lek. dent.
Michał Makowski
Stomatolog
·
Więcej
O specjalizacjach
Mysłowice 1 adres
Nr PWZ: 2371957
25 opiniiMoje doświadczenie
Głównymi zainteresowaniami w stomatologii są: protetyka, implantoprotetyka i stomatologia estetyczna. Stosuję innowacyjne pomysły. Nie boję się wyzwań. Szukam i proponuję najlepsze rozwiązanie kompleksowego i dopasowanego leczenia dla Pacjenta. Indywidualnie podchodzę do każdego przypadku – słucham, rozmawiam, tłumaczę i uświadamiam Pacjentowi jego problemy. Kładę nacisk na prawidłową diagnostykę. Szukam przyczyn problemów a nie tylko likwiduję skutku.
Główne obszary pomocy
- Próchnica
- Ból zęba
- Braki zębowe
- Choroby przyzębia
- Choroby miazgi
- +6 a11y_sr_more_diseases
Usługi i ceny
Adres
Słoneczne Wzgórze 131, 41-400 Mysłowice
Dostępność
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Ubezpieczenia - brak akceptowanych
Ten specjalista przyjmuje wyłącznie pacjentów prywatnych. Możesz opłacić wizytę samodzielnie lub znaleźć innego specjalistę, który akceptuje Twoje ubezpieczenie.
Opinie
25 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
-
E
Ewelina
Trafiłam do doktora Michał Makowskiego 8 lat temu jak mój syn miał 7 lat i wtedy po raz pierwszy uratował zęby mojego syna . Jako jedyny dentysta nam pomógł a odwiedziliśmy ich mnóstwo . Na trzech wizytach bez usypiania odbudował zęby mojego 7 letniego synka na medal ,aż się popłakałam ze szczęścia :) Dzisiaj syn ma już 14 lat l wczoraj sprawa się powtórzyła :) Po zakończonym leczeniu ortodontycznym doktor Makowski po raz kolejny stanął na wysokości zadania . Odbudował jedynki mojego syna tak pięknie , że aż nie do uwierzenia.Wczoraj cały wieczór kazałam synowi się uśmiechać Ogromny talent i precyzja doprowadziła ,do tak pięknego efektu końcowego . Dziękujemy z całego serca doktorowi Michałowi Makowskiemu
• Praktyka Stomatologiczna Michał Makowski • Inny •
-
P
Paulina
Jestem bardzo zadowolona, piękny uśmiech w dwa dni ! wspaniałe podejście do pacjenta, zero bólu, pełen profesjonalizm! Z całego serca dziękuję za leczenie i polecam wszystkim z problemami z uzębieniem Pana Doktora!
• Praktyka Stomatologiczna Michał Makowski • Inny •
-
Patrycja B.
Lekarz super. Dzięki Panu Doktorowi znów na mojej twarzy gości uśmiech. Leczenie od a do z wytłumaczone i proponowane najlepsze dla mnie.
• W innym miejscu • Inny •
-
Konto zostało usunięte
Po rekonstrukcji zęba nie widać różnicy ;), ale w tym przypadku to bardzo dobra wiadomość!
Czysto, schludnie nowoczesny sprzęt i technologie dentystyczne, miła atmosfera :). Byłem wcześniej u kilku innych dentystów i również świetni fachowcy, ale tak naprawdę to zadowolony jestem dopiero teraz. Tylko dlatego zresztą piszę tą opinię i polecam lek. dent. Michała Makowskiego!• Praktyka Stomatologiczna Michał Makowski • Rekonstrukcja zęba •
-
Konto zostało usunięte
Przesympatyczny gabinet, profesjonalny Lekarz Dentysta. Pierwsze wizyty z dzieckiem przebiegły perfekcyjnie. Młody oglądał swoje ulubione bajki na monitorku nie stresując się podczas zabiegu. Miła atmosfera
• Praktyka Stomatologiczna Michał Makowski • •
-
Konto zostało usunięte
Rewelacyjny lekarz super podejście do dzieci mój syn 4 lata wyszedł zadowolony a ja bałam się dentysty jak ognia i po wizycie u pana Michała już nigdy nie będę omijać dentysty szerokim łukiem bardzo polecam a gabinet super wyposażony i miła atmosfera
• Praktyka Stomatologiczna Michał Makowski • leczenie kanałowe •
-
beagan.urb
Rewelacja! Ładnie i miło, ale przede wszystkim bez stresu!!! Pan Doktor ma niesamowite podejście do dzieci! Córka (4 latka) wyszła zadowolona i uśmiechnięta, choć była to jej pierwsza wizyta u dentysty. Sama chciała umówić się na kolejną wizytę. To chyba najlepsza recenzja ;)
• Praktyka Stomatologiczna Michał Makowski • wizyta adaptacyjna dziecka, leczenie ubytku •
-
Konto zostało usunięte
Bardzo miły człowiek a do tego super profesjonalny lekarz. Genialne podejście do dzieci. Polecam z całego serca.
• Praktyka Stomatologiczna Michał Makowski • badania profilaktyczne •
-
Tomek M.
Być pacjentem Pana Doktora to pewność uzyskania profesjonalnej usługi o najwyższej jakości w doskonale wyposażonym - przyjaznym pacjentowi gabinecie. Polecam gorąco.
• Praktyka Stomatologiczna Michał Makowski • •
-
Kasia
Najlepszy stomatolog u jakiego byłam, profesjonalne podejście, przemiła atmosfera, nowoczesny gabinet. Polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy boją się dentystów :)
• • •
Odpowiedzi na pytania
1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Panie Sławku,
jeśli jest taka możliwość to na tego typu prace warto mieć 2 pełne tygodnie. Oczywiście można je wykonać w ekspresie w tydzień ale niewątpliwie 2 tygodnie dają nam spokój na…
Więcej
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Michał Makowski?Michał Makowski to stomatolog. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Michał Makowski oferuje usługi takie jak: Ceny poszczególnych usług na: www.stomak.pl/cennik.
-
Gdzie Michał Makowski ma swój gabinet?Michał Makowski przyjmuje pod adresem:
- Słoneczne Wzgórze 131 Mysłowice
-
Czy Michał Makowski przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Nie, w tym momencie Michał Makowski nie oferuje konsultacji online.
-
Jak Michał Makowski akceptuje płatności po wizycie?Metody płatności, które akceptuje Michał Makowski to: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto.
-
Jak Michał Makowski umawia wizyty?Pod tym adresem Michał Makowski nie podaje swojej dostępności. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby poznać dostępne terminy.
-
W jakich godzinach przyjmuje Michał Makowski?Michał Makowski udziela informacji o dostępności przy bezpośrednim kontakcie.
-
Michał Makowski: co mówią pacjenci?25 osób dodało swoją opinię. Michał Makowski ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Michał Makowski?Michał Makowski nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.