mgr

Michał Grzegorczyk

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

33 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
222 odwiedziny w ciągu 30 dni

Mgr Michał Grzegorczyk - Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, wykładowca akademicki Uniwersytet Medyczny ( anatomia funkcjonalna, terapia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

  Pan Michał jest profesjonalistą pod każdym względem. Posiada obszerną wiedzę potrzebną do wykonywania swojej pracy, a zabiegi wykonuje z zaangażowaniem. Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze. Bardzo polecam.

 • Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: dyskopatia szyjna

  Juz po pierwszej wizycie zauwazylam widoczna poprawe. Gdyby nie wyjazd na stale za granice napewno kontynuowalabym leczenie u tego terapeuty

 • W
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: mobilizacja rzepki

  Szkoda, że da sie dać tylko 5 gwiazdek, bo pan Michał zasługuje na więcej. Kilka miesięcy temu bylam przekonana że czeka mnie altroskopia, w pewnym sensie był to dla mnie wyrok, lecz przypadkowe spotkanie na dniach otwartych uniwersytetu medycznego sprawiło że moje kolano znowu staje się w pełni sprawne. Pan Michał jest osobą która wykonuje swój zawód z poświęceniem i stara się pomóc pacjentowi najlepiej jak potrafi, a potrafi to zrobić bardzo dobrze. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Radzę wszystkim, którzy są zakwalifikowani do jakiegokolwiek zabiegu lub operacji zwiazej z ukladem ruchu, skonsultować się z Michałem, bo nagle może sie okazać ze cięcie okazuje sie niepotrzebne.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

  Pan Michał naprawił mi kręgosłup dosłownie od ręki. Wcześniej miałam problem, bo kiedy byłam cały dzień na nogach bardzo mnie on bolal. Zgłosiłam się do Pana Michała i nie żałuję. Bardzo miły lekarz, przyjazny zrobił ćwiczenia, które usunęły ten ból. Widać że zna się na rzeczy. Polecam

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Znakomite podejście, przyjazne, sympatyczne, poza tym widać, że Pan Michał zna się na rzeczy. Weszłam do gabinetu kulawa utykając na jedną nogę, a wyszłam uzdrowiona z odzyskaną ruchomością w stawie kolanowym. Super!

 • A
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- Sportowe

  Powodem wizyty był uporczywy ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Z uwagi na fakt, że od kilkunastu lat nie byłam u fizjoterapeuty, po przeczytaniu pochlebych opinii zdecydowałam się na terapię manualną u mgr Grzegorczyka. Już po pierwszej wizycie efekt przerósł moje oczekiwania. Ból, do którego byłam przyzywczajona ustępuje (sama jeszcze w to nie wierzę). Jeżeli szukacie Państwo fizjoterapeuty z doświadczeniem, wiedzą i ogromem kompetencji szczerze polecam Pana Michała.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Jestem po pierwszej wizycie u pana Michała Grzegorczyka. Ten fizjoterapeuta zmienił mój pogląd patrzenia na moją kontuzję, moją rzeczywistość. Ortopedzi 10 lat trzymali mnie w kokonie, który nazywa się brak sportu (oprócz basenu i roweru, bieganie już to zło). W dodatku nie pilnowali mnie pod względem rehabilitacyjnym, a byłem osobą niepełnoletnią. Teraz okazuje się, że powrót do większej aktywności z której będę mógł czerpać radość jest możliwy, przynajmniej mówi tak p. Grzegorczyk. Spróbuję powierzyć moje nadzieje w umiejętności tego fizjoterapeuty. Mam nadzieję za kilka, kilkanaście tygodni napisać jak zostałem postawiony na nogi.

 • J
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- Sportowe

  Po niefortunnym upadku miałam ogromny problem z odcinkiem lędźwiowym. Ból był nie do zniesienia, dodatkowo promieniowal na nogi i powodował ich dretwienie. Uniemożliwiał normalne funkcjonowanie.
  P. Michał świetnie poradził sobie z moją dolegliwością i już po 4 wizytach przywrócił moje życie do normalnosci niwelujac ból i przywracając moja sprawność fizyczną. Z czystym sercem polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

  Witam.Od długiego czasu zmagam się z bólem kregów szyjnych i łopatki , nabytych po wypadku komunikacyjnym.Problem ten pogłębia się i utrudnia mi codzienne funkcjonowanie, a wizyty u ortopedy nie przynoszą efektów . Przypadkowo trafiłam do p. Michałą i jestem pod wrazeniem umiejętnosci i podejscia do pacjenta, już po pierwszej wizycie czuję poprawę i ulgę w łopatce ,mogę odwracać głowę w bok i nie czuję bólu jak dotychczas. dodatkowo panu Michałowi udało sie zlikwidowac garb tworzacy sie przez napięte miesnie . Dziękuję P. Michale !Polecam .

 • A
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: bóle odcinka szyjnego kręgosłupa

  Jestem bardzo zadowolona z terapii przeprowadzonej przez mgr Michała Grzegorczyka. Przez 2 lata bolał mnie szyjny odcinek kręgosłupa. Już po pierwszej wizycie odczułam ogromną ulgę. Po dwóch kolejnych odzyskałam pełną ruchomość. Polecam wszystkim cierpiącym na dolegliwości związane z kręgosłupem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mgr Michał Grzegorczyk - Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, wykładowca akademicki Uniwersytet Medyczny ( anatomia funkcjonalna, terapia manualna)

  Certyfikowany Terapeuta Manualny wg Kaltenborn-Evienth Koncept.

  Uczestnik wieloetapowego szkolenia Ortopedycznej Terapii Manualnej wg standardów IFOMPT (International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Terapists) - najwyższa możliwa specjalizacja z terapii manualnej na świecie.

  Od ukończenia studiów stale praktykuję i pogłębiam swoją wiedzę w zakresie terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej oraz rehabilitacji w sporcie. Jako profesjonalista w pracy z pacjentem umiejętnie wykorzystuję wiedzę wynikającą z własnego doświadczenia oraz wiedzę popartą dowodami naukowymi, dzięki czemu potrafię zaplanować proces leczenia oraz przewidzieć jego efekty.

  Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Ortopedycznej Terapii Manualnej oraz koordynatorem medycznym do spraw rehabilitacji Rehasport Clinic na województwo Lubelskie.
  Więcej informacji www.manuterapia.pl

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • "Subjective assessment of the effectiveness of physiotherapeutic methods in lumbosacral discogenic pain syndrome" Journal of Education, Health and Sport

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości Znany Lekarz 2017

Staże

 • Klinika Pod Tężniami, Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej (Ciechocinek 2016)

Certyfikaty

 • Michał Grzegorczyk, fizjoterapeuta w mieście Lublin - Certyfikaty
 • Michał Grzegorczyk, fizjoterapeuta - Certyfikaty
 • Michał Grzegorczyk, Lublin - Certyfikaty
 • Michał Grzegorczyk, fizjoterapeuta w mieście Lublin - Kwalifikacje zawodowe
 • Michał Grzegorczyk, fizjoterapeuta - Kwalifikacje zawodowe