Dr n. med.

Michał Bednarski

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  U Pana dra Bednarskiego leczę zęby od kilku lat. To prawdziwy profesjonalista. Uratował moje zęby po nieudanych leczeniach innego stomatologa. Nie wyobrażam sobie teraz, by oddać zęby w inne ręce. Co więcej, Pan dr ma genialną pamięć. Pacjent nie jest dla Niego anonimowy. Pamięta imiona, opowiadane kilka lat temu historie itp. Naprawdę godny polecenia fachowiec!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dr n. med. Michał Bednarski jest bez wątpienia jednym z najlepszych w Łodzi i okolicy lekarzy specjalistów zajmujących się problemem leczenia kanałowego zębów. Przez dziesięć ostatnich lat był nauczycielem akademickim, pracującym w Zakładzie Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W tym czasie zdobył tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalizację w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Niestety "zbyt krótka doba" nie pozwoliła mu na kontynuację pracy akademickiej, lecz dzięki temu może poświęcić więcej swojego czasu na pracę z pacjentem w gabinecie. Pomimo zakończenia pracy na uczelni, dr Michał Bednarski w dalszym ciągu jest aktywnym wykładowcą. Będąc tzw. "opinion leaderem" amerykańskiej korporacji Dentsply prowadzi rocznie wiele wykładów, szkoleń praktycznych i warsztatów (w Polsce i za granicą) dla lekarzy chcących pogłębić swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie endodoncji. W latach 2009-2010 dr Michał Bednarski odbył staże kliniczne na uniwersytetach w Boston University w USA oraz l'Universita di Torino we Włoszech. Ponadto ukończył wiele szkoleń z zakresu leczenia kanałowego w prestiżowych ośrodkach w Polsce i za granicą. Oprócz leczenia kanałowego i leczenia próchnicy zębów (zakładanie wypełnień), jego ogromną pasją jest stomatologia estetyczna oraz mikrochirurgia periodontologiczna (chirurgiczne leczenie chorób dziąseł). W codziennej praktyce przy pomocy mikroskopu operacyjnego przeprowadza skomplikowane leczenia endodontyczne zębów ze skomplikowaną anatomią, mocno zakrzywionymi kanałami, usuwa złamane w kanałach narzędzia i wkłady koronowo - korzeniowe.

  Specjalizacje

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   U Pana dra Bednarskiego leczę zęby od kilku lat. To prawdziwy profesjonalista. Uratował moje zęby po nieudanych leczeniach innego stomatologa. Nie wyobrażam sobie teraz, by oddać zęby w inne ręce. Co więcej, Pan dr ma genialną pamięć. Pacjent nie jest dla Niego anonimowy. Pamięta imiona, opowiadane kilka lat temu historie itp. Naprawdę godny polecenia fachowiec!

  • Boże mój! Cóż za człowiek i cóż za genialny specjalista. Byłam bliska usunięcia szóstki. Prawie 3 miesiące leczenia nie dało rezultatów. W desperacji poszukałem na internecie informacji o endodontach w Łodzi. I słusznie na pierwszym miejscu znalazłam ten adres. Pan doktor przyjął mnie natychmiast, znalazło się wolne miejsce. Opracował zęba na miarę mistrzostwa w skali chyba już tylko miedzygalaktycznej. W dwa dni bez problemu uporał się z problemem zamykając zęba. Zadzwonił po dwóch godzinach zapytać jak się czuję. Toż to szok!!!! Tacy lekarze zasługują na wielkie brawa!!!!! Panie doktorze jest Pan geniuszem! Pozdrawiam Ewa Wasiak

  • R

   Bardzo profesjonalny lekarz. Szybko, bez problemów... a przy tym jeszcze bardzo miło.
   Bardzo polecam wszystkim z problematycznymi kanałami ;-)

  • E

   Lekarz z powołania!!! Profesjonalne leczenie w bardzo miłej atmosferze. Zęby zrobione bardzo dokładnie, bardzo estetycznie i bezboleśnie. Polecam w 100%!!!! Leczę się u niego ja i mój mąż od wielu lat i zawsze jesteśmy zadowoleni.
   Edyta

  • N

   Trafiłam do tego wspaniałego lekarza w stanie niemalże agonalnym pod względem zębowym jak również psychicznym. Wykończona "leczeniem" u poprzedniego "stomatologa". i szczerze polecam w 100% pana doktora. Fachowy i miły. Interesuje się pacjentem nie tylko na fotelu ale również po zakończonym leczeniu.

  • M

   Pan Doktor stanowi absolutne zaprzeczenie tego, z czym do tej pory spotykałam się w gabinetach dentystycznych. Tu pacjent nie jest anonimowy. Zawsze znajdzie dla mnie chwilę czasu, żeby zamienić dwa zdania o rzeczach zupełnie nie związanych z leczeniem. Emanuje od niego niesłychanie dobra energia. W kwestii leczenia Doktor jest zawsze bardzo konkretny. O każdy ząb walczy jak o niepodległość.Uratował mi kilka zębów, które po poprzednim leczeniu kanałowym u innych lekarzy były w opłakanym stanie. Co bardzo ważne Doktor zawsze mówi o tym, ze najważniejsza jest profilaktyka - tak dbać o zęby, żeby dziura się nie zrobiła i wreszcie ktoś pokazał mi jak mam zęby czyścić. Dla mnie już to już trochę późno, ale mam nadzieję, ze moje nastoletnie dzieci z tych informacji skorzystają. Dziękuję Doktorze :)

  • K

   Bardzo dobry specjalista w leczeniu kanałowym, robi naprawdę trudne przypadki i szczerze mówi, co i jak to będzie wyglądało z leczeniem i jakie sa szanse na leczenie. Nie wyciaga kasy niepotrzebnie. Mam do niego pełne zaufanie i lecze się u niego od lat, nigdy nie miałam żadnego problemu z zębami, które robił. Tak naprawdę stomatologa można ocenić dopiero po latach, kiedy plomby zaczynają wypadać albo jest po dnimi próchnica, bo były nieszczelne. Nie miałam takiego przypadku u dr Bednarskiego.

  • S

   Zdecydowanie polecam tego stomatologa. Uratował mi zęby, które inni spisali na straty. Walczy do upadłego i jak widzę wygrywa. Byłem jego pacjentem już na Anczyca i z wielką przyjemnością „przeszedłem” razem z nim pod inny adres. Nikt mnie nie musiał przekonywac, po prostu za takim lekarzem warto iść. Dla mnie liczą się ręce i umiejętności, a tych akurat dr. Bednarskiemu nie brak. Doktor zawsze wyjasnia dokładnie, co będzie robione. Na spokojnie, przy biurku. Ostatnio nawet rysował mi mazakami, żebym lepiej zrozumiał, co się dzieje. Odnoszę wrazenie, że doktorowi bardzo zalezy żeby pacjent był świadomy tego, co i jak będzie robione i dlaczego. Jeśli jest kilka opcji do wyboru (wiadomo, róznych finansowo) zawsze wiem, na czym polega roznica, jakie są ich wady i zalety, lecz decyzja co do sposobu leczenia jest pozostawiona mi jako pacjentowi. Co do sensu poprzedniej wypowiedzi to pozostawiam to inteligencji czytelników-jak lekarz ma zrobic perforację w zebie, którego leczenia się nie podjął??? Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna, milo się słucha wymiany zdan między doktorem a asystentką. Nigdy nie spotkałem się z zażenowaniem asystentek lub jakimkolwiek nietaktownym zachowaniem doktora wobec nich. Chyba ktoś tu chce popsuć opinie doktorowi, lecz myślę że umiejętności i podejście do pacjenta wybronią go przed każdą próbą oczerniania. Jeśli ktokolwiek znajomy pyta mnie o dobrego stomatologa z czystym sumieniem podaję numer doktora Bednarskiego.

  • M

   Serdeczny, cierpliwy, sympatyczny i delikatny fachowiec. Doktor Michał Bednarski choć młody to jednak widać,że zna sie na rzeczy. Podchodzi z sercem do pacjenta i nie leczy \"na oko\" - każdy pacjent zanim poddany zostanie leczeniu, wykonuje zdj pantomograficzne i dopiero na tej podstawie lekarz informuje pacjenta co, jak i dlaczego trzeba zaleczyć.Gabinet wyposażony nowocześnie, takież same techniki leczenia -dostosowane cenowo do kieszeni Polaka.
   Ważnymi czynnikami nie odpychającymi pacjenta są : doktor nie spożywa jedzenia i napojów w trakcie leczenia pacjenta , opóznienia czasowe wyznaczonej godziny wizyty siegają góra 15 min!!!! Poza tym wita każdego pacjenta z przemiłym uśmiechem na ustach!!!:)

  • O

   Jestem osobą starszą - mającą duże doświadczenie w kontaktach w dentystami.Dwa lata temu trafiłam - jako\"trudny przypadek\" do dr.Michała Bednarskiego.Jetem bardzo zadowolona . Pan doktor uratował moje zęby.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".