lek. dent.

Marzena Kupis

Stomatolog

11 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek.stom. Marzena Kupis ukończyła studia w1997 r. Od początku związana ze stomatologią estetyczną. Praca to dla niej połączenie wiedzy, doświadczenia i pasji. Jej celem zapewnienie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek.stom. Marzena Kupis ukończyła studia w1997 r. Od początku związana ze stomatologią estetyczną. Praca to dla niej połączenie wiedzy, doświadczenia i pasji. Jej celem zapewnienie pacjentom pięknego i zdrowego uśmiechu. Specjalizuje się w licówkach porcelanowych i pelnoceramicznych rekonstrukcjach.
  Pracuje na jedynym w Warszawie laserze Watrelase MD turbo.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia
więcej

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna - Wydział lekarski oddział stomatologia , SGH - zarządzanie organizacjami ochrony zdrowia

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital MSWiA

Certyfikaty

Choroby

 • Implanty zębowe, brak zęba ,licówki , korona zęba
 • sztuczne szkliwo,diastema,leczenie kanałowe,wybielanie zębów
 • Podniesienie dna zatoki szczękowej ,leczenie zębów,protetyka
 • Laserowe leczenie zębów , choroby dziąseł,wypełnienie zęba
 • proteza zębowa

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Marzena KupisUsługa: leczenie kanałowe

  Wizyta przedluzyla sie z powodu “skomplikowanej anatomii zeba”, jednak mimo to Pani Marzena przeleczyla kilka zebow, ktore tego wymagaly, a nie jeden (myslalam, ze leczenie zostanie rozlozone na kilka wizyt). Dla mnie in plus. Poza tym zwrocila talze uwage na inny problem i polecila konsultacje ortodontyczna. Atmosfera przyjemna. Zabieg bezbolesny. Polecam :)

  lek. dent. Marzena Kupis2017-11-03

  Pani Malwino, bardzo dziękuję za opinię. Oczywiście zapraszam do gabinetu:)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Marzena KupisUsługa: badanie stomatologiczne

  Pani doktor jest nie tylko najlepszym stomatologiem u którego byłam ale też przesympatyczną osobą i delikatnym lekarzem co w przypadku dentysty jest naprawdę bardzo ważne. Przylatuję do Pani doktor aż z Izraela bo dla mnie profesjonalizm i komfort leczenia jest najważniejszy. Poza tym w samej klinice jest czysto i przyjemnie. Polecam z całego serca.

 • H
  Lokalizacja: Marzena Kupis

  Do Pani doktor trafiłam z innej, ekskluzywnej kliniki stomatologicznej, gdzie przedłużano mi leczenie ze względów finansowych a jakość obsługi była skandaliczna i to ona skłoniła do poszukiwań. Do Pani Marzeny trafiłam z rekomendacji. Pani Marzena wykonała mi korony porcelanowe, licówkę. Jakość doskonała. Współpracuje z bardzo dobrą pracownią i wspaniale opiekuje się klientem. Dawnej moje zęby były dla mnie dużym problemem dzięki Pani Marzenie każdy je podziwia. Co najważniejsze jest pasjonatką tego co robi i ciągle się uczy. Jest zaangażowana i troszczy się o drugiego człowieka. Dziękuję i bardzo polecam.

  lek. dent. Marzena Kupis2017-04-10

  Bardzo dziękuję, pani Haniu :) Zawsze bardzo miło czyta się takie opinie od moich pacjentów. Cieszę się, że jest pani zadowolona:) Serdecznie pozdrawiam. Marzena Kupis

 • B
  Lokalizacja: Marzena KupisUsługa: leczenie kanałowe

  Witam, niestety ja z Panią doktor spotkałam sie pare lat temu, około 7, leczyła kanałowo moja szóstkę. Niestety, została przeleczona zle, nie mówiąc o tym, ze kanały zostały przewietcone co pokazał mi właśnie mój obecny lekarz, finał jest taki, ze tracę ząb:-(((( nie polecam.

  lek. dent. Marzena Kupis2017-04-07

  Pani Beato,
  Leczenie kanałowe jest jednym z najbardziej skomplikowanych zabiegów i mimo stosowania najnowocześniejszej dostępnej diagnostyki i zaangażowania lekarza jest obarczone konsekwencjami i szeregiem powikłań. Z mojej strony zapraszam Panią do gabinetu, przyjrzę się zębowi, dokonam wglądu w Pani kartę.
  Nie zgłosiła się pani do mnie z opisanym przez siebie problemem, nie dając mi tym samym szansy natychmiastowego zajęcia się pani przypadkiem. 7 lat "życia" zęba po leczeniu kanałowym to długo.
  Jeszcze raz zapraszam do gabinetu
  Proszę się umówić na wizytę pod nr telefonu: 604 555 704

 • Lokalizacja: Marzena KupisUsługa: leczenie próchnicy

  Najlepsza dentystka w Warszawie, o ile nie w całej Polsce. Delikatna, podchodząca z empatią do pacjenta. Profesjonalistka. Nigdy nie pójdę już do żadnej innej dentystki. Uratowała mi zęby spartaczone przez innego dentystę. Pozdrawiam Panią Doktor Marzenę! Niech nam żyje wiecznie!

  lek. dent. Marzena Kupis2017-04-10

  Dziękuję :)

 • M

  Super lekarz. Jeden z nielicznych, którzy słuchają tego co pacjent do nich mówi. Mam b. niski próg odczuwania bólu i bardzo się bałam zabiegu. Pani doktor 3 razy poprawiała znieczulenie, aż rzeczywiście bolące miejsce zostało znieczulone i można było bezboleśnie przeprowadzić zabieg. Naprawdę NIE BOLAŁO.

  lek. dent. Marzena Kupis2017-03-15

  Pani Magdo, bardzo dziękuję :)

 • Najlepsza dentystka z jaką miałam do czynienia. Zero bólu, świetna atmosfera w gabinecie, strach od razu niwelowany jest przez żarty pani doktor. Jak kiedyś każda wizyta u stomatologa była dla mnie stresująca tak teraz z chęcią siadam na fotelu, ale tylko w gabinecie pani Marzeny. Mieszkam w Katowicach, ale leczyć zęby jeżdżę do Warszawy, do gabinetu Yourdentist. Polecam wszystkim.

  lek. dent. Marzena Kupis2017-03-15

  Dziękuję :)

 • Pani doktor to specjalistka w swoim fachu. Niezwykle delikatna i profesjonalna. Z pacjentem pracuje indywidualnie, zawsze uśmiechnięta, żartuje pozbywając tym pacjenta stresu. Skrupulatna o wyjątkowo dobrym sercu. Do jej gabinetu idzie się z przyjemnością, bez strachu. Nie ocenia, a w jej obecności pacjent czuje się wyjątkowy. Bardzo polecam Panią Doktor!

  lek. dent. Marzena Kupis2017-03-15

  Bardzo dziękuję :)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ms. Marzena is such a helpful, friendly and good English speaker dentist that I ever had appointment with in Poland. I was on appointment for teeth cleaning (tartar, plaque etc.) two days ago and she explained me everything step by step. Although I had a little bit pain after cleaning was over, I already knew that it was my mistake that I didn't take care of my teeth :) Thanks for all your help and thanks your assistant for her kind attitude :)

  lek. dent. Marzena Kupis2017-03-15

  Thank You very much:)