Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze HEPAVITA to najnowocześniejsze centrum diagnostyki nieinwazyjnej w regionie. Zapraszamy do Nas na ulice Kniaziewicza 1/5 w Łodzi (teren Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr Wł. Biegańskiego). Czeka na Ciebie wysoko wykwalifikowana kadra medyczna. Dysponujemy także aparaturą diagnostyczną, której próżno szukać w innych klinikach. Koniecznie Nas sprawdź.

Specjalizujemy się w:

Dietetyka
Endokrynologia
Leczenie zaburzeń metabolicznych
Leczenie chorób przewodu pokarmowego
Leczenie cukrzycy insulinozależnej i cukrzycy typu 2
Leczenie uzależnień
Okulistyka
Okulistyka dziecięca
Pediatria
Proktologia
Reumatologia
Urologia
Onkologia

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii prowadzimy diagnostykę w zakresie:

Badania laboratoryjne
Badanie EKG
Badanie elastografii wątroby FibroScan®
Badanie USG
Endoskopia kapsułkowa
Testy oddechowe na obecność bakterii Helicobacter pylori
Wielokanałowa wewnątrzprzełykowa impedancja z pH-metrią

Ponadto świadczymy usługi z zakresu stomatologii, chirurgii stomatologicznej.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze HEPAVITA
ul. gen. K. Kniaziewicza 1/5, 91-347 Łódź
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze HEPAVITA logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (62)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Grzegorczyk Inny

  Pan doktor przemiły ,sympatyczny ,z doświadczeniem i zaangażowany świetny lekarz polecam z całego serca,który uważnie słuchał.polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Drozda Inny

  Bardzo długo zbierałam się z napisaniem opinie dr Drozdy. Finalnie stwierdziłam, że muszę przestrzec kolejne osoby.
  Pan Doktor jest osobą bardzo miłą, empatyczną, naprawdę wywołującą wrażenie znania się na swojej pracy. Bardzo szczegółowo wyjaśnił mi co mi jest - torbiel trzustki - i jakie mamy możliwości. Od diety po operację. Wiadomo zaczęliśmy od diety. Po roku bez zmian zakończyliśmy nakłuwaniem.
  Problem pojawił się już 2-3 tygodnie po operacji na kolejnym USG. Cały torbiel "wrócił". Tutaj chciałabym zaznaczyć, że trzustka to organ wielkości ok. kciuka, mój torbiel był wielkości męskiej pięści.
  Dzięki teściowi poszłam do innego lekarza. W ciągu 3 kolejnych dni (w międzyczasie był weekend) leżałam znów na stole, na wycinaniu "torbiela".
  Okazało się, że Pan Doktor chciał mi leczyć nowotwór dietą.

  R
  Profil zweryfikowany
  Zbigniew Morawiec konsultacja onkologiczna

  Ogromna wiedza, szybka diagnoza i dalsze odpoqiednie leczenie. Miłe podejście do pacjenta, co poprawia zdrowie. Polecam p. Profesora, bo to chyba najlepszy chirurg onkolog na terenie województwa łódzkiego, któremu zawdzięczam życie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Budzińska-Mikurenda konsultacja okulistyczna

  Na wizytę poszłam z 7-letnim synem. Miał problemy z czytaniem na odległość. Pani doktor wypisała receptę na okulary. stwierdziła też, że syn cierpi na niedowidzenie. Dowiedziałam się od Pani doktor, że jest to bardzo poważne schorzenie itd. Dostałam adres prywatnego centrum leczenia, gdzie miałam iść na dodatkowe badania i uczęszczać na ćwiczenia. Oczywiście pojechałam na badania, kupiłam materiały do ćwiczeń, okulary. Wskazane były również zajęcia w centrum. Pomyślałam, że tak poważną diagnozę muszę skonsultować z innym lekarzem. Okazało się, że syn nie ma niedowidzenia, a okulary są dużo za słabe. Poszłam więc do trzeciego okulisty, ponieważ miałam dwie bardzo różne opinie. Trzeci lekarz potwierdził diagnozę poprzedniego. Również okazało się, że syn nie ma niedowidzenia, a to wg. lekarzy byłoby najgorsze. Okulary były do wymiany. Dziecko zaskoczone, że można tak dobrze widzieć. A ja wydałam pieniądze na zajęcia we współpracującym gabinecie w Zgierzu . Zła diagnoza, dojazdy do Zgierza i płacenie za ćwiczenia. Ale wiadomo, że rodzic wyda każde pieniądze na zdrowie dziecka.

  J
  Profil zweryfikowany
  Zbigniew Morawiec konsultacja onkologiczna

  Bardzo polecam. Otrzymałam wyczerpujące informacje na zadane przeze mnie pytania. Wszystko zostało szczegółowo wyjasnione. Poświęcił mi wystarczająco dużo czasu. Miły, uprzejmy.

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Rafał Drozda Inny

  Bardzo dobry wywiad lekarski. Doktor Rafał Drozda podchodzi do pacjenta z duża empatia i zaangażowaniem. Bardzo szczegółowo wyjaśnia wszystkie zagadnienia oraz jak ma przebiegać proces leczenia. Lekarz który traktuje pacjenta bardzo indywidualnie i z troska.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Drozda Konsultacja chirurgiczna

  Przyszedłem załamany swoją chorobą a po leczeniu u dr Drozdy nareszcie żyję bez bólu. Otrzymałem szeroki wachlarz leków i pocieszenie a przede wszystkim wyleczenie! Z całego serca dziękuję!

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Ilona Śmiechowicz konsultacja dietetyczna

  Najlepszy dietetyk pod słońcem.Super współpraca , zaangażowanie ,kontakt i przede wszystkim efekty.Polecam każdemu kto chce naprawdę schudnąć.

  mgr Ilona Śmiechowicz

  dziękuję Pani Dorotko :) Dietetyk nie jest po to by tylko doradzać, dietetyk musi być skuteczny, a bez zaangażowania i ciągłego kontaktu byłoby to nie możliwe :)

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Rafał Drozda Konsultacja chirurgiczna

  Przyjazny w rozmowie, wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bardzo miło. Godny polecenia Doktor

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Rafał Drozda Inny

  Dr Drozda jest wyśmienitym lekarzem, z dużym doświadczeniem, który zdecydowanie na pierwszym planie stawia dobro pacjenta. Zdecydowanie polecam każdemu Pana Doktora.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania