Proszę o uzupełnienie ankiety dotyczącej danych osobowych przed wizytą.
Dowiedz się więcej27/01/2026
Gdańsk 1 adres
Nr PWZ: 3321030
129 opiniiJest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobył solidne podstawy swojej kariery medycznej.
W 2021 roku ukończył szkolenie specjalizacyjne, uzyskując tytuł specjalisty medycyny rodzinnej, a następnie tytuł specjalisty medycyny pracy.
Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w licznych placówkach podstawowej opieki zdrowotnej zarówno w ramach NFZ, jak i w sektorze prywatnym, co pozwoliło mu zdobyć szeroką wiedzę i umiejętności w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych schorzeń.
Prowadził również własny gabinet internistyczny, gdzie z powodzeniem realizował wizyty domowe, co umożliwiło mu bliższe poznanie potrzeb pacjentów oraz zrozumienie, jak ważne jest indywidualne podejście do każdej osoby.
Kształcenie w zakresie medycyny pracy odbył w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Gdańsku.
Płatność online akceptowana
Oszczędź swój czas przed wizytą.
Proszę o uzupełnienie ankiety dotyczącej danych osobowych przed wizytą.
Dowiedz się więcej27/01/2026
Płatność online akceptowana
Oszczędź swój czas przed wizytą.
Płatność online akceptowana
Oszczędź swój czas przed wizytą.
129 opinii
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Profesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera
Wizyta bardzo profesjonalna i w przyjaznej atmosferze. Bardzo polecam
Lekarz bardzo profesjonalny, punktualny, wszystko przebiegło sprawnie. Bardzo dziękuję i polecam :)
Bardzo profesjonalny i rzeczowy lekarz. Pan doktor fachowo podszedł do sprawy, poświęcił tyle uwagi, ile było potrzebne, a całe badanie przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam.
Lekarz punktualny, dokładny i bardzo dobrze traktujący pacjentów.
Wizyta przebiegła sprawnie, informacje były przekazane w jasny sposób w miłej atmosferze.
Dużym plusem dla zmotoryzowanych jest parking przy klinice.
Bardzo przyjazny lekarz, wyjaśnił wiele spraw o których nie miałem pojecia.
Lekarz empatyczny z wysoka kultura osobistą ,wszystko szczegółowo i konkretnie zostało wyjaśnione , bardzo polecam.
Wizyta została przeprowadzona w miłej atmosferze. Zostałam przyjęta przed czasem. Pan Doktor bardzo sympatyczny i rzeczowy. Serdecznie dziękuję i polecam
Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pan Doktor wszystko tłumaczył, bardzo polecam.
Badanie przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam
lek. Michał Nanaszko
Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią i zaufanie. Cieszę się, że wizyta spełniła Pani?Pana oczekiwania. Życzę dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam.