Michał Grzegorczyk

Fizjoterapeuta

Mgr Michał Grzegorczyk - Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, wykładowca akademicki Uniwersytet Medyczny ( anatomia funkcjonalna, terapia… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Mgr Michał Grzegorczyk - Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, wykładowca akademicki Uniwersytet Medyczny ( anatomia funkcjonalna, terapia manualna)

  Certyfikowany Terapeuta Manualny wg Kaltenborn-Evienth Koncept.

  Uczestnik wieloetapowego szkolenia Ortopedycznej Terapii Manualnej wg standardów IFOMPT (International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Terapists) - najwyższa możliwa specjalizacja z terapii manualnej na świecie.

  Od ukończenia studiów stale praktykuję i pogłębiam swoją wiedzę w zakresie terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej oraz rehabilitacji w sporcie.Jako profesjonalista w pracy z pacjentem umiejętnie wykorzystuję wiedzę wynikającą z własnego doświadczenia oraz wiedzę popartą dowodami naukowymi, dzięki czemu potrafię zaplanować proces leczenia oraz przewidzieć jego efekty.

  Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Ortopedycznej Terapii Manualnej oraz koordynatorem medycznym do spraw rehabilitacji Rehasport Clinic na województwo Lubelskie.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- Sportowe

  Świetny specjalista.
  Charakteryzuje go empatia i dbałość o pacjenta.
  Jego skrupulatność i kompetencja sprawiły, że znów mogę cieszyć się w pełni zdrowiem.
  Panie MIchale, bardzo dziękuję;)

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: rehabilitacja

  Jestem po zerwaniu więzadeł, miałem 3 zabiegi na staw kolanowy. Dzięki umiejętnościom i wiedzy Pana Michała wracam do formy i zdrowia. Polecam, najlepszy fizjoterapeuta.

 • I
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: silne bóle

  Dzięki terapii Pana Michała nie muszę zażywać bardzo silnych środków przeciwbólowych, które były moim stałym elementem dnia od 10 lat. Jednocześnie był to jedyny fizjoterapeuta, który nie tylko wiedział jak przeprowadzić zabieg ale wreszcie zdiagnozował przyczynę silnego bólu nóg (lekarze nie bardzo mieli pomysł dlaczego tak jest). Mogę zdecydowanie polecić tego fizjoterapeutę, jako super specjalistę w swojej dziedzinie!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: rehabilitacja

  Do Pana Michała trafiłem po urazie nadgarstka. Już po kilku zabiegach nieruchomy staw zaczął powracać do sprawności. Ma bardzo fachowe, rzetelne i co najważniejsze indywidualne podejście do pacjenta. Chętnie odpowiada na pytania i wszystko co robi dokładnie tłumaczy. Z czystym sumieniem będę polecał go każdemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

  Ból od biodra w dół nogi do łydki i palców przy chodzeniu i staniu, po zabiegach Pana Michała i zadanych ćwiczeniach praktycznie ustąpił. Fachowa pomoc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

  Polecam. Bardzo rzetelny fizjoterapeuta. Pan Michał jest bardzo miłym człowiekiem, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania związane z terapią i dzieli się swą wiedzą. Po kilku wizytach widzę u siebie poprawę mobilności oraz coraz mniej odczuwam problemy związane z kręgosłupem.

 • S
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

  Serdecznie polecam! Sama miałam wielkie szczęście, że trafiłam do Pana Michała Grzegorczyka. Specjalista, który stawia przede wszystkim na pomoc pacjentowi. Miałam długotrwałe, poważne problemy z kręgosłupem i byłam konsultowana przez neurochirurgów. Po czterech przebytych rehabilitacjach moje dolegliwości nadal utrzymywały się. Dopiero Pan Michał wyprowadził mnie na prostą. Jestem pod wrażeniem Jego wiedzy i empatii. Już po pierwszym zabiegu ogromna ulga i przywrócenie wiary, że mimo wszystko uda mi się z tego wyjść. Po każdej kolejnej wizycie jeszcze większa poprawa. Zaangażowanie Pana Michała, odpowiednio dobrane przez Niego ćwiczenia postawiły mnie na nogi tak, że mogłam wrócić do pracy. Ocena bardzo dobra to za mało, by ocenić pomoc Pana Michała Grzegorczyka. Dziękuję z całego serca za to, że obecnie mogę normalnie funkcjonować. Sylwia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

  Przyszedłem z dawnym, odnawiającym się urazem kręgosłupa. W krótkim czasie uzyskałem trafną diagnozę, a następnie "zabieg masażu". Od razu mój stan poprawił się bardzo, na tyle, że bez bólu mogłem zawiązać sznurówki w butach :) Planujemy jeszcze kilka wizyt, dostałem konkretne ćwiczenia, żeby utrzymać ten stan.
  Leczenie trwa, ale już komfort życia znacznie się poprawił i mam podstawy sądzić, że tak już zostanie.

 • M

  Do Pana Michała trafiłam z polecenia , bardzo dobre opinie słyszałam o tym lekarzu bo tak można powiedzieć . Przyszłam z płaczem bo myślałam że to już będzie koniec mojej pracy i kariery . Rozsypany praktycznie cały kręgosłup , brak stabilności i zniszczenia. Powiedział że łatwo nie będzie . Kilka tygodni intensywnej rehabilitacji i zdecydowana poprawa . Wcześniej trafiałam w różne miejsca na rehabilitację ale to była jakaś pomyłka . Szkoda że tyle czasu minęło zanim trafiłam w jego ręce . Indywidualne podejście do pacjenta i jego choroby , pogodne usposobienie i świetny kontakt . Polecam Pana Michała każdemu kto ma problemy ortopedyczne to świetny specjalista z zamiłowania posiada wiedzę na wysokim poziomie i praktykę co przekłada się na efekty rehabilitacji . Trzy razy na TAK dla Pana Michała . Z wdzięcznością dziękuję za dotychczasową pracę włożoną w poprawę mojego stanu zdrowia. Z całego serca polecam Pana Michała! Marzena G. 50l.

 • A

  Jestem 12 lat po urazie kręgosłupa ,miałam wtedy 24 lata.Przez te lata byłam w różnych stanach.Ze względu na młody wiek byłam odsyłana od lekarza do lekarza oczywiście na wizyty prywatne .Do Pana mgr Michała trafiłam około 4 lata temu w stanie tragicznym.Ból nie do zniesienia ,brałam silne środki przeciwbólowe i miałam problemy z chodzeniem.Chciałam się nawet poddać operacji rozległej na kręgosłup.Byłam konsultowana przez neurochirurga ,natomiast rokowania według niego to w najlepszym wypadku chodzenie o kulach.Dopiero Pan Michał zajął się mną i wyprowadził mnie na prostą .Zajęło nam to sporo czasu a teraz mogę śmiało powiedzieć że te problemy co mam to są tylko okresowe i jestem w dobrej formie.Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu ,empatii.Posiada większą wiedzą niż niejeden lekarz ortopeda a tych to przerobiłam przez te lata.Człowiek przemiły i z bardzo wysoką kulturą osobista.Teraz to niestety już rzadkość.Moja wdzięczność za te lata pomocy dla mnie nie ma granic.Jest najlepszy w swojej dziedzinie.Dodam tylko ,że teraz jestem w ciąży i czuje się całkiem dobrze na kręgosłup a kiedyś tylko mogłam pomarzyć o dziecku bo lekarze twierdzi że ciąża to dla mnie kalectwo na stałe.Polecam z całego serca mgr.A ocena jak tu jest max czyli bardzo dobra to i tak za mało żeby ocenić pomoc Pana Michała Grzegorczyka.
  Anna lat 36