Adresy i cenniki usług

 • Centrum Ginekologiczno - Położnicze Auxilium

  Słowackiego 2
  62-300 Września, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Miły, sympatyczny, kompetentny, wrażliwy, rzetelny, dokładny...poświęcający pacjentce tyle czasu ile wymaga tego wizyta, to tylko niektóre z cech tego świetnego doktora. Prowadził pierwszą moją ciąże teraz przygotowuje siędo drugiej ;-) Doktor Michał informuje o różnego rodzaju wachlarzu badań jakie można wykonać przed zajęciem w ciąże i w trakcie ciąży. Był ze mną przy porodzie i bardzo mnie wspierał. Polecam.

 • K

  Krótko ujmując myślałam,że trafiłam na lekarza godnego szacunku i uznania,który profesjonalnie podejdzie do tematu i pomoże mi z kłopotami z jakimi borykam się by zajść w ciąże...jednak po ostatnim okresie silnego stresu związanego z ciągłym zwodzeniem,okłamywaniem i lekceważeniem stwierdzam iż zachowanie tego lekarza jest karygodne i niegodne zawodu lekarza...z tak miernym podejściem do pacjenta gdzie liczy się dla tego pana ILOŚĆ a nie jakość nie wróże temu lekarzowi długiej kariery

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M

  Nie polecam, po roku leczenia u doktora zrezygnowałam ponieważ traktuje pacjentów nie poważnie. Umawianie 5 osób na jedną godzinę to standard, lecz szykowanie mnie do zabiegu i faszerowanie antybiotykiem , a później przez dwa miesiące zwodzenie mnie ze przyjęcie do szpitala będzie jutro, pojutrze itp. to przesada.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam. Ja również potwierdzam, że doktor dotrzymał słowa. Nie obiecał cudów na początku leczenia, obiecał że zrobi wszystko co w jego mocy, aby nam pomóc. 3 lata intensywnego leczenia wraz ze stymulacjami. 1,5 roku u doktora. Ciąża naturalna, po 3 nieudanych iui. Dodam również, że pomógł nam także przy rozwiązaniu, ponieważ ostatni miesiąc ciąży spędziłam w szpitalu z wielu powodów zdrowotnych. Jest wspaniałym lekarzem, oby dalszy rozwój i kariera naukowa nigdy nie zmieniły jego podejścia do pacjenta. Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieję, doktor jeśli tylko to będzie możliwe to da Wam tą nadzieję. Nie czaruje, nie obiecuje sukcesów zbyt pochopnie, ale wiara naprawdę czyni cuda. Mój maleńki cud ma już prawie 6 miesięcy.

 • R

  Witam wszystkich lekarz Michał Perlik nie ma lepszego staraliśmy się o dziecko około 10 lat. Wielu lekarzy, profesorów, straconych pieniędzy, nerwów i nic skazani na in vitro. Namiary na doktora Michała 1,5 roku leczenia mnie i męża i jest ciąża metodą naturalną, a teraz mały skarb ma kilka miesięcy, a my cieszymy się szczęściem naszym. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Pana Doktora.

 • Najlepszy lekarz jakiego spotkałam!!! Po dwóch poronieniach poprowadził tak ciąże, że mam teraz wspaniałą półroczną córcię. Kompetentny, rzetelny, z dobrym podejściem do pacjentki i sprawy. Potrafi wyjaśnić wszystko ze spokojem :) wspaniały człowiek!

 • J

  Z doktorem "znamy się" od lutego. Przede mną jeszcze pewnie długa droga do osiągnięcia celu, ale nie wyobrażam sobie mieć przy sobie innego lekarza. Michał Perlik jest specjalistą i "dobrym kumplem" w jednym. Leczy nie tylko ciało, pomaga też w regeneracji duszy. Uwielbiam Pana Doktora, z resztą mój mąż także. Czuję się przy Nim niezwykle bezpieczna i wiem, że mogę na Niego liczyć. Zrobi wszystko dla dobra swojej pacjentki. Co więcej do wszystkiego podchodzi z luzem i stoickim spokojem. Ja właśnie takiego lekarza potrzebowałam. Dziękuję Panie Doktorze! Razem damy radę! Asia.

 • Polecam!!! Przemiły, przesympatyczny, przedelikatny... a przede wszystkim bardzo kompetentny. Niczego nie bagatelizuje, zawsze wysłucha, wszystko dokładnie wyjaśnia. Potrafi w niesamowity sposób uspokoić i dać nadzieję... Bezproblemowo zleca wszystkie badania i konsultacje. Zawsze można na niego liczyć. Po kilku latach trudnego leczenia endometriozy, 4 operacjach... po i kilku lekarzach "specjalistach"... którzy snuli co raz to bardziej pesymistyczne scenariusze... w końcu trafiłam do Pana Doktora, który rzeczowo podszedł do sprawy, spojrzał na wszystko całościowo i dostrzegł rzeczy, których inni nie zauważali... Ma niesamowitą wiedzę i intuicję. Teraz prowadzi moją ciążę (oczywiście powikłaną), ale wiem, że jestem pod bardzo dobrą opieką....
  Niesamowity lekarz i fantastyczny człowiek! :-)

 • Doktor Perlik jest najlepszym lekarzem jakiego znam ! :-) Bardzo sympatyczny i miły .
  Podczas wizyty w ogóle nie czuć stresu - NAPRAWDĘ !
  polecam każdej dziewczynie z ręką na sercu .

 • Brak mi słów jaki jest Pan Doktor...zawsze porozmawia, pożartuję, po prostu REWELACYJNY !!!!!!!! Już nie mogę się doczekać kolejnych wizyt. Uściski dla Pana Michała :)

Jesteś tym lekarzem?

430

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.