dr n. med.

Marta Słomka

Gastrolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo serdeczną, życzliwą osobą. Jest w stanie umówić się na gastroskopię nawet na następny dzień. Jest dociekliwa, zadaje pytania. Mam nadzieję, że jutrzejsza gastroskopia przyczyni się do szybkiego zdiagnozowania i wyleczenia mojej choroby.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Bardzo miła pani doktor . Dużo empatii . Profesjonalizm. Polecam . Przeprowadził a bardzo szczegółowy wywiad. Poświęciła mi dużo czasu. Uzyskałam bardzo dużo informacji na temat swoich dolegliwości i mozliwosc i leczenia. Jestem zadowolona z wizyty

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Od dwóch i pół m-ca cierpiałam potwornie na silne bóle żołądka,burczenie w jelitach,brak łaknienia,biegunki itp.Leczyłam się u różnych miejscowych lekarzy,w tym gastrologów w przychodniach oraz ze względu na silne bóle trafiłam nawet do szpitala, w którym robili mi różne badanie ,w tym po raz drugi gastroskopię.Na silne bóle które nadal były, dostawałam kroplówki przeciwbólowe. Dopiero kiedy trafiłam do Pani dr Marty Słomki poczułam,że jestem u prawdziwego lekarza,który dokładnie przejrzał moją dokumentację medyczną,uzupełniając ją przeprowadzonym szczegółowym wywiadem ze mną. Podczas wizyty Pani doktor w pierwszej kolejności zaleciła mi wykonania badania krwi na Helicobacter,gdyż miałam zdiagnozowane przewlekłe zapalenie żołądka /bez ww.badania/. Dostałam również silniejsze leki,niż dotychczasowe oraz leki na udrożnienie jelit i przeciwbólowe. Badanie krwi wykazało obecność bakterii, którą leczę antybiotykiem. Po wizycie u Pani doktor,z każdym dniem czuję się lepiej.Mam też nadzieję,że już teraz wyjdę na prostą. Dr Marta Słomka to nie tylko dobry specjalista, ale też bardzo dobry,miły człowiek ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Jak najbardziej polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

  Cudowny lekarz,pełen empatii i cierpliwości.Wszystko cierpliwie wyjaśnia i napawa optymizmem w leczeniu zgłaszanych dolegliwości. Gorąco polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Specjalista przez duże S. Serdecznie polecam Panią dr. Empatyczna, miła. Zarówno zabieg jak i konsultacje na najwyższym poziomie, Ma czas dla pacjenta i wypytuje o wszystko. Bardzo dokładna.

 • G
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani Doktor jest bardzo uprzejmą i życzliwą osobę. Zaproponowała mi terapię, którą wypróbuję.
  Jestem w ciazy i prowadzenie w niej refluksu nie należy do łatwych- zobaczymy, czy uda się z nowym preparatem.

 • A

  Trudno opisać słowami świetne podejście do pacjenta, życzliwość, empatię i pomoc...
  Trafiłam do Pani Doktor z plikiem dokumentów z dotychczasowego leczenia oraz w kiepskim stanie psychicznym, jako konsekwencją nieudanego zabiegu w jednym z łódzkich szpitali.
  Pani Doktor cierpliwie wysłuchała mojej historii, z zainteresowaniem zadała dodatkowe pytania by uszczegółowić niektóre kwestie, a na koniec zaproponowała dalsze postępowanie i pokierowała mnie w dalszych krokach.
  Już podczas pierwszego kontaktu ujęła mnie swoją osobowością, ciepłą postawą i chęcią pomocy. Kolejne kontakty utwierdziły mnie w przekonaniu, że najlepsze co mi się mogło przytrafić po wcześniejszych przejściach, to właśnie trafienie do Pani Doktor. Choć dalsze leczenie poprowadził inny lekarz, to przez cały czas Pani Doktor interesowała się moim przypadkiem, była obecna podczas badania i ponownego zabiegu, przeprowadzonego w szpitalu w Brzezinach, a także wspierała mnie psychicznie podczas samego pobytu w szpitalu. Wg mnie opieka i pomoc ze strony Pani Dr Marty Słomki nie tylko spełniała wszelkie oczekiwania ze strony pacjenta, ale znaczenie wykraczała poza standardowe podejście. Polecam Panią Doktor, zarówno pod względem kompetencji lekarskich, jak i podejścia do pacjenta.

 • J

  Wizyta przebiegła w umówionym czasie, badanie było profesjonalne, omówienie treściwie, na temat :))

 • M

  Wspaniała kobieta, bardzo dokładna, dobre podejście do pacjenta. Pomogła mojemu dziadkowi, dobrała leki , które bardzo szybko pomogły. Zleciła tomografie zamiast kolonoskopii. Poprzedni lekarz dziadka chciał zrobić kolonoskopie a w jego przypadku mogłoby to sie tragicznie zakończyć. Polecam wszystkim panią profesor :)