Adres

Bagno 2 lokal 6, Warszawa
Praktyka Lekarska dr hab. med. Michał Rabijewski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Konsultacja endokrynologiczna • 250 zł

Konsultacja andrologiczna • 250 zł

Moje doświadczenie

O mnie

dr hab. n. med Michał Rabijewski - specjalista chorób wewnętrznych i endokrynolog, androlog kliniczny, kierownik Zakładu Zdrowia Prokreacyjnego Centru...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja endokrynologiczna

250 zł


Bagno 2 lokal 6, Warszawa

250 zł

Praktyka Lekarska dr hab. med. Michał Rabijewski


Konsultacja andrologiczna

250 zł


Bagno 2 lokal 6, Warszawa

250 zł

Praktyka Lekarska dr hab. med. Michał Rabijewski

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Lekarska dr hab. med. Michał Rabijewski problemy hormonalne

Wspaniały lekarz. Bardzo szczegółowo tłumaczy mechanizmy jakie zachodzą w organizmie podczas zaburzeń hormonalnych. Bardzo rzeczowy, konkretny i miły człowiek. Odpowiada w zaangażowany sposób na wszystkie pytania, nie spieszy się i nie popędza. Polecam!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Uważam, że jest to lekarz z dużą wiedzą i dużym doświadczeniem. Po pierwszej wizycie, na której przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, zlecił badania hormonów i zaraz po uzyskaniu wyników zdiagnozował mój przypadek. Byłam pod dużym wrażeniem, bo wielu lekarzy przed nim, nawet się nie zająknęło, że moje problemy to wynik choroby i nadmiaru męskich hormonów, a spóźniająca się o pół roku miesiączka to "swoiste dziwo", którym nikt się wcześniej na poważnie nie zainteresował. Dr. Rabijewski odpowiada na zadane przez pacjenta pytania, a ja osobiście czuję, że jest zaangażowany w przypadek, choć domyślam się, że moja przypadłość jest jedną z najprostszych na świecie. Co do zarzutu, że to "gbur", zupełnie się nie zgadzam. To wesoły, sympatyczny, aczkolwiek rzeczywiście specyficzny człowiek (w pozytywnym sensie). Ale ja akurat takich "żyjących w swoim świecie" lubię. Jego świat, absolutnie nie wpływa negatywnie na pracę i diagnostykę. Zdecydowanie polecam! Proszę się nie zrażać pierwszym wrażeniem i pójść na kolejna wizytę, a będziecie zadowoleni.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista, trafnie diagnozuje choroby. Jest elastyczny - uwzględnia uwagi pacjenta dotyczące samopoczucia po przyjmowanych lekach i na tej podstawie modyfikuje kuracje.


E
Użytkownik zweryfikowany

Po dwóch latach konsultacji u Pana Doktora zmieniam lekarza. Pod względem kontrolnym trzyma rękę na pulsie - wizyty i pobrania co trzy miesiące. Miło się również Go słuchało (czasem był rozmowny), ale nigdy mi nie powiedział o co chodzi z moją chorobą (hashimoto). W końcu sama zaczęłam się interesować, bo konsultacje sprowadziły się do wypisywania recepty na coraz to większą dwakę leku. Dużym przeżyciem dla mnie było przeczytać, że do końca życia mam brać jakieś tam leki...! Może dla Pana Doktora to jest powszedniość - On bez wątpienia zna się na rzeczy - ale nie jestem zadowolona z takiego obcowania ze mną i traktowania więc nie musimy się ograniczać do siebie. Potrafi być arogancki. Raz nawet na przytoczoną przeze mnie historię siostry, która nie leczy swojej tarczycy powiedział, żeby jej przekazać od niego, że jest "idiotką". Po prostu dziwny człowiek. Nie dla mnie. Jeśli ktoś liczy na dobre samopoczucie z lekarzem, to nie polecam. Kompetencji nie podwarzam, ale charakter i sposób bycia jest bardzo przygnębiający.


M
Użytkownik zweryfikowany

dr.RABIJEWSKI leczy mnie od kilku lat i oprócz tego,że " ma swój świat",uważam,że jest świetnym specjalistą.Na pewno żaden lekarz nie lubi,gdy pacjent stara się być mądrzejszy od niego...POLECAM


G
Użytkownik zweryfikowany

Jako jedyny nie ograniczył się do suplementacji hormonalnej tylko poszukał przyczyny zaburzeń. I znalazł. Zdecydowanie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam do Pana Doktora przez całą ciążę w związku z niedoczynnością tarczycy. Nie mam zastrzeżeń - zlecał potrzebne badania, przepisywał leki, odpowiadał na pytania. Wszystko szybko i sprawnie. Trochę długie terminy oczekiwania, ale opinie innych pacjentów, z którymi rozmawiałam dowodziły, że kolejka nie bierze się u Pana Doktora przez przypadek.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie spojrzał w wyniki i już twierdził,ze wiem co mi dolega....po mojej sugestii dopiero się im przyjrzał.... ogólnie dziwny człowiek, faktycznie nie da dojsc do słowa. Nie pytał co mi jest, tylko sam stwierdzal wymieniając,ze jest mi to i tamto! NIe podważam jego kompetencji, bo to sie dopiero okaże czy zalecona przez niego dawka mi pomoże, ale jest specyficzną osobą.


P
Użytkownik zweryfikowany

Niegrzeczny, arogancki, wszechwiedzący, nie daje dość do słowa. Pacjenta traktuje poniżej wszelkich godności, co oczywiście skutecznie zniechęca co korzystania z jego usług. Co do jego profesjonalizmu nie wypowiem się, bo po pierwszej wstępnej konsultacji dałem sobie spokój z dalszymi wizytami. Szkoda zdrowia na kontakt z takimi lekarzami. P.S. Leczenie miało przebiegać w ramach NFZ, jak więc ten lekarz zachowuje się na prywatnym leczeniu nie wiem ale ciekawy jestem opinii innych.

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

dr hab. n. med Michał Rabijewski - specjalista chorób wewnętrznych i endokrynolog, androlog kliniczny, kierownik Zakładu Zdrowia Prokreacyjnego Centru...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Endokrynologia ginekologiczna i rozrodu
  • Endokrynologia

Publikacje i artykuły