Marta Obremska

Kardiolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Trzeba mieć szczęście żeby spotkać tak wspaniałego lekarza,wszystkie wcześniejsze opinie potwierdzają moje odczucia,chciało by się spotykać więcej takich lekarzy.Wielkie podziękowanie i szacunek.

 • Szukasz kardiologa? Pacjenci polecają:

  Tomasz Kucharski
  Tomasz Kucharski
  Kardiolog
  Kukuczki 5/6, Wrocław
  Wizyta przebiegał w miłej atmosferze ,badanie kompleksowe i rzetelne .Uzyskałam wszelkie informacje. więcej

  Tomasz Witkowski
  Tomasz Witkowski
  Kardiolog, Internista
  Kukuczki 5/6, Wrocław
  Wybitny specjalista! Jestem pod ogromnym wrażeniem jego podejścia do pacjentów. Podczas wizyty można się dużo… więcej

  Maciej Podgórski
  Maciej Podgórski
  Internista, Kardiolog
  Strońska 35/11, Wrocław
  Nie mam zastrzeżeń, kulturalny i sympatyczny. Lekarz poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, wysłuchał (jestem w… więcej

  Maciej Banasiak
  Maciej Banasiak
  Kardiolog
  Ślęzna 169, Wrocław
  Rzeczowy, profesjonalny i konkretny. Badanie z konsultacją przeprowadzone skrupulatnie i wyczerpująco. Nie pozostawia… więcej

  Marcin Wojtczak
  Marcin Wojtczak
  Kardiolog, Internista
  Krynicka 33-35, Wrocław
  Po pierwszej wizycie w gabinecie jestem bardzo zadowolony,profesjonalne podejście,zrobiony duży zakres badań,miły… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Trzeba mieć szczęście żeby spotkać tak wspaniałego lekarza,wszystkie wcześniejsze opinie potwierdzają moje odczucia,chciało by się spotykać więcej takich lekarzy.Wielkie podziękowanie i szacunek.

  • P

   Również zgadzam się z opiniami na temat Pani Doktor. Świetny fachowiec, dobra kardiolog, doświadczona, mądra, zwracająca uwagę na całego człowieka, potrafiąca dać wiele mądrych i znaczących rad; chciałabym również podkreślić fakt jak niezwykłym człowiekiem jest Pani Doktor; niezwykle miła, serdeczna, uprzejma; bardzo spokojnie tłumacząca wszystko; wizyta bez pośpiechu, długa rozmowa; w medixie 120zł, ale uważam, że warto; jeszcze raz polecam i dziękuję z całego mojego serca Pani Doktor

  • W

   Również polecam, przemiła osoba. Spokojnie odpowie na pytania, rozwieje wątpliwości, poradzi. Ma rozległą wiedzę, trafne diagnozy. Pomaga mi walczyć z nadciśnieniem tętniczym. Wyjaśnia, uspokaja. Ma uśmiech i troskliwe podejście do pacjenta. Gorąco polecam.

  • E

   Dobry lekarz, uprzejma i cierpliwa. Diagnoza postawiona rzetelnie i trafnie dobrane leki. W sposób prosty i zrozumiały zostałam zapoznana z tym, co mi dolega. Kolejny wspaniały specjalista w Medixie. Polecam!

  • E

   Polecam Panią doktor za jej proofesjonalizm jedna wizyta rozwiązała mój problem trafna diagnoza przyczyniła się do tego że w krótkim czasie znalazłem się w szpitalu natychmiastowa koronografia a następnie bajpasy uratowały mi życie .

  • P

   Poczułam się potraktowana bardzo profesjonalnie i życzliwie jednocześnie, bez poczucia pośpiechu, ponaglania jak bywało u innych specjalistów ( przez ciężką chorobę mam częsty kontakt z lekarzami różnych specjalności). Bez obawy zadawałam pytania, a Pani Doktor cierpliwie wszystko mi wyjaśniała. Dokładanie analizowała wyniki badań. Wyszłam z przychodni (Pro Corde-polecam, bardzo sprawna, profesjonalna i miła obsługa) z pełnym przekonaniem, że jeśli ktokolwiek mi bliski będzie potrzebował porady kardiologa, to polecę z serca tego lekarza. Pani doktor zachwyciła mnie też cechą dość rzadką niestety u lekarzy: skromnością, która zna swoją wartość.

  • Zgadzam się z opiniami to bardzo dobry lekarz i człowiek. Trafiłam do Pani doktor na badanie echokardiograficzne.
   Badanie wykonała bardzo profesjonalnie i prawie bezboleśnie. Szczerze polecam.

  • G

   Specjalista godny polecenia, nie zawiodłam się ani trochę. Profesjonalizm,cierpliwość i podejście do pacjenta, to cechy które wbrew pozorom nie posiada wielu lekarzy, dlatego tym bardziej jestem zadowolona że przez przypadek trafiłam do dr Obremskiej.

  • G

   trafilam do Pani doktor troche przez przypadek, za co juz teraz dziekuje opatrznosci. co prawda odplatnie, ale uwazam, ze bylo warto zaplacic za wiedze i poswiecenie lekarza. POLECAM.

  • G

   Pani doktor jest godna polecenia, i tak jak napisała Pani jest bardzo miła, ciepła.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG