Michał Adamski, ginekolog Warszawa

lek. Michał Adamski

Ginekolog więcej

64 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Stanów Zjednoczonych 72, Praga-Południe, Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Al. Jerozolimskie 162, Ochota, Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
64 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Za każdym razem badania były bardzo bolesne. Pod koniec 9 miesiąca ciąży lekarz nie chciał przedłużyć zwolnienia. Stwierdził, że mogę wziąć urlop. Skierowanie do szpitala otrzymałam dopiero tydzień po terminie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem pacjentką Pana doktora od ponad 2 lat. Chodzę do przychodni rejonowej z NFZ. Pan Doktor podczas wizyty zbiera szczegółowe informacje dotyczące stanu zdrowia pacjentki. Daje czas na przygotowanie się do samego badania. Podczas badania jest delikatny, uprzedza, jeśli coś może boleć. Pilnuje/przypomina o istocie regularności badań, badania USG opisuje szczegółowo, wszelkie watpliwości pacjentki wyjaśnia już na etapie samego badania, podpowiada sposoby radzenia sobie z problemami zdrowotnymi.
Pan doktor ma bardzo spokojne usposobienie, jest empatyczny, ale nie jest wylewny i nie żartuje sobie podczas wizyty/badania. Rzetelnie wszystko opisuje w karcie pacjentki.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do lekarza Adamskiego chodzę już od ponad 2 lat. Lekarz jest rzeczowy i konkretny, nie zaniedbuje regularnych badań, nie stanowi dla niego problemu przepisanie badań zalecanych, podczas gdy u innych lekarzy często trzeba się o nie dopominać. Na zadawane pytania odpowiada kompetentnie, doradza z doświadczeniem. Nie zasłania się klauzulą sumienia tylko podchodzi do sprawy zawsze z medycznego punktu widzenia. Również wykonywane przez niego USG są dokładnie opisane.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz na początku faktycznie sprawia wrażenie chłodnego i pozbawionego empatii, jednakże zyskuje przy bliższym poznaniu. Widać, że ma spore doświadczenie (swoją drogą ma doktorat, co nie zostało tu ujęte) i stara się zawsze znaleźć rozwiązanie. Nie jest zbyt wylewny, ale kiedy zada się mu pytanie, to zawsze odpowie i wszystko wytłumaczy. Zawsze stara się mnie przebadać pod każdym kątem i nie bagatelizuje moich obaw. Nie jest co prawda zbyt delikatny, ale mi osobiście to nie przeszkadza. Bardzo polecam doktora!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontrolna

Lekarz może stwarza pozory niezbyt sympatycznego ale ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest spokojny, dokładny, interesuje się stanem pacjentki. Tylko na pierwszej wizycie zrobił mi wyrzuty, że za rzadko się badam - co w pierwszym odruchu mnie zniechęciło ale po dłuższym zastanowieniu uważam, że jest to zaleta Pana doktora - widać, że zależy mu na tym aby pacjentki chodziły na wszystkie możliwe badania i o siebie dbały. Podczas badań lekarz jest delikatny, wszystko na bieżąco tłumaczy oraz przedstawia różne warianty leczenia. Jestem w 100% zadowolona i na prawdę polecam! Jeśli nie przejmujecie się, że lekarz nie rzuca dowcipami tylko szukacie rzetelnego fachowca to zapisujcie się do pana Adamskiego.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Lekarz konkretny i dokładny. Prowadzi moją ciążę i wszystko jest dopilnowane. Nie mam żadnych zastrzeżeń. A od trzymania za rękę i czułych wspierających słówek mam rodzinę, a nie lekarza.
Poza tym, dla mnie pan doktor jest uprzejmy i kulturalny. No i uśmiecha się do mnie. ???? Choć to najmniej istotna dla mnie jedna z jego wielu zalet. Polecam bez obaw.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badanie ginekologiczne

Nie polecam! Po 1. Niedowierzal, że nigdy nie rodzilam.... stwierdził, że "jestem jakaś duża w środku i w ogole jestem duża" - do dziś nie wiem co miał na myśli i czy nie było to dwuznaczne co do mojego wyglądu, po 2. stwierdził badajac mi szyjke macicy, że będę miała problem z utrzymaniem ciąży po 3. w życiu nie spotkałam tak niedelikatnego ginekologa!...może dodam, że obecnie jestem w 8 miesiącu ciąży bezproblemowej i kiedy opowiedziałam swojemu lekarzowi prowadzącemu o tym, że rzekomo jestem jakaś "duża" to parsknal śmiechem i zapewnił, że wszystko że mną w porządku i żadnej anomalii nie mam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Profesjonalne podejście do pacjentki, wszystkie informacje odnośnie przepisanych tabletek antykoncepcyjnych zostały mi udzielone. Na wszystkie pytania dostałam odpowiedź. Zostałam zbadana delikatnie. Nie mam zastrzeżeń co do lekarza.


D
Użytkownik zweryfikowany

BARDZO PROFEESJONALNY. Dr Michal Adamski prowadzil cala moja ciaze. Nie mam do niego zadnych zastrzezen, wrecz uwazam, ze jego postawa byla przez caly ten czas WZORCOWA. Bardzo rzeczowy i dokladny, a jednoczesnie umiejacy w sposob prosty i przejrzysty wytlumaczyc podstawowe kwestie zwiazane z przebiegiem ciazy. Jesli sa opinie, ze jest malomowny to ja moge to tylko odebrac w taki sposob, ze nie gledzi, nie mowi rzeczy nieistotnych, mowi tylko konkrety. Jesli ma jakies watpliwosci to zleca dodatkowe badania, co swiadczy o jego precyzji i zapobiegliwosci. Ma serce do swojej pracy, czuc od niego cieplo, taki normalny, ludzki stosunek do pacjentki. Jestem ZACHWYCONA i choc nie lubie uzywac drukowanych liter (nie lubie "krzyczec") to musialam to zrobic, zebyscie dziewczyny nie baly sie i szly do niego bez zastanowienia. Profeska pelna para! Panie Doktorze sciskamy Pana cieplo! Deb&Zak


M
Użytkownik zweryfikowany

U dr. Adamskiego byłam na jednej wizycie - na początku mojej ciąży w Zakładzie Lecznictwa Otwartego na ul. Abrahama w Warszawie. Lekarz był małomówny, ale uprzejmy. Zbadał mnie delikatnie i udzielił informacji na temat dalszego postępowania. Na następną wizytę udałam się do placówki zlokalizowanej bliżej mojego miejsca zamieszkania, ale nie miałabym nic przeciwko prowadzeniu ciąży u tego lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania