Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Szanowni Państwo, Swojego lekarza trzeba poznać więc postanowiłem się w paru słowach przedstawić. Swoje szkolenie chirurgiczne odbyłem początkowo w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rak jelita grubego
 • Wypadanie odbytu
 • Przetoki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor był kolejnym z lekarzy proktologów, do których udałam się ze swoim problemem. Poprzedni nie potrafili mi pomóc. Rozkładali ręce, odsyłali do innych specjalistów. Doktor Nowakowski jako jedyny postawił diagnozę, znalazł rozwiązanie i zastosował leczenie. Dzięki niemu problem, z którym męczyłam się rok przestał istnieć. Ponadto każda wizyta przebiegała w życzliwej atmosferze, a doktor poświęcał tyle czasu ile było trzeba. Dziękuję!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie Inny

Najbardziej przyjazny człowiek jakiego spotkałem, nie mówiąc, że najmilszy lekarz. Profesjonalizm 100% . Rozpoznał przetokę w 2 sekundy, czego 2 innym chirurgom się nie udało po długich oględzinach i kilku wizytach. Zalecił terapię, która była długotrwała ale obarczona najmniejszym ryzykiem uszkodzenia zwieraczy podczas zabiegu chirurgicznego /czego panicznie się bałem - wiadoma sprawa/. Spotkania przebiegły w przyjaznej atmosferze, ani raz nie spotkałem się z niemiłym traktowaniem. Szczerze bez namysłu polecam Pana Doktora. PS z Opinią odczekałem kilka miesięcy od zabiegu (ponad pół roku) nie mam żadnych dolegliwości, wszystko super się zagoiło.

dr hab. n. med. Michał Nowakowski

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Cieszę się, że mogłem pomóc i uwolnić Pana od dolegliwości. Pozdrawiam serdecznie.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w Krakowie

Lekarz bardzo profesjonalny, ale przy tym potrafi rozładować atmosferę i mówi ludzkim językiem. Wizyta pomogła określić plan działania ze schorzeniem na przyszłość i jasno określiła dalsze postępowanie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w Krakowie problemy z żylakami

Witam...dołączam się do opinii poprzedników....wspaniały lekarz, specjalista oraz bardzo miły człowiek, który z wielką empatią traktuje pacjenta. Pozdrawiam serdecznie.

dr hab. n. med. Michał Nowakowski

Bardzo dziękuję za opinię, mam nadzieję, że dam radę pomóc.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w Krakowie Kamica pecherzyka zolciowego

Takich lekarzy jak pan Doktor Nowakowski ze świecą można szukać. Bardzo kompetentny i doświadczony specjalista, który nie jest obojętny na problemy i cierpienie pacjenta. Podjął błyskawiczną decyzję o moim leczeniu, przy czym w odróżnieniu od wielu innych lekarzy, wziął pod uwagę, że mam malutkie dziecko i karmię piersią, co jest dla mnie niezwykle ważne. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Naprawdę wspaniały lekarz. Dziękuję Panu z całego serca. Aleksandra T.

dr hab. n. med. Michał Nowakowski

Bardzo dziękuję za zaufanie. W końcu leczenie dwojga pacjentów na raz to ogromna odpowiedzialność...


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Jeszcze raz dziękuję p.doktorze ,że pan był w tym miejscu , w tym dniu ...do tej pory nie mogę uwierzyć w to co się stało i dziękuje, że to był pan - panie doktorze. Dziękuję za odwiedziny z serdecznym podejściem , cierpliwość i zainteresowanie . U mnie jeszcze nie koniec tej smutnej historii - teraz walczę z zakończeniem choroby chemioterapią :).
Dr . Michał Nowakowski to lekarz z powołaniem, wraz z zespołem ratował moje życie . Cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie, konkretny, rzeczowy i profesjonalny.To lekarz, który budzi zaufanie mający wiele empatii .

Dziękuję Panu doktorowi za wszystko, życzliwość i za nadzieję.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wizyta bardzo rzeczowa. Przyjemny kontakt i fachowa obsługa. Polecam w 100 procentach osobom zainteresowanym.


Użytkownik zweryfikowany

Jestem po niedawno wykonanej operacji na jelicie grubym.
Dr Michał Nowakowski znakomite podejście do pacjenta, a przede wszystkim niewątpliwie wykonuje z pasją swoją pracę. Stąd znakomite efekty.
Nie chcę" chwalić dnia przed zachodem słońca" - ale cokolwiek miałoby się zdarzyć jestem na wszystko psychicznie przygotowana, bo mam do Pana doktora pełne zaufanie. Bardzo mi Pan pomógł, panie Doktorze. W decyzji, cierpliwości. Do operacji byłam świetnie psychicznie nastawiona: dziękuję.
Dziękuję przy okazji Całemu Zgranemu Zespołowi.
Magdalena Szybińska Hanuszkiewicz

dr hab. n. med. Michał Nowakowski

Droga Pani Magdaleno. Proszę pamiętać, jak ciężką pracę Pani wykonała przed operacją. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem Pani mobilizacji i determinacji. No po prostu nie wypadało inaczej niż dać z siebie wszystko skoro Pani tak bardzo się starała :) Z chwaleniem to rzeczywiście poczekajmy, minęło dopiero parę dni ale to co już widać napawa optymizmem więc głowa do góry. Oby jak najwięcej tej determinacji Pani miała na resztę rehabilitacji. Jeśli tak się stanie to będę spokojny o rezultat. Pozdrawiam. Michał Nowakowski


Użytkownik zweryfikowany

Dzień dobry,chciałem możliwie krótko przedstawić "mój przypadek"-po 50-tce zaczęły się problemy z ropniami i przetokami odbytu(kto ma podobnie,ten wie o czym piszę). Parę lat "leczyli" mnie uznani w "środowisku specjaliści". Efekt:kasy jakby trochę mniej,problemy jakby trochę większe. W końcu szczęśliwy los zetknął mnie z dr. Nowakowskim. I co? Krótkie(stosunkowo) przygotowanie,po mistrzowsku (wraz z dr. Michałem Pędziwiatrem) wykonana w Klinice Chirurgii operacja i jak na razie spokój-rany prawie zagojone,żadnych komplikacji a ja nareszcie mam spokój. Panie Doktorze-jeszcze raz dziękuję!
wdzięczny pacjent
Marek Koprynia
Kraków

dr hab. n. med. Michał Nowakowski

Szanowny Pani Marku,
Bardzo sie cieszę, że udało się Panu pomóc. Leczenie ropni o tak długim i skomplikowanym przebiegu zawsze jest wyzwaniem ale mam nadzieję, że tym razem spokój będzie miał Pan na dobre. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Z poważaniem
Michał Nowakowski


M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny chirurg. Operował moją przepuklinę pachwinową metodą Lichtensteina bez-napięciową z użyciem siatki. Zrobił to doskonale. Wszystko dokładnie wytłumaczył, na zabieg zorganizował świetnego anestezjologa oraz rewelacyjny personel pomocniczy. Leżałem w szpitalu w Skawinie pielęgniarki również bardzo miłe i zaangażowane w dbanie o pacjentów (lepsza opieka niż w domu) :) Po zabiegu leki przeciwbólowe nie były potrzebne to zasługa profesjonalnie wykonanej operacji. przez dr. Michała Nowakowskiego. Wszystko świetnie się zagoiło. Szycie wykonał chyba w jakiś magiczny sposób :) blizny praktycznie nie widać. Na drugi dzień po operacji mogłem się samodzielnie poruszać . Po tygodniu wykonywać praktycznie wszystko, oczywiście ostrożnie, bez dźwigania.
Naprawa przepukliny w wykonaniu Dr Michał Nowakowskiego jest przyjemniejsza niż wizyta u dentysty :) , nie ma się czego bać. Operacja nie boli, później też nie ma na co narzekać, a w domu jest okazja żeby z czystym sumieniem poleżeć przed TV. Prawie jak wakacje :) Bardzo polecam :)

dr hab. n. med. Michał Nowakowski

Pani Marku, bardzo się cieszę, że tak dobrze nam się udało. Pamiętam jak bardzo Panu zależało na szybkim powrocie do sprawności. Proszę też pamiętać, że sporo zależało od tego jak bardzo zdyscyplinowany i zmotywowany był Pan jako pacjent. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia i dobrego sezonu w maju :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Szanowni Państwo, Swojego lekarza trzeba poznać więc postanowiłem się w paru słowach przedstawić. Swoje szkolenie chirurgiczne odbyłem początkowo w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Rak jelita grubego
 • Wypadanie odbytu
 • Przetoki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Powiązane wyszukiwania