Marta Obremska

Kardiolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Trzeba mieć szczęście żeby spotkać tak wspaniałego lekarza,wszystkie wcześniejsze opinie potwierdzają moje odczucia,chciało by się spotykać więcej takich lekarzy.Wielkie podziękowanie i szacunek.

 • Szukasz kardiologa? Pacjenci polecają:

  Tomasz Kucharski
  Tomasz Kucharski
  Kardiolog
  Kukuczki 5/6, Wrocław
  Wizyta przebiegał w miłej atmosferze ,badanie kompleksowe i rzetelne .Uzyskałam wszelkie informacje. więcej

  Tomasz Witkowski
  Tomasz Witkowski
  Kardiolog, Internista
  Kukuczki 5/6, Wrocław
  Dobry specjalista,rzetelne podejście do pacjenta i dużo życzliwości , wyrozumiałości w stosunku do chorego więcej

  Maciej Podgórski
  Maciej Podgórski
  Internista, Kardiolog
  Strońska 35/11, Wrocław
  Nie mam zastrzeżeń, kulturalny i sympatyczny. Lekarz poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, wysłuchał (jestem w… więcej

  Maciej Banasiak
  Maciej Banasiak
  Kardiolog
  Ślęzna 169, Wrocław
  Rzeczowy, profesjonalny i konkretny. Badanie z konsultacją przeprowadzone skrupulatnie i wyczerpująco. Nie pozostawia… więcej

  Marcin Wojtczak
  Marcin Wojtczak
  Kardiolog, Internista
  Krynicka 33-35, Wrocław
  Do doktora trafiłem ponieważ odczuwałem uciążliwe kołatanie serca. Po wykonanych badaniach padła trafna diagnoza.… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Trzeba mieć szczęście żeby spotkać tak wspaniałego lekarza,wszystkie wcześniejsze opinie potwierdzają moje odczucia,chciało by się spotykać więcej takich lekarzy.Wielkie podziękowanie i szacunek.

  • P

   Również zgadzam się z opiniami na temat Pani Doktor. Świetny fachowiec, dobra kardiolog, doświadczona, mądra, zwracająca uwagę na całego człowieka, potrafiąca dać wiele mądrych i znaczących rad; chciałabym również podkreślić fakt jak niezwykłym człowiekiem jest Pani Doktor; niezwykle miła, serdeczna, uprzejma; bardzo spokojnie tłumacząca wszystko; wizyta bez pośpiechu, długa rozmowa; w medixie 120zł, ale uważam, że warto; jeszcze raz polecam i dziękuję z całego mojego serca Pani Doktor

  • W

   Również polecam, przemiła osoba. Spokojnie odpowie na pytania, rozwieje wątpliwości, poradzi. Ma rozległą wiedzę, trafne diagnozy. Pomaga mi walczyć z nadciśnieniem tętniczym. Wyjaśnia, uspokaja. Ma uśmiech i troskliwe podejście do pacjenta. Gorąco polecam.

  • E

   Dobry lekarz, uprzejma i cierpliwa. Diagnoza postawiona rzetelnie i trafnie dobrane leki. W sposób prosty i zrozumiały zostałam zapoznana z tym, co mi dolega. Kolejny wspaniały specjalista w Medixie. Polecam!

  • E

   Polecam Panią doktor za jej proofesjonalizm jedna wizyta rozwiązała mój problem trafna diagnoza przyczyniła się do tego że w krótkim czasie znalazłem się w szpitalu natychmiastowa koronografia a następnie bajpasy uratowały mi życie .

  • P

   Poczułam się potraktowana bardzo profesjonalnie i życzliwie jednocześnie, bez poczucia pośpiechu, ponaglania jak bywało u innych specjalistów ( przez ciężką chorobę mam częsty kontakt z lekarzami różnych specjalności). Bez obawy zadawałam pytania, a Pani Doktor cierpliwie wszystko mi wyjaśniała. Dokładanie analizowała wyniki badań. Wyszłam z przychodni (Pro Corde-polecam, bardzo sprawna, profesjonalna i miła obsługa) z pełnym przekonaniem, że jeśli ktokolwiek mi bliski będzie potrzebował porady kardiologa, to polecę z serca tego lekarza. Pani doktor zachwyciła mnie też cechą dość rzadką niestety u lekarzy: skromnością, która zna swoją wartość.

  • Zgadzam się z opiniami to bardzo dobry lekarz i człowiek. Trafiłam do Pani doktor na badanie echokardiograficzne.
   Badanie wykonała bardzo profesjonalnie i prawie bezboleśnie. Szczerze polecam.

  • G

   Specjalista godny polecenia, nie zawiodłam się ani trochę. Profesjonalizm,cierpliwość i podejście do pacjenta, to cechy które wbrew pozorom nie posiada wielu lekarzy, dlatego tym bardziej jestem zadowolona że przez przypadek trafiłam do dr Obremskiej.

  • G

   trafilam do Pani doktor troche przez przypadek, za co juz teraz dziekuje opatrznosci. co prawda odplatnie, ale uwazam, ze bylo warto zaplacic za wiedze i poswiecenie lekarza. POLECAM.

  • G

   Pani doktor jest godna polecenia, i tak jak napisała Pani jest bardzo miła, ciepła.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG