie aparatu ortodontycznego. Czy jeśli posiadam zęby siódemki, które lekarz zalecił usunąć, to czy muszę to zrobić zanim założę aparat?

  O kolejności usuwania zębów powinien decydować lekarz prowadzący.

  dr n. med. Michał Sarul

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie