lek.

Michał Krzymiński

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

13 opinii +dodaj

Absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Obecnie pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan doktor jest osobą bardzo uprzejmą , posiadającą olbrzymią wiedzę merytoryczną , proponuje konkretne formy leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty .

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: amputacja palca prawej dłoni

  Młody świetny lekarz, sympatyczny i rzeczowy. Umie wyjaśnić jak trzeba leczyć chorobę i umie się zając pacjentem.Ja już zdrowy, ale poleciłem mojej teściowej go.Aktualnie się leczy u doktora i jest zadowolona i są postępy w leczeniu.Bardzo polecam i dziękuję.

 • Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: konsultacje ortopedyczne.

  Bardzo miły, konkretny. Wytłumaczył dokładnie na czym polega problem. W gratisie miałam super masaż nogi
  Polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  P. doktor Michał Krzymiński jest młodym człowiek, z bardzo dużą znajomością wiedzy medycznej. Precyzyjnie , z pasją , z wielkim zaangażowaniem wykonuje swój zawód. Świetnie poskładał mój połamany i zwichnięty łokieć .Mam pełne zaufanie do doktora P. Michała Krzymińskiego. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Do gabinetu trafiłem z bólem kolana. Pan Doktor wytłumaczył dokładnie na czym polega schorzenie, zlecił dodatkowe zdjęcia RTG i USG. Aktualnie jestem w trakcie leczenia i już widzę poprawę. Zdecydowanie polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzetelny i miły Pan Doktor. Mimo młodego wieku spora wiedza. Dokładnie zbadał, przeanalizował sytuacje. Podał i wytłumaczył rożne opcje leczenia, jak i sama dolegliwość. Pełen profesjonalizm :)

 • D
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Byłam na drugiej wizycie. Pan Doktor miły i cierpliwy. Odpowiedział na każde zadane pytanie. Przy pierwszej wizycie powiedział co mi dolega ale zlecił rtg na potwierdzenie diagnozy. Rtg pokazało że Pan Doktor się nie mylił. Przy drugiej wizycie wyjaśnił na czym polegać będzie leczenie i odrazu jedną opcje zastosował. Licze na to że pomoże. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&Este

  Polecam serdecznie Pana Doktora. Pan Doktor wytłumaczył dokładnie na czym polega mój uraz i opowiedział o leczeniu. Z czystym sumieniem polecam i na pewno jesli bedzie potrzeba to wroce do Pana Doktora!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&EsteUsługa: kontuzja

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Lekarz wytłumaczył mi dokladnie na czym polega mój uraz i i opowiedział o wszystkich ewentualnych etapach leczenia.

 • O
  Lokalizacja: Klinika Intima Art&Este

  Bardzo dobry lekarz! Mimo mlodego wieku budzi ogromne zaufanie. Kompetentny, wnikliwy, dokladny i empatyczny, a przy tym bardzo mily i kulturalny. W czasie wizyty doktor omowil moj przypadek, zaproponowal leczenie i odpowiedzial na wszystkie pytania, uwazam ze poswiecony mi czas, zostal wykorzystany w 100%. Zastosowana terapia byla skuteczna polecam!

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Obecnie pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi gdzie jako lekarz rezydent odbywa szkolenie specjalizacyjne. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Uczestnik konferencji z zakresu ortopedii i traumatologii oraz małoinwazyjnej chirurgii stopy. Udziela konsultacji z zakresu dysfunkcji narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem leczenia zespołów bólowych kręgosłupa, mięśni i stawów oraz leczenie trudno gojących się ran. W swojej praktyce stosuje z powodzeniem najnowsze metody leczenia zachowawczego między innymi iniekcje kolagenu GUNA, kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi