Smile Studio Stomatologia

(50 opinii)

Smile studio to nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne, w którym pomagamy pacjentom spełnić marzenie o pięknym uśmiechu. Stale podnoszący swoje kwalifikacje lekarze, najnowocześniejszy sprzęt... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Smile Studio Stomatologia

Wergiliusza 27

60-461 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Smile studio to nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne, w którym pomagamy pacjentom spełnić marzenie o pięknym uśmiechu. Stale podnoszący swoje kwalifikacje lekarze, najnowocześniejszy sprzęt, materiały stomatologiczne, cyfrowa technologia oraz indywidualne i kompleksowe podejście do każdego pacjenta pomagają w dążeniu do uzyskania najlepszych efektów. Z myślą o naszych pacjentach stworzyliśmy przyjazne miejsce, w którym bezpieczeństwo i komfort pacjenta są najważniejsze.

Wierzymy, że uśmiech to początek szczęścia.

Nasz sprzęt

 • Znieczulenie komputerowe
 • Mikroskop Carl Zeiss
 • Cyfrowy Aparat Rentgenowski
 • Radiowizjografia
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Jankowski

  Stomatolog, Protetyk, Chirurg Stomatologiczny, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Smile Studio StomatologiaUsługa: konsultacja stomatologiczna

   Szybko i sprawnie! Napewno wrócę do Pana Michała! Cenowo trochę się przeraziłem, ale jakość = cena.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Smile Studio StomatologiaUsługa: licówki

   Zdecydowanie polecam. Najlepszy dentysta u jakiego byłem do tej pory. Profesjonalne podejście do klienta, ale też i bezpośredni przyjemny kontakt. Nie naciąga na pieniądze - świetnie opisał mi na pierwszej wizycie sytuację moich zębów (rozrysowujac to nawet na kartce!;) i wyjaśnił jakie są możliwości wraz z kosztami. Ostatecznie skończyło się na licowce kompozytowej, a nie porcelanowej, bo tak po prostu się okazało że będzie lepiej - i efekt jest świetny! Dzięki jeszcze raz wielkie.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Anna Jankowska-Wika

  Stomatolog, Ortodonta, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Smile Studio Stomatologia

   Bardzo polecam Panią doktor. Świetne podejście, spokojne leczenie. Plan leczenia ortodontycznego przedstawiony w sposób profesjonalny. Przed założeniem aparatu Pani doktor zaleciła doprowadzenie stanu zębów do najlepszego możliwego poziomu.

  • J
   Lokalizacja: Smile Studio StomatologiaUsługa: konsultacja

   Jestem Pacjentką Pani Doktor od nie dawna. Byłam nieco zdenerwowana wizytą, ale po wejściu do gabinetu od razu poczułam się komfortowo. Pani Doktor uśmiechnięta, na wizycie wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, co jest dla mnie ważne, bo w przyszłości chciałabym też założyć aparat ortodontyczny.(oczywiście przez Panią Annę ). Pani Doktor przedstawiła wizualny koszt leczenia- co dla mnie też jest w pewnym stopniu ważne. A najważniejsze są zęby ! Bo lepiej mieć jak najdłużej swoje :) Bardzo Polecam Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania