Marzena Markiewicz , ginekolog Szczecin

lek. Marzena Markiewicz

Zapisz

Ginekolog więcej

Zapisz

11 wyświetleń w ciągu 30 dni
Przewidywany czas odpowiedzi:

Adres

Ku Słońcu 23/24, Szczecin
PlusMED


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


91 835..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Ku Słońcu 23/24, Szczecin

Dowiedz się więcej

PlusMED

Każda kobieta powinna być pod stałym nadzorem ginekologa i przychodzić na wizytę kontrolną co najmniej raz w roku, nawet gdy nie zauważa żadnych niepokojących objawów – wiele schorzeń ginekologicznych w pierwszych fazach rozwoju nie daje żadnych widocznych objawów lub daje objawy, które nie wydają się być powiązane z „chorobami kobiecymi”.

Do ginekologa warto udać się też przed planowanym rozpoczęciem współżycia, w celu doboru najodpowiedniejszej metody antykoncepcyjnej, jak również przed planowaną ciążą – lekarz będzie mógł doradzić, jak najlepiej przygotować się do tego okresu oraz zaleci odpowiednie badania.

Jak najszybciej należy zgłosić się do tego lekarza specjalisty w przypadku wystąpienia poniższych objawów:
upławy i swędzenie lub pieczenie pochwy, bóle w podbrzuszu, dolegliwości związane z miesiączką (bardzo bolesne miesiączki, obfite krwawienie, nieregularne cykle, czy plamienie acykliczne), bóle w piersiach,
zbyt wczesne lub opóźnione dojrzewanie, problemy z zajściem w ciążę, ból podczas lub po stosunku, krwawienia podczas lub po stosunku, suchość pochwy, objawy uboczne antykoncepcji hormonalnej,
objawy ciąży.

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u lek. Marzena Markiewicz ? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania