mgr

Michał Grzegorczyk

Fizjoterapeuta

23 opinie +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Mgr Michał Grzegorczyk - Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, wykładowca akademicki Uniwersytet Medyczny ( anatomia funkcjonalna, terapia… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G
    Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
    Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

    Witam,
    Od lat mam problemy z kręgosłupem lędźwiowym, oraz z bólem promieniującym do lewej nogi. Po dwóch wizytach u Pana Michała ból ustąpił i czuję ogromną ulgę i ogromny komfort. Świetna robota!!!

  • M
    Lokalizacja: W innym miejscu

    Ogromne zaangażowanie oraz życzliwość podczas każdej wizyty, sprawiają, że już po pierwszej wizycie pacjent jest pełen motywacji do ćwiczeń oraz chęci do życia. Taki fachowiec to rzadkość, szkoda, że można dać tylko 5 gwiazdek.

  • Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: ból pleców

    Od 3 lat zmagałem się z bólem pleców, odwiedziłem w międzyczasie kilku lekarzy i fizjoterapeutów, którzy nieskutecznie próbowali załagodzić ból lekami oraz terapią manualną. Dotychczasowe leczenie było jednak nieskuteczne więc zlecono wykonanie badania rezonansem magnetycznym, w obrazie wykryto dyskopatię i to uznano za przyczynę bólu. Szukając pomocy, trafiłem na Pana Michała, dzięki tej właśnie stronie. Pan Michał stwierdził, że leczy się pacjenta, a nie obraz, jego diagnoza okazała się w stu procentach trafna, przyczyną bólu pleców nie była dyskopatia, a problemy z napięciem w mięśniach. Jestem obecnie po 2 wizycie ból, z którym męczyłem się 3 lata, został wyeliminowany, dzięki jego terapii i ćwiczeniom które miałem wykonywać samodzielnie. Dodatkowo wyjaśnił mi kwestię zdiagnozowanej u mnie dyskopatii, powiedział co mogę robić, czego unikać, w jaki sposób ćwiczyć, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Uważam, że jest to świetny specjalista i każdemu mogę polecić wizytę u niego.

  • K
    Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: bóle kręgosłupa, złamanie głowy kości promieniowej stawu łokciowego z przemieszczeniem

    Bardzo dobrze nastawia kręgi :) po 2 wizytach kręgosłup jest jak nowy!
    I polecam szczególnie przy urazach łokcia, po paskudnym złamaniu rokowania były słabe a teraz odzyskałam w pełni sprawność wszystkich ruchów. Polecam bo Pan Michał bardzo solidnie wykonuje masaże, ma dużą wiedzę o stawach i bardzo rozsądnie doradza :)

  • M
    Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
    Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- Sportowe

    Świetny specjalista.
    Charakteryzuje go empatia i dbałość o pacjenta.
    Jego skrupulatność i kompetencja sprawiły, że znów mogę cieszyć się w pełni zdrowiem.
    Panie MIchale, bardzo dziękuję;)

  • M
    Lokalizacja: Usługa: rehabilitacja

    Jestem po zerwaniu więzadeł, miałem 3 zabiegi na staw kolanowy. Dzięki umiejętnościom i wiedzy Pana Michała wracam do formy i zdrowia. Polecam, najlepszy fizjoterapeuta.

  • I
    Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: silne bóle

    Dzięki terapii Pana Michała nie muszę zażywać bardzo silnych środków przeciwbólowych, które były moim stałym elementem dnia od 10 lat. Jednocześnie był to jedyny fizjoterapeuta, który nie tylko wiedział jak przeprowadzić zabieg ale wreszcie zdiagnozował przyczynę silnego bólu nóg (lekarze nie bardzo mieli pomysł dlaczego tak jest). Mogę zdecydowanie polecić tego fizjoterapeutę, jako super specjalistę w swojej dziedzinie!

  • K
    Lokalizacja: Usługa: rehabilitacja

    Do Pana Michała trafiłem po urazie nadgarstka. Już po kilku zabiegach nieruchomy staw zaczął powracać do sprawności. Ma bardzo fachowe, rzetelne i co najważniejsze indywidualne podejście do pacjenta. Chętnie odpowiada na pytania i wszystko co robi dokładnie tłumaczy. Z czystym sumieniem będę polecał go każdemu.

  • Z
    Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
    Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

    Ból od biodra w dół nogi do łydki i palców przy chodzeniu i staniu, po zabiegach Pana Michała i zadanych ćwiczeniach praktycznie ustąpił. Fachowa pomoc.

  • K
    Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
    Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

    Polecam. Bardzo rzetelny fizjoterapeuta. Pan Michał jest bardzo miłym człowiekiem, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania związane z terapią i dzieli się swą wiedzą. Po kilku wizytach widzę u siebie poprawę mobilności oraz coraz mniej odczuwam problemy związane z kręgosłupem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Mgr Michał Grzegorczyk - Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, wykładowca akademicki Uniwersytet Medyczny ( anatomia funkcjonalna, terapia manualna)

    Certyfikowany Terapeuta Manualny wg Kaltenborn-Evienth Koncept.

    Uczestnik wieloetapowego szkolenia Ortopedycznej Terapii Manualnej wg standardów IFOMPT (International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Terapists) - najwyższa możliwa specjalizacja z terapii manualnej na świecie.

    Od ukończenia studiów stale praktykuję i pogłębiam swoją wiedzę w zakresie terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej oraz rehabilitacji w sporcie. Jako profesjonalista w pracy z pacjentem umiejętnie wykorzystuję wiedzę wynikającą z własnego doświadczenia oraz wiedzę popartą dowodami naukowymi, dzięki czemu potrafię zaplanować proces leczenia oraz przewidzieć jego efekty.

    Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Ortopedycznej Terapii Manualnej oraz koordynatorem medycznym do spraw rehabilitacji Rehasport Clinic na województwo Lubelskie.
    www.manuterapia.pl

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

  • "Subjective assessment of the effectiveness of physiotherapeutic methods in lumbosacral discogenic pain syndrome" Journal of Education, Health and Sport