dr n. med.

Marta Słomka

Gastrolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani Doktor jest bardzo uprzejmą i życzliwą osobę. Zaproponowała mi terapię, którą wypróbuję.
  Jestem w ciazy i prowadzenie w niej refluksu nie należy do łatwych- zobaczymy, czy uda się z nowym preparatem.

 • A

  Trudno opisać słowami świetne podejście do pacjenta, życzliwość, empatię i pomoc...
  Trafiłam do Pani Doktor z plikiem dokumentów z dotychczasowego leczenia oraz w kiepskim stanie psychicznym, jako konsekwencją nieudanego zabiegu w jednym z łódzkich szpitali.
  Pani Doktor cierpliwie wysłuchała mojej historii, z zainteresowaniem zadała dodatkowe pytania by uszczegółowić niektóre kwestie, a na koniec zaproponowała dalsze postępowanie i pokierowała mnie w dalszych krokach.
  Już podczas pierwszego kontaktu ujęła mnie swoją osobowością, ciepłą postawą i chęcią pomocy. Kolejne kontakty utwierdziły mnie w przekonaniu, że najlepsze co mi się mogło przytrafić po wcześniejszych przejściach, to właśnie trafienie do Pani Doktor. Choć dalsze leczenie poprowadził inny lekarz, to przez cały czas Pani Doktor interesowała się moim przypadkiem, była obecna podczas badania i ponownego zabiegu, przeprowadzonego w szpitalu w Brzezinach, a także wspierała mnie psychicznie podczas samego pobytu w szpitalu. Wg mnie opieka i pomoc ze strony Pani Dr Marty Słomki nie tylko spełniała wszelkie oczekiwania ze strony pacjenta, ale znaczenie wykraczała poza standardowe podejście. Polecam Panią Doktor, zarówno pod względem kompetencji lekarskich, jak i podejścia do pacjenta.

 • J

  Wizyta przebiegła w umówionym czasie, badanie było profesjonalne, omówienie treściwie, na temat :))

 • Wspaniała kobieta, bardzo dokładna, dobre podejście do pacjenta. Pomogła mojemu dziadkowi, dobrała leki , które bardzo szybko pomogły. Zleciła tomografie zamiast kolonoskopii. Poprzedni lekarz dziadka chciał zrobić kolonoskopie a w jego przypadku mogłoby to sie tragicznie zakończyć. Polecam wszystkim panią profesor :)