dr n. med.

Michał Jankowski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
211 odwiedzin w ciągu 30 dni

www.SmileStudio.pl Doktor nauk medycnych, lekarz stomatolog Współzałożyciel Kliniki Smile Studio Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smile Studio Stomatologia

  Profesjonalne podejście do pacjenta, perfekcyjne wykonanie leczenia stomatologicznego z dużą dokładnością i cierpliwością. Polecam wizytę u Pana Doktora.

 • R
  Lokalizacja: Smile Studio Stomatologia

  Pan dr sprawił, że miałam pewność że jestem w dobrych i fachowych rękach. Dokładnie wytłumaczył na czym polega mój problem oraz jakie są sposoby leczenia. Dla niego tak jak i dla mnie każdy ząb wart jest by o niego walczyć. Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt co wraz z profesjonalizmem lekarza stanowi wspaniały duet. Wizyty bez stresu - nawet pacjent nie czuje podawanego znieczulenia. Można bez lęku poddać się wszystkim zabiegom. Gorąco polecam!

  Michał Jankowski2018-05-17

  Dziękuję serdecznie za tak miłe słowa.

 • A
  Lokalizacja: Smile Studio StomatologiaUsługa: wypelnienie

  Jestem pod ogromnym wrażeniem lekarzy jak i samego gabinetu. Indywidualne podejście do pacjenta pełne zaufanie i profesjonalizm. Pan doktor uratowal mi złamanego zęba i pięknie wypełnił ubytki. W gabinecie panuje przyjazna i przyjemna atmosfera. Wyposażenie na wysokim poziomie. Higieniczne i czysciutko. Szczerze polecam!!!!

  Michał Jankowski2018-05-17

  Serdecznie dziękuję za opinię :)

 • W
  Lokalizacja: Smile Studio Stomatologia

  Bardzo, bardzo polecam! Jestem pod ogromnym wrażeniem efektów. Gabinet jest nowoczesny a obsługa profesjonalna. Leczenie odbywa się zupełnie bezboleśnie. Pełen komfort i zaufanie.

  Michał Jankowski2018-05-17

  Dziękuję za opinię. Dokładamy wszelkich starań aby leczenie odbywało się bezboleśnie oraz w przyjaznej atmosferze:)

 • M

  Dr Jankowski to wspaniały stomatolog. Dokładność i precyzja to cechy, które najbardziej oddają sposób pracy Doktora. W swoim gabinecie wykorzystuje najnowszą technologię i wyłącznie najlepsze komponenty. Dr Jankowski ma także wspaniałe podejście do dzieci. Jest cierpliwy, uśmiechnięty i zwraca szczególną uwagę na poczucie bezpieczeństwa dziecka. Byliśmy z synkiem po raz pierwszy na wizycie kontrolnej gdy miał niespełna 3 lata. Polecam Dr Jankowskiego wszystkim rodzicom, także tym, którym bliskie jest wychowanie w duchu RB.

  Michał Jankowski2018-05-17

  Dziękuję za opinię. Do zobaczenia na wizytach kontrolnych:)

 • J

  Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Najważniejsze, że wszystko przebiegło bezboleśnie. Leczenie odbywa się na najwyższym poziomie, przy użyciu bardzo nowoczesnego sprzętu oraz technik. Po leczeniu dzięki fotografiom wykonywanym podczas pracy można zobaczyć wynik leczenia. Omówiono także ze mną zasady dokładnej pielęgnacji zębów. Polecam! Doktor nie tylko jest profesjonalistą w swoim fachu, ale też bardzo miłym człowiekiem, leczenie odbywa się w przyjaznej atmosferze.

  Michał Jankowski2018-05-17

  Dziękuję uprzejmie za opinię, a przede wszystkim za zaufanie!

 • A
  Lokalizacja: Smile Studio Stomatologia

  Pełen profesjonalizm, pod każdym względem. Kompleksowa opieka. Leczenie odbywa się bezbólowo. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Zdecydowanie polecam!

 • L
  Lokalizacja: Smile Studio Stomatologia

  Dr Jankowski to profesjonalista, zaangażowany w leczenie pacjenta nowoczesnymi metodami, nie zapominając o dokładności, której brakuje tak wielu lekarzom. Efekt końcowy leczenia w pełni zgodny z moimi oczekiwaniami. Bardzo polecam Pana Doktora.

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia Pana doktora. Przed zabiegiem zostałam dokładnie poinformowana o całym jego przebiegu. Wszystko odbyło się bezboleśnie. Pan doktor dysponuje bardzo dużą wiedzą, a podczas leczenia korzysta z nowoczesnego sprzętu. Serdecznie polecam.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo profesjonalny lekarz. Niesamowicie miły i dokładny , leczy nowoczesnymi metodami, pięknie potrafi odbudować zęby. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą mieć piękny uśmiech.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.SmileStudio.pl


  Doktor nauk medycnych, lekarz stomatolog
  Współzałożyciel Kliniki Smile Studio
  Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uzyskując tytuł lekarza dentysty.
  Związany w latach 2014-2017 z kliniką Gerostomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie prowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów polsko- i anglojęzycznych oraz prowadził badania doktorskie. W roku 2017 r obronił rozprawę doktorską na Wydziale Protetyki. Autor kilku publikacji naukowych.
  Jego pasją jest stomatologia estetyczna. Specjalizuje się w protetyce m.in. estetycznych przebudowach zgryzu oraz wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej. (nasze prace).
  Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów przy użyciu cyfrowego projektowania uśmiechu (DSD-Digital Smile Design) z uwzględnieniem prawidłowej okluzji oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Uczestnik szkoleń z zakresu okluzji, bruksizmu i leczenia pacjentów z zaburzeniami zwarcia.
  Doświadczenie i praktykę zdobywał w renomowanych poznańskich klinikach stomatologicznych .

  Prywatnie miłośnik jazdy na snowboardzie.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Publikacje

 • "Ocena czynnościowej sprawności narządu żucia w ujęciu różnych autorów.": M.Jankowski, R. Koczorowski ; TPS 2014, nr 10, s. 66, 68-70, 72-73
 • "Analiza czynników predysponujących do powikłań po chirurgicznym usunięciu zębów mądrości w żuchwie." P. Szubert, M. Jankowski, M. Krajecki, A. Jankowska-Wika, J. Sokalski; Dent. Forum, 2015 : Vol. 43, nr 1, s. 45-50
 • "Analiza symetrii, proporcji twarzy oraz profilu twarzy u młodych dorosłych osób": A Jankowska, M Jankowski, M Krajecki, M Roszak; Dent. Forum 2010 : Vol. 38, nr 2, s. 33-36

Nagrody i wyróżnienia

 • • I miejsce w sesji stomatologicznej na X International Congress of Young Medical Scientists, Poznań za pracę pt.: "Analysis of predisposing factors of complication after surgical removal of wisdom teeth in the mandible"