mgr

Michał Grzegorczyk

Fizjoterapeuta

30 opinii +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Mgr Michał Grzegorczyk - Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, wykładowca akademicki Uniwersytet Medyczny ( anatomia funkcjonalna, terapia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

  Pan Michał naprawił mi kręgosłup dosłownie od ręki. Wcześniej miałam problem, bo kiedy byłam cały dzień na nogach bardzo mnie on bolal. Zgłosiłam się do Pana Michała i nie żałuję. Bardzo miły lekarz, przyjazny zrobił ćwiczenia, które usunęły ten ból. Widać że zna się na rzeczy. Polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Znakomite podejście, przyjazne, sympatyczne, poza tym widać, że Pan Michał zna się na rzeczy. Weszłam do gabinetu kulawa utykając na jedną nogę, a wyszłam uzdrowiona z odzyskaną ruchomością w stawie kolanowym. Super!

 • A
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- Sportowe

  Powodem wizyty był uporczywy ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Z uwagi na fakt, że od kilkunastu lat nie byłam u fizjoterapeuty, po przeczytaniu pochlebych opinii zdecydowałam się na terapię manualną u mgr Grzegorczyka. Już po pierwszej wizycie efekt przerósł moje oczekiwania. Ból, do którego byłam przyzywczajona ustępuje (sama jeszcze w to nie wierzę). Jeżeli szukacie Państwo fizjoterapeuty z doświadczeniem, wiedzą i ogromem kompetencji szczerze polecam Pana Michała.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Jestem po pierwszej wizycie u pana Michała Grzegorczyka. Ten fizjoterapeuta zmienił mój pogląd patrzenia na moją kontuzję, moją rzeczywistość. Ortopedzi 10 lat trzymali mnie w kokonie, który nazywa się brak sportu (oprócz basenu i roweru, bieganie już to zło). W dodatku nie pilnowali mnie pod względem rehabilitacyjnym, a byłem osobą niepełnoletnią. Teraz okazuje się, że powrót do większej aktywności z której będę mógł czerpać radość jest możliwy, przynajmniej mówi tak p. Grzegorczyk. Spróbuję powierzyć moje nadzieje w umiejętności tego fizjoterapeuty. Mam nadzieję za kilka, kilkanaście tygodni napisać jak zostałem postawiony na nogi.

 • J
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- Sportowe

  Po niefortunnym upadku miałam ogromny problem z odcinkiem lędźwiowym. Ból był nie do zniesienia, dodatkowo promieniowal na nogi i powodował ich dretwienie. Uniemożliwiał normalne funkcjonowanie.
  P. Michał świetnie poradził sobie z moją dolegliwością i już po 4 wizytach przywrócił moje życie do normalnosci niwelujac ból i przywracając moja sprawność fizyczną. Z czystym sercem polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

  Witam.Od długiego czasu zmagam się z bólem kregów szyjnych i łopatki , nabytych po wypadku komunikacyjnym.Problem ten pogłębia się i utrudnia mi codzienne funkcjonowanie, a wizyty u ortopedy nie przynoszą efektów . Przypadkowo trafiłam do p. Michałą i jestem pod wrazeniem umiejętnosci i podejscia do pacjenta, już po pierwszej wizycie czuję poprawę i ulgę w łopatce ,mogę odwracać głowę w bok i nie czuję bólu jak dotychczas. dodatkowo panu Michałowi udało sie zlikwidowac garb tworzacy sie przez napięte miesnie . Dziękuję P. Michale !Polecam .

 • A
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: bóle odcinka szyjnego kręgosłupa

  Jestem bardzo zadowolona z terapii przeprowadzonej przez mgr Michała Grzegorczyka. Przez 2 lata bolał mnie szyjny odcinek kręgosłupa. Już po pierwszej wizycie odczułam ogromną ulgę. Po dwóch kolejnych odzyskałam pełną ruchomość. Polecam wszystkim cierpiącym na dolegliwości związane z kręgosłupem.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: terapia manualna

  Witam,
  Od lat mam problemy z kręgosłupem lędźwiowym, oraz z bólem promieniującym do lewej nogi. Po dwóch wizytach u Pana Michała ból ustąpił i czuję ogromną ulgę i ogromny komfort. Świetna robota!!!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Ogromne zaangażowanie oraz życzliwość podczas każdej wizyty, sprawiają, że już po pierwszej wizycie pacjent jest pełen motywacji do ćwiczeń oraz chęci do życia. Taki fachowiec to rzadkość, szkoda, że można dać tylko 5 gwiazdek.

 • Lokalizacja: Medi Sport Centrum Rehabilitacyjno- SportoweUsługa: ból pleców

  Od 3 lat zmagałem się z bólem pleców, odwiedziłem w międzyczasie kilku lekarzy i fizjoterapeutów, którzy nieskutecznie próbowali załagodzić ból lekami oraz terapią manualną. Dotychczasowe leczenie było jednak nieskuteczne więc zlecono wykonanie badania rezonansem magnetycznym, w obrazie wykryto dyskopatię i to uznano za przyczynę bólu. Szukając pomocy, trafiłem na Pana Michała, dzięki tej właśnie stronie. Pan Michał stwierdził, że leczy się pacjenta, a nie obraz, jego diagnoza okazała się w stu procentach trafna, przyczyną bólu pleców nie była dyskopatia, a problemy z napięciem w mięśniach. Jestem obecnie po 2 wizycie ból, z którym męczyłem się 3 lata, został wyeliminowany, dzięki jego terapii i ćwiczeniom które miałem wykonywać samodzielnie. Dodatkowo wyjaśnił mi kwestię zdiagnozowanej u mnie dyskopatii, powiedział co mogę robić, czego unikać, w jaki sposób ćwiczyć, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Uważam, że jest to świetny specjalista i każdemu mogę polecić wizytę u niego.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mgr Michał Grzegorczyk - Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, wykładowca akademicki Uniwersytet Medyczny ( anatomia funkcjonalna, terapia manualna)

  Certyfikowany Terapeuta Manualny wg Kaltenborn-Evienth Koncept.

  Uczestnik wieloetapowego szkolenia Ortopedycznej Terapii Manualnej wg standardów IFOMPT (International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Terapists) - najwyższa możliwa specjalizacja z terapii manualnej na świecie.

  Od ukończenia studiów stale praktykuję i pogłębiam swoją wiedzę w zakresie terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej oraz rehabilitacji w sporcie. Jako profesjonalista w pracy z pacjentem umiejętnie wykorzystuję wiedzę wynikającą z własnego doświadczenia oraz wiedzę popartą dowodami naukowymi, dzięki czemu potrafię zaplanować proces leczenia oraz przewidzieć jego efekty.

  Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Ortopedycznej Terapii Manualnej oraz koordynatorem medycznym do spraw rehabilitacji Rehasport Clinic na województwo Lubelskie.
  Więcej informacji www.manuterapia.pl

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • "Subjective assessment of the effectiveness of physiotherapeutic methods in lumbosacral discogenic pain syndrome" Journal of Education, Health and Sport