lek.

Michał Krzymiński

Ortopeda

11 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 241 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Obecnie pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: konsultacje ortopedyczne.

  Bardzo miły, konkretny. Wytłumaczył dokładnie na czym polega problem. W gratisie miałam super masaż nogi ????
  Polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  P. doktor Michał Krzymiński jest młodym człowiek, z bardzo dużą znajomością wiedzy medycznej. Precyzyjnie , z pasją , z wielkim zaangażowaniem wykonuje swój zawód. Świetnie poskładał mój połamany i zwichnięty łokieć .Mam pełne zaufanie do doktora P. Michała Krzymińskiego. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Do gabinetu trafiłem z bólem kolana. Pan Doktor wytłumaczył dokładnie na czym polega schorzenie, zlecił dodatkowe zdjęcia RTG i USG. Aktualnie jestem w trakcie leczenia i już widzę poprawę. Zdecydowanie polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzetelny i miły Pan Doktor. Mimo młodego wieku spora wiedza. Dokładnie zbadał, przeanalizował sytuacje. Podał i wytłumaczył rożne opcje leczenia, jak i sama dolegliwość. Pełen profesjonalizm :)

 • D
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Byłam na drugiej wizycie. Pan Doktor miły i cierpliwy. Odpowiedział na każde zadane pytanie. Przy pierwszej wizycie powiedział co mi dolega ale zlecił rtg na potwierdzenie diagnozy. Rtg pokazało że Pan Doktor się nie mylił. Przy drugiej wizycie wyjaśnił na czym polegać będzie leczenie i odrazu jedną opcje zastosował. Licze na to że pomoże. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&Este

  Polecam serdecznie Pana Doktora. Pan Doktor wytłumaczył dokładnie na czym polega mój uraz i opowiedział o leczeniu. Z czystym sumieniem polecam i na pewno jesli bedzie potrzeba to wroce do Pana Doktora!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: kontuzja

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Lekarz wytłumaczył mi dokladnie na czym polega mój uraz i i opowiedział o wszystkich ewentualnych etapach leczenia.

 • O
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&Este

  Bardzo dobry lekarz! Mimo mlodego wieku budzi ogromne zaufanie. Kompetentny, wnikliwy, dokladny i empatyczny, a przy tym bardzo mily i kulturalny. W czasie wizyty doktor omowil moj przypadek, zaproponowal leczenie i odpowiedzial na wszystkie pytania, uwazam ze poswiecony mi czas, zostal wykorzystany w 100%. Zastosowana terapia byla skuteczna polecam!

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból ręki w nadgarstku

  Bardzo miły, przyjemny lekarz a przede wszystkim znany. Po pierwszej wizycie , jakby ręką odjął. To jest prawdziwy lekarz ma szacunek i współczucie dla pacjenta. Godny polecenia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: wizyta pooperacyjna, zdjęcie szwów

  Kompetentny i dobrze przygotowany lekarz. Ludzkie podejście, potrafi dobrze doradzić i wytłumaczyć dalsze kroki w leczeniu i rehabilitacji.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Obecnie pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi gdzie jako lekarz rezydent odbywa szkolenie specjalizacyjne. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Uczestnik konferencji z zakresu ortopedii i traumatologii oraz małoinwazyjnej chirurgii stopy. Udziela konsultacji z zakresu dysfunkcji narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem leczenia zespołów bólowych kręgosłupa, mięśni i stawów oraz leczenie trudno gojących się ran. W swojej praktyce stosuje z powodzeniem najnowsze metody leczenia zachowawczego między innymi iniekcje kolagenu GUNA, kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi