lek.

Michał Pytel

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

21 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od wielu lat związany ze Szpitalem Położniczo-Ginekologicznym Ujastek, gdzie obecnie pracuje jako młodszy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: prowadzenie ciąży

  Nie sądziłam, że kiedykolwiek trafię na tak fantastycznego ginekologa. Prowadziłam u dr ciążę i z całego serca mogę polecić wybór tego lekarza. Punktualny, sumienny, odpowie na każde pytanie a przy tym po prostu dobry i uprzejmy człowiek. Nie zamierzam szukać innego ginekologa :)

 • Lokalizacja: Scanmed S.A

  Pan Doktor jest najlepszym lekarzem na jakiego do tej pory było mi dane trafić. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, Pan Doktor o wszystkim informuje w sposób zrozumiały dla każdego oraz odpowiada na każde pytanie. Podnosi na duchu i uspokaja jak wymaga tego sytuacja. Gorąco polecam jest to lekarz który interesuje się swoimi pacjentkami A do tego jest bardzo sympatyczny.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne UJASTEKUsługa: poród

  Miałam przyjemność poznać Pana doktora na porodowce, bardzo mily człowiek, profesjonalny, o wysokiej kulturze osobistej, o co w dzisiejszych czasach trudno szczegulnie w srodowisku lekarzy, polecam!!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Lekarz niesamowicie miły, sympatyczny a do tego bardzo profesjonalny. Można doktora zapytać wręcz o wszystko,a on skrupulatnie rozwieje wszelkie wątpliwości. Już po paru minutach widać,że to lekarz z powołania a nie z przypadku. Polecam !!!!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Pierwszy ginekolog u którego nie czuję skrępowania,bardzo dobry lekarz z powołaniem :) wszystko jasno tłumaczy i skrupulatnie odpowiada na moje pytania. Prowadziłam u Niego swoją ciąże i następną też mam zamiar.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u tego lekarza tylko raz ale odebrałam go bardzo pozytywnie. Miły, dokładny, nie traktuje pacjentki w stylu „szybko szybko i następna”.

 • A
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: konsultacja ginekologiczna. USG ciąży

  U Pana doktora pojawiłam się, gdyż mój lekarz prowadzący ciążę nie był dostępny. Wizyta była opóźniona, za co co Pan doktor przeprosił, po czym zrobił bardzo wnikliwy wywiad i nie spieszył się. Podczas USG był przemiły, ciepły i przede wszystkim profesjonalny. Wszystko tłumaczył i wyjaśniał. Pierwsze wrażenie rewelacyjne.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły, dokładny, wszystko po kolei tłumaczył a podczas badania uprzedzał o ewentualnym nieprzyjemnym uczuciu czy to podczas badania usg czy też przy zakładaniu wziernika. Bardzo dobre podejście do pacjentki, odniosłam po wizycie bardzo dobre wrażenie i gorąco polecam.

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: profilaktyka

  Moja pierwsza wizyta u Pana Doktora była dosyć krótka, wywiad lekarski również. Przybyłam z nastawieniem wykonania cyklicznej cytologii, ale od Pana Doktora usłyszałam, że w moim wieku wykonuje się ją raz na trzy lata (mam 30 lat). Badanie zostało zrobione, a rozmowa po nim ekspresowa. Dostałam skierowanie na badanie krwi bez informacji, kiedy, gdzie mogę się zwrócić i czy mam być na czczo..Moja opinia dosyć mocno obojętna, jak podejście Pana Doktora..

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Świetny lekarz. Prowadzi moją ciążę. Jest bardzo skrupulatny i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Zleca wiele badań kontrolnych - pacjent czuje, że mam świetną opiekę. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od wielu lat związany ze Szpitalem Położniczo-Ginekologicznym Ujastek, gdzie obecnie pracuje jako młodszy asystent. Wykładowca Szkoły Rodzenia UJASTEK. Szkolił się w Mazurskiej Szkole Ultrasonografii i Ginekologii. Uczestnik Małopolskich Warsztatów USG oraz kursów operacji laparoskopowych Centrum Szkolenia Laparoskopowego przy ICZMP w Łodzi.

  Absolwent Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie prowadził badania w zakresie biologii komórkowej, hodowli komórkowych, a w szczególności mechanizmów migracyjnych ludzkich komórek nabłonkowych, uzyskując tytuł magistra biotechnologii medycznej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski

Zdjęcia