Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Katowice

Brak informacji o cenie

Pozostałe usługi

Badania diagnostyczne


Katowice

Brak informacji o cenie


Interwencja kryzysowa


Katowice

Brak informacji o cenie


Ocena stanu psychicznego


Katowice

Brak informacji o cenie


Poradnictwo psychologiczne


Katowice

Brak informacji o cenie


Psychoedukacja


Katowice

Brak informacji o cenie


Testy osobowości


Katowice

Brak informacji o cenie


Testy psychologiczne


Katowice

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: psychoterapia

Pani Marta jest bardzo ciepłą osobą, która swoim zrozumieniem i zaangażowaniem, a także profesjonalnym podejściem pomogła mi wyjść z choroby. Gorąco polecam spotkania z Panią Martą. Nerwica została pokonana przeze mnie, ale za plecami stała Pani Marta jak trener - dopingując i dając bardzo dobre rady. Pozdrawiam serdecznie!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Dziękuję pani Marto za towarzyszenie w tej niezwykłej przygodzie, która otworzyła mi oczy na inny świat, który jak się okazało był na wyciągnięcie ręki. Atmosfera zrozumienia i akceptacji oraz zaangażowanie pani psycholog były niezastąpionym wsparciem. Dziękuje raz jeszcze!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Pani Marta to profesjonalistka w każdym calu. Ogromna wiedza, autentyczne zainteresowanie osobą pacjenta, dyskrecja i empatia dają poczucie dużego bezpieczeństwa i zrozumienia podczas sesji terapeutycznych. Pani Marta podążała za mną w procesie terapii, wyłapywała moje błędy w myśleniu i pomagała w innym spojrzeniu na problem. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc!


M
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłem z rozpoznaniem depresji, zaburzeń lękowych. Byłem w rozsypce i nie mogłem się pozbierać po ostatnich wydarzeniach w życiu. Miałem obawe po pierwszych spotkaniach z innych psychologiem, że i ta Pani sobie nie poradzi - szczególnie ze względu na wiek. Nigdy się tak nie pomyliłem. Nie byłem do niczego przymuszany, mogłem powiedzieć ile dałem radę, mogłem pomilczeć. Czułem się zrozumiany a przedewszystkim spodobało mi się jak Pani docieka problemów i pomaga mi inaczej spojrzeć na życie. Często widziałem, że stara się mi pomóc i angażuje nawet w tak prostych sytuacjach gdy śmialiśmy się z czegoś a tu nagle powiedziałem o czymś smutnym i widziałem jak natychmiast zmienia się wyraz twarzy, który dla mnie osobiście był oznaką zrozumienia i zaangażowania. Mogłem się otworzyć na miare swoich możliwości i wspólnie współpracując wielokrotnie Pani mi ukazywała moje pułapki myślowe oraz inne rzeczy, o których bym nie pomyślał, że wymagają zmiany jeśli nie chce trwać w takim stanie. Były jakieś pomoce naukowe, zadania - bardzo fajnie się z tym czułem. Miałem okazje spojrzenia na siebie z innej strony. Z czasem się okazało, że tak naprawdę kluczowym problemem jest uzależnienie od komputera. Pani wręczyła mi spis ośrodków ds leczenia uzależnień i mogłem sam podjąć decyzje. Wyraziłem niechęć na kilku kolejnych spotkaniach precyzując jak to wygląda i zostałem utwierdzony w swoich przekonaniach, że być może uciekam od tej decyzji. Jestem siecioholikiem, skończyłem terapie odwykową a grałem od 13 lat. Skutki były tego katastrofalne. Gdybym nie spotkał tej Pani na swojej drodze myślę, że nigdy bym nie zaufał żadnemu psychologowi, a przynajmniej ciężko mi by było i pogłębiałbym się coraz mocniej w smutku, bezcelu, płaczu i obojętności. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie polecam każdemu kto chce poczuć się potraktowany profesjonalnie i zrozumiale w swoich obecnych stanach a także nie chce tracić czasu na bezsensowną gadanine.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz