lek.

Michał Pytel

Ginekolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę 420 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od wielu lat związany ze Szpitalem Położniczo-Ginekologicznym Ujastek, gdzie obecnie pracuje jako młodszy… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od wielu lat związany ze Szpitalem Położniczo-Ginekologicznym Ujastek, gdzie obecnie pracuje jako młodszy asystent. Wykładowca Szkoły Rodzenia UJASTEK. Szkolił się w Mazurskiej Szkole Ultrasonografii i Ginekologii. Uczestnik Małopolskich Warsztatów USG oraz kursów operacji laparoskopowych Centrum Szkolenia Laparoskopowego przy ICZMP w Łodzi.

  Absolwent Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie prowadził badania w zakresie biologii komórkowej, hodowli komórkowych, a w szczególności mechanizmów migracyjnych ludzkich komórek nabłonkowych, uzyskując tytuł magistra biotechnologii medycznej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u tego lekarza tylko raz ale odebrałam go bardzo pozytywnie. Miły, dokładny, nie traktuje pacjentki w stylu „szybko szybko i następna”.

 • A
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: konsultacja ginekologiczna. USG ciąży

  U Pana doktora pojawiłam się, gdyż mój lekarz prowadzący ciążę nie był dostępny. Wizyta była opóźniona, za co co Pan doktor przeprosił, po czym zrobił bardzo wnikliwy wywiad i nie spieszył się. Podczas USG był przemiły, ciepły i przede wszystkim profesjonalny. Wszystko tłumaczył i wyjaśniał. Pierwsze wrażenie rewelacyjne.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły, dokładny, wszystko po kolei tłumaczył a podczas badania uprzedzał o ewentualnym nieprzyjemnym uczuciu czy to podczas badania usg czy też przy zakładaniu wziernika. Bardzo dobre podejście do pacjentki, odniosłam po wizycie bardzo dobre wrażenie i gorąco polecam.

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: profilaktyka

  Moja pierwsza wizyta u Pana Doktora była dosyć krótka, wywiad lekarski również. Przybyłam z nastawieniem wykonania cyklicznej cytologii, ale od Pana Doktora usłyszałam, że w moim wieku wykonuje się ją raz na trzy lata (mam 30 lat). Badanie zostało zrobione, a rozmowa po nim ekspresowa. Dostałam skierowanie na badanie krwi bez informacji, kiedy, gdzie mogę się zwrócić i czy mam być na czczo..Moja opinia dosyć mocno obojętna, jak podejście Pana Doktora..

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Świetny lekarz. Prowadzi moją ciążę. Jest bardzo skrupulatny i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Zleca wiele badań kontrolnych - pacjent czuje, że mam świetną opiekę. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny lekarz. Prowadzi moją ciążę. Jest bardzo skrupulatny i cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania, a jest ich wiele na każdej wizycie :-) Bardzo delikatny, zleca wiele badań kontrolnych dzidziusia i mamy - czuje, że mam swietną opiekę. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam, kompetentny lekarz ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, nie zamierzam szukac innego lekarza.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Odpowiedział na wszystkie pytania, pomógł doradzil nie skrytykował, zrozumiał . Przy badaniu bardzo delikatny, wutlimaczone wszystko co skąd i jak. Bardzo polecam. Więcej takich lekarzy w różnych dziedzinach.

 • Konkretny lekarz, delikatny i uprzejmy. Bylam z typowymi infekcjami kobiecymi. Skutecznie dobrał leki, i nie zapisywał mi dodatkowo przereklamowany specyfików. Ostrożny z antybiotykami . Wizyta bez pośpiechu ,wyjaśnione wszystkie wątpliwości i pytania.

 • Pan doktor okazał się najlepszym lekarzem na jakiego trafiłam. Zbadał i wyjaśnił mi wszystko, jestem ogromnie zadowolona z wizyty, mimo iż trafiłam z plamieniami na izbę przyjęć do szpitala i sytuacja była bardzo stresująca.