Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
12 201..... Pokaż numer


NIP

6762469939

Adres firmy

Św. Tomasza 30/3, Kraków


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


12 201..... Pokaż numer


NIP

6772479454

Adres firmy

Lucjana Rydla 33 lok. 37, Kraków

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


św Tomasza 30/3, Kraków

Od 250 zł

Lea ClinicBronowicka 5, Kraków

250 zł

VIVO CLINIC

Współczesna dermatologia kliniczna umożliwia rozwiązywanie problemów skóry, włosów i paznokci, oferując zarówno nowoczesne metody diagnostyki, jak i szeroki wachlarz możliwości leczenia farmakologicznego i zabiegowego. Konsultacja dermatologiczna ma na celu określenie przyczyn problemu oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.św Tomasza 30/3, Kraków

Od 250 zł

Lea Clinic


Bronowicka 5, Kraków

250 zł

VIVO CLINIC

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej pozwala na określenie potrzeb i oczekiwań dotyczących konkretnych problemów estetycznych z jakimi zgłaszają się do nas pacjenci. Obejmuje analizę anatomiczną kości, mięśni, skóry i tkanek podskórnych, co pozwala określić przyczyny zgłaszanych problemów estetycznych oraz umożliwia zaplanowanie odpowiedniego postępowania. Podczas konsultacji przedstawiane są możliwe opcje lecznicze oraz możliwości zabiegowe, a także procedury pozwalające utrzymać osiągnięte rezultaty. W oparciu o ustalenia z konsultacji tworzony jest również indywidualny i długofalowy plan anti-aging obejmujący działania prewencyjne i profilaktyczne pozwalające na spowolnienie procesu starzenia skóry i niwelowanie oznak upływającego czasu.

Pozostałe usługi


św Tomasza 30/3, Kraków

Od 280 zł

Lea Clinicśw Tomasza 30/3, Kraków

Od 250 zł

Lea ClinicBronowicka 5, Kraków

1 300 zł

VIVO CLINIC

Polinukleotydy to naturalne biostymulatory służące do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry.

Rejony zabiegowe: twarz, szyja, dekolt, okolica oczu, grzbiety dłoni.

Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:
1. Lifting – biostymulacja
Pobudzenie receptorów na fibroblastach w skórze co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu, elastyny, glikozaminoglikanów, białek i glikoprotein oraz do dojrzewania fbroblastów w miofibroblastach. Efektem zagęszczenie, rewitalizacja, regeneracja skóry i jej uniesienie.
2. Działanie antyoksydacyjne
Aktywne metabolity wiążą wolne rodniki -> Wychwyt wolnych rodników, walka ze stresem oksydacyjnym.
3. Nawilżenie
Polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

CENNIK:
1 ampułka - 1300 zł
każda kolejna ampułka w dniu zabiegu - 1100 złśw Tomasza 30/3, Kraków

Od 700 zł

Lea Clinic


Bronowicka 5, Kraków

Od 250 zł

VIVO CLINIC

Skóra i tkanka podskórna są bezpośrednio powiązane z mięśniami. Za każdym ruchem mięśnia podąża ruch skóry. Gdy mrużymy oczy, uśmiechamy się pojawiają się promieniste linie w okolicy zewnętrznego kąta oka (praca mięśnia okrężnego oka), gdy złościmy się pojawiają się lwie zmarszczki między brwiami (mięsień marszczący brwi), gdy wyrażamy zdziwienie pojawiają się linijne zmarszczki na czole biegnące poziomo (brzusiec czołowy mięśnia czołowo-potylicznego). Wraz z wiekiem zmarszczki mimiczne pogłębiają się i z czasem stają się utrwalone, czyli obecne, nawet gdy nie wyrażamy mimiki.

Zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, powodującej rozluźnienie mięśni, a tym samym rozprostowanie skóry i znaczną redukcję zmarszczek mimicznych.

CENNIK:
Lwia zmarszczka 450-650 zł
Zmarszczki poprzeczne czoła 450-650 zł
Kurze łapki 450-650 zł
Zmarszczki królicze 300-400 zł
Zmarszczki palacza 250-350 zł
Brukowana broda 300-400 zł
Ostateczna cena uzależniona jest od ilości użytych jednostek preparatu, które dobierane są indywidualnie.Bronowicka 5, Kraków

Od 1 500 zł

VIVO CLINIC

Nadmierne, niekontrolowane wydzielanie potu w okolicy pach, dłoni, stóp czy skóry owłosionej głowy to dosyć częsty problem, który może powodować dyskomfort, stres i utrudniać codzienne życie oraz pracę zawodową.

Iniekcje toksyny botulinowej w rejonie nadmiernej potliwości spowoduje czasowe zablokowanie impulsów nerwowych do gruczołów potowych i dzięki temu zredukuje wydzielanie potu.

CENNIK:
1500-2800 zł
Cena uzależniona jest od ilości użytych jednostek preparatu, które dobierane są indywidualnie.św Tomasza 30/3, Kraków

Od 270 zł

Lea Clinicśw Tomasza 30/3, Kraków

Od 280 zł

Lea ClinicBronowicka 5, Kraków

Od 1 200 zł

VIVO CLINIC

Skóra okolicy oka jest bardzo cienka i delikatna. Zanikanie z wiekiem naturalnego kwasu hialuronowego, powoduje że pojawiają się na niej zmarszczki lub ubytki objętości. Ubytki pod dolną powieką powodują smutny i zmęczony wyraz oczu. Podawanie kwasu hialuronowego w tej okolicy pozwala na jej nawilżenie, zniwelowanie widoczności linii ubytku i wizualne odmłodzenie.

CENNIK:
1200-1400 zł
Cena uzależniona jest od rodzaju i ilości preparatu kwasu hialuronowego.Bronowicka 5, Kraków

Od 500 zł

VIVO CLINIC

Poprawa jędrności, elastyczności i sprężystości skóry.
Regeneracja, odbudowa ubytków skórnych.
Redukcja zmarszczek, a także rozstępów i blizn.

Iniekcje kolagenu metodą mezoterapii można stosować profilaktycznie już po 25 roku życia w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie jego prawidłowego poziomu. W wieku dojrzałym dla odzyskania utraconej jędrności i gęstości skóry, a w każdym wieku leczniczo w celu redukcji rozstępów, czy też blizn.

Rejony zabiegowe: twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni, blizny, rozstepy.

CENNIK:
1 ampułka 2ml - 500 zł
2 ampułki - 800 zł
3 ampułki - 1000 zł
4 ampułki - 1200 złśw Tomasza 30/3, Kraków

Od 270 zł

Lea ClinicBronowicka 5, Kraków

300 zł

VIVO CLINIC

Znamiona barwnikowe tzw. pieprzyki występują na ciele każdego z nas. Niektóre z nich na skutek czynników fizjologicznych lub środowiskowych mogą przekształcić się w nowotwór skóry. Co niezwykle ważne, wcześnie wykryte nowotwory skóry są w blisko 100% wyleczalne, a najlepszym sposobem na ich szybkie wykrycie jest badanie dermatoskopowe.
Badanie przeprowadza lekarz dermatolog, który najpierw za pomocą dermatoskopu ręcznego dokonuje wstępnej selekcji zmian, a następnie z użyciem wideodermatoskopu wykonuje zdjęcia wytypowanych zmian w 20-100 krotnym powiększeniu. Zdjęcia w takim powiększeniu pozwalają na dokładną ocenę zmiany. Na tym etapie lekarz diagnozuje charakter zmiany i może:
– stwierdzić że zmiana jest łagodna i nie wymaga podejmowania żadnego działania;
– zalecić okresową obserwację zmiany i zalecić kontrolę zmiany za 3-6 miesięcy;
– zalecić chirurgiczne usunięcie zmiany.Bronowicka 5, Kraków

350 zł

VIVO CLINIC

Konsultacja łączona lekarska z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologiczna z analizą Observ 520x (długofalowy plan anti-aging, analiza skóry i stosowanych kosmetyków, dobór pielęgnacji domowej).

Urządzenie do oceny kondycji skóry Observ520x, dzięki specjalnym filtrom oraz polaryzacji równoległej i krzyżowej, światłu ultrafioletowemu i lampie Wood’a stwarza rodzaj trójwymiarowego obrazu skóry, umożliwiający dokładną ocenę powierzchni jak i warstw głębokich skóry. Dzięki zastosowaniu urządzenia, kosmetolog będzie mógł dostrzec niewidoczne gołym okiem uszkodzenia skóry, ocenić produkcję sebum, aktywność gruczołów łojowych, stan płaszcza hydrolipidowego, występowanie stanów zapalnych, przebarwień, odbarwień, bielactwa, ścieńczenia i wiotkości skóry, infekcji grzybiczych i bakteryjnych.Bronowicka 5, Kraków

400 zł

VIVO CLINIC

Konsultacja trychologiczna łączona kosmetologiczna i lekarska z trichoskopią ma na celu kompleksowe podejście do pacjentów zgłaszających się problemami włosów i skóry głowy, którzy jednocześnie chcą uzyskać poradę dotyczącą kwestii medycznych jak i pielęgnacyjnych w takcie jednej wizyty.

Podczas konsultacji wykonywana jest trichoskopia, czyli badanie wykonywane przy pomocy specjalistycznej kamery, która umożliwia oglądanie obrazu skóry i włosów w znacznym powiększeniu. Na podstawie trichoskopii biorący udział w konsultacji lekarz oraz trycholog-kosmetolog ocenią kondycję skóry głowy, ujść mieszków włosowych oraz stan łodyg włosów, a następnie zaproponują możliwe planu leczenia, planu zabiegów medycznych, planu trychologicznych zabiegów wspomagających oraz planu codziennej pielęgnacji domowej.Bronowicka 5, Kraków

300 zł

VIVO CLINIC

Trichoskopia - diagnostyka łysienia/chorób skóry owłosionej głowy

Problemy skóry owłosionej głowy i wypadanie włosów mogą trwać latami, bez postawienia właściwej diagnozy, nie jest możliwe rozpoczęcie właściwego leczenia.

Trichoskopia pozwala zdiagnozować m.in.:
Łysienie androgenowe
Łysienie telogenowe
Łysienie plackowate
Anagenowe wypadanie włosów
Łysienie bliznowaciejące (liszaj płaski mieszkowy, łysienie frontalne, toczeń rumieniowaty krążkowy)

oraz chorób skóry owłosionej głowy m.in. takich jak:
Łuszczyca
Łojotokowe zapalenie skóry
Wyprysk
Grzybica
Łupież

Służy też do monitorowania aktywności chorób i postępów leczenia.

Porównanie obrazów zdjęć wykonanych podczas pierwszej konsultacji ze zdjęciami z późniejszych konsultacji kontrolnych umożliwia ocenę postępów leczenia oraz dokonanie ewentualnych modyfikacji.

Postawienie precyzyjnej diagnozy jest kluczowe dla zaplanowania procesu leczenia. W zależności od problemu stosuje się leczenie farmakologiczne miejscowe i doustne. Leczenie uzupełniane jest często zabiegami (mezoterapia igłowa mezokoktajlem, iniekcje osocza/fibryny bogatopłytkowej, przeszczep komórek macierzystych), które umożliwią szybsze uzyskanie oczekiwanych efektów.św Tomasza 30/3, Kraków

Od 200 zł

Lea ClinicBronowicka 5, Kraków

Od 600 zł

VIVO CLINIC

Rozstępy to rodzaj blizn, które się pojawiają się podczas szybkiego rozciągania jak i kurczenia skóry (np. szybki wzrost, szybkie przybranie na wadze jak i utrata wagi, ciąża).

Rozstępy mogą pojawić się z wielu powodów w ciągu całego życia, podczas ciąży, przybierania na wadze, utracie wagi lub z innych przyczyn. Rozstępy pojawiają się, gdy skóra jest pociągana przez szybki wzrost lub rozciąganie. Najczęściej dotyka nastolatków w okresie dojrzewania, którzy przechodzą skoki wzrostu, osoby, które schudły i kobiety, które przeszły ciążę, kulturystów oraz w wyniku kortykosteroidoterapii. Powstają w wyniku stopniowego lub gwałtownego rozciągania skóry. Początkowo w pierwszej fazie kilku miesięcy ich powstania są one czerwone, a następnie porcelanowobiałe linijne zanikowe kreski. Najczęściej pojawiają się na udach, brzuchu, biodrach, pośladkach, piersiach, w okolicy krzyżowo-lędźwiowej na barkach. Tak naprawdę są to linijne pęknięcia skóry, w tym miejscu pojawia się tkanka włóknista jak w bliźnie.

Rozwiązania:
- Laser frakcyjny CO2

Efekt:
Najlepsze uzyskuje się w początkowym okresie trwania rozstępów. Zmniejszenie widoczności rozstępów, poprawa jakości struktury skóry i napięcia. Laser zmniejsza widoczność rozstępów, stymulując własny proces gojenia się organizmu i powodując łagodny efekt napinania skóry.

W trakcie konsultacji nasi specjaliści ocenią stan skóry, nasilenie problemu oraz zaproponują kompleksowy plan zabiegowy odpowiadający na potrzeby skóry. Ponadto dobiorą gamę produktów do domowej pielęgnacji skóry, która uzupełni zabiegi oraz pozwoli utrzymać efekty zabiegów na dłużej.Bronowicka 5, Kraków

1 300 zł

VIVO CLINIC

Skóra z biegiem lat stopniowo traci swoją elastyczność, stając się matowa i zwiotczała. Pojawiają się na niej przebarwienia i zmarszczki. Aby zahamować ten proces należy aktywować odpowiedzialne za jej sprężystość i strukturę włókna kolagenowe, elastynowe oraz fibroblasty. Zabiegiem służącym aktywowaniu naturalnych procesów odbudowy i naprawy jest zabieg z użyciem lasera frakcyjnego CO2.

Problem:

– utrata napięcia

– wiotkość skóry

– zmarszczki

– przebarwienia, fotostarzenie

– szara skóra

– ziemista skóra

– blizny potrądzikowe

Przyczyny:

Z biegiem czasu podstawowe struktury skóry ulegają degradacji, pozbawiając ją blasku i sprężystości. Kolagen, kluczowe białko naszej skóry, zaczyna stopniowo zanikać pozostawiając skórę bez podparcia od wewnątrz. Włókna elastynowe, które nadają jej elastyczności, ulegają dezorganizacji i niszczeniu. Pojawia się nierówny koloryt, przebarwienia w wyniku fotostarzenia. Często też obecne są blizny potrądzikowe.

Rozwiązania:

Laser Frakcyjny CO2 – jego działania polega na wykonaniu kontrolowanego uszkodzenia tkanek naskórka i skóry właściwej. Podzielona na bardzo liczne strumienie wiązka lasera odparowuje część naskórka, tworząc mikrokanaliki, podczas gdy otaczająca je nieuszkodzona skóra i pobudzone w niej komórki rozpoczynają pracę naprawczą. Zwiększa się aktywność fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych, poprawia się organizacja włókien elastynowych, a naskórek z powierzchownymi przebarwieniami zostaje złuszczony.

Efekt:
Przywrócenie elastyczności i jędrności skóry
Redukcja zmarszczek
Redukcja blizn
Wyrównanie kolorytu skóry


W trakcie konsultacji nasi specjaliści ocenią stan skóry, nasilenie problemu oraz zaproponują kompleksowy plan zabiegowy odpowiadający na potrzeby skóry. Ponadto dobiorą gamę produktów do domowej pielęgnacji skóry, która uzupełni zabiegi oraz pozwoli utrzymać efekty zabiegów na dłużej.Bronowicka 5, Kraków

Od 500 zł

VIVO CLINIC

Blizny to ślady pozostawione na ciele po ranach, skaleczeniach, trądziku, urazach, zabiegach chirurgicznych lub innych uszkodzeniach skóry. Ślady, które nie zawsze są mile widziane i wspominane.
Problem:

– blizny potrądzikowe

– blizny pourazowe

– blizny pooperacyjne

– blizny przerostowe, keloidy

– blizny zanikowe

Blizny są reakcją organizmu na uraz, operację lub ranę. Uraz, który sięga głębiej w tkankę skórną, spowoduje produkcję tkanki włóknistej, która tworzy wygląd blizny na powierzchni skóry. Blizny początkowo mogą być koloru różowego, ale z czasem mogą stać się jaśniejsze lub ciemniejsze. Większość blizn jest płaska, ale nierzadko zdarza się, że blizna jest wypukła lub wklęsła, w zależności od tego, jak wyglądał proces gojenia.


Rozwiązania:

Metody leczenia blizn obejmują zabiegi iniekcje i laseroterapię. Do przebudowy blizny wykorzystywane są iniekcje osocza lub fibryny bogatopłytkowej, kolagenu oraz zabiegi z wykorzystaniem laser frakcyjnego CO2. W bliznach przerostowych stosowane są iniekcje glikokortykosteroidów oraz zabiegi laserowe redukujące unaczynienie blizny jak i frakcyjne stymulujące regenerację skóry. W bliznach zanikowych zabiegi laserowe CO2 oraz iniekcje kwasu hialuronowego.

Efekt:

Laserowe usuwanie blizn i inne techniki usuwania blizn mogą zmniejszyć i poprawić wygląd blizn na twarzy i ciele.

W trakcie konsultacji nasi specjaliści ocenią stan skóry, nasilenie problemu oraz zaproponują kompleksowy plan zabiegowy odpowiadający na potrzeby skóry. Ponadto dobiorą gamę produktów do domowej pielęgnacji skóry, która uzupełni zabiegi oraz pozwoli utrzymać efekty zabiegów na dłużej.Bronowicka 5, Kraków

Od 500 zł

VIVO CLINIC

Blizny to ślady pozostawione na ciele po ranach, skaleczeniach, trądziku lub innych uszkodzeniach skóry. Ślady, które nie zawsze są mile widziane i wspominane.
Problem:

– blizny potrądzikowe

– blizny pourazowe

– blizny pooperacyjne

– blizny przerostowe, keloidy

– blizny zanikowe

Przyczyny:

Blizny są reakcją organizmu na uraz, operację lub ranę. Uraz, który sięga głębiej w tkankę skórną, spowoduje produkcję tkanki włóknistej, która tworzy wygląd blizny na powierzchni skóry. Blizny początkowo mogą być koloru różowego, ale z czasem mogą stać się jaśniejsze lub ciemniejsze. Większość blizn jest płaska, ale nierzadko zdarza się, że blizna jest wypukła lub wklęsła, w zależności od tego, jak wyglądał proces gojenia.


Laserowe usuwanie blizn i inne techniki usuwania blizn mogą zmniejszyć i poprawić wygląd blizn na twarzy i ciele.

W trakcie konsultacji nasi specjaliści ocenią stan skóry, nasilenie problemu oraz zaproponują kompleksowy plan zabiegowy odpowiadający na potrzeby skóry. Ponadto dobiorą gamę produktów do domowej pielęgnacji skóry, która uzupełni zabiegi oraz pozwoli utrzymać efekty zabiegów na dłużej.Bronowicka 5, Kraków

Od 500 zł

VIVO CLINIC

Przebarwienia w postaci brązowych plam powstają na twarzy z powodu ekspozycji na promieniowanie słoneczne, a także z powodu zmian hormonalnych np. w ciąży.

- Plamy starcze – zwane także plamami wątrobowymi lub plamami soczewicowatymi – są zwykle brązowymi, jasnobrązowymi lub czarnymi plamami, które pojawiają się na skórze po wielokrotnej ekspozycji na słońce.

- Przebarwienia pozapalne (PIH) – często związane z trądzikiem, PIH charakteryzuje się ciemnymi plamami i plamami na skórze. Często pojawia się po stanach zapalnych skóry lub urazach, takich jak trądzik, egzema, zadrapania i ukąszenia owadów.

- Melasma - składa się z brązowych plam, które często pojawiają się na twarzy. Wahania hormonalne są częstym winowajcą, dlatego ten stan jest powszechny u kobiet, zwłaszcza w czasie ciąży. Melasma zwykle tworzy wzór na twarzy i często pojawia się na czole, policzkach i górnej wardze i zwykle pogarsza się wraz z ekspozycją na słońce.

Rozwiązania:

Skutecznym narzędziem redukującym przebarwienia skóry jest laser dermatologiczny, który wykorzystuje wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła oraz serię trzech filtrów koncentrujących światło lasera w odpowiednim zakresie, redukując ryzyko uszkodzenia tkanek. Precyzyjna wiązka światła doprowadza do termicznego, kontrolowanego uszkodzenia komórek, w których nagromadził się barwnik – melanina, dzięki czemu doskonale likwiduje przebarwienia, plamy, piegi na twarzy, szyi czy dekolcie.

Efekt:

– usuniecie/redukcja przebarwień, plam, piegów

– wyrównanie kolorytu skóry

W trakcie konsultacji nasi specjaliści ocenią stan skóry, nasilenie problemu oraz zaproponują kompleksowy plan zabiegowy odpowiadający na potrzeby skóry. Ponadto dobiorą gamę produktów do domowej pielęgnacji skóry, która uzupełni zabiegi oraz pozwoli utrzymać efekty zabiegów na dłużej.Bronowicka 5, Kraków

Od 350 zł

VIVO CLINIC

Rumień, poszerzone naczynia na twarzy występują często, zaostrzają się pod wpływem czynników zewnętrznych takich jak zmiany temperatur lub z powodu emocji, stresu. Początkowo pojawiają się i znikają, a z czasem mogą stać się utrwalone i występować cały czas. Często opisane zmiany są składową trądziku różowatego, a zabieg laserowy pomaga uwolnić się od problemu.


– rumień twarzy

– poszerzone naczynia, teleangiektazje na twarzy

– poszerzone naczynia, pajączki, teleangiektazje na nogach

Bazujący na wąskopasmowym, pulsacyjnym źródle światła, specjalny laser dermatologiczny wykorzystując serię trzech filtrów koncentruje światło w zakresie 500 do 600nm co zwiększa bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu redukując ryzyko uszkodzenia tkanek. Precyzyjna wiązka światła doprowadza do termicznego, kontrolowanego uszkodzenia komórek, w których zgromadzona jest hemoglobina, dzięki czemu doskonale likwiduje rumień oraz sieć czerwonych naczyń tzw. pajączków na twarzy, szyi czy dekolcie. Laser neodymowo-yagowy emituje fale o długości 1064nm, które docierają w głąb skóry, pozwalając na zamkniecie naczyń głębiej umiejscowionychśw Tomasza 30/3, Kraków

500 zł

Lea Clinicśw Tomasza 30/3, Kraków

Od 500 zł

Lea ClinicBronowicka 5, Kraków

Od 300 zł

VIVO CLINIC

Poszerzone naczynia na twarzy występują często, zaostrzają się pod wpływem czynników zewnętrznych takich jak zmiany temperatur lub z powodu emocji, stresu. Zabieg laserowy pomaga uwolnić się od problemu.

Problem:
– poszerzone naczynia, teleangiektazje na twarzy

– poszerzone naczynia, pajączki, teleangiektazje na nogach

Rozwiązania:
Bazujący na wąskopasmowym, pulsacyjnym źródle światła, specjalny laser dermatologiczny wykorzystując serię trzech filtrów koncentruje światło w zakresie 500 do 600nm co zwiększa bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu redukując ryzyko uszkodzenia tkanek. Precyzyjna wiązka światła doprowadza do termicznego, kontrolowanego uszkodzenia komórek, w których zgromadzona jest hemoglobina, dzięki czemu doskonale likwiduje rumień oraz sieć czerwonych naczyń tzw. pajączków na twarzy, szyi czy dekolcie. Laser neodymowo-yagowy emituje fale o długości 1064nm, które docierają w głąb skóry, pozwalając na zamkniecie naczyń głębiej umiejscowionych

Efekt:
Usunięcie/redukcja rumienia, poszerzonych naczyń, pajączków, teleangiektazji

W trakcie konsultacji nasi specjaliści ocenią stan skóry, nasilenie problemu oraz zaproponują kompleksowy plan zabiegowy odpowiadający na potrzeby skóry. Ponadto dobiorą gamę produktów do domowej pielęgnacji skóry, która uzupełni zabiegi oraz pozwoli utrzymać efekty zabiegów na dłużej.Bronowicka 5, Kraków

Od 600 zł

VIVO CLINIC

Skóra z biegiem lat stopniowo traci swoją elastyczność, stając się matowa i zwiotczała. Pojawiają się na niej przebarwienia i zmarszczki. Aby zahamować ten proces należy aktywować odpowiedzialne za jej sprężystość i strukturę włókna kolagenowe, elastynowe oraz fibroblasty. Zabiegiem służącym aktywowaniu naturalnych procesów odbudowy i naprawy jest zabieg z użyciem lasera frakcyjnego CO2.

Problem:

– utrata napięcia

– wiotkość skóry

– zmarszczki

– przebarwienia, fotostarzenie

– szara skóra

– ziemista skóra

– blizny potrądzikowe

Przyczyny:

Z biegiem czasu podstawowe struktury skóry ulegają degradacji, pozbawiając ją blasku i sprężystości. Kolagen, kluczowe białko naszej skóry, zaczyna stopniowo zanikać pozostawiając skórę bez podparcia od wewnątrz. Włókna elastynowe, które nadają jej elastyczności, ulegają dezorganizacji i niszczeniu. Pojawia się nierówny koloryt, przebarwienia w wyniku fotostarzenia. Często też obecne są blizny potrądzikowe.

Rozwiązania:

Laser Frakcyjny CO2 – jego działania polega na wykonaniu kontrolowanego uszkodzenia tkanek naskórka i skóry właściwej. Podzielona na bardzo liczne strumienie wiązka lasera odparowuje część naskórka, tworząc mikrokanaliki, podczas gdy otaczająca je nieuszkodzona skóra i pobudzone w niej komórki rozpoczynają pracę naprawczą. Zwiększa się aktywność fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych, poprawia się organizacja włókien elastynowych, a naskórek z powierzchownymi przebarwieniami zostaje złuszczony.

Efekt:
Przywrócenie elastyczności i jędrności skóry
Redukcja zmarszczek
Redukcja blizn
Wyrównanie kolorytu skóry


W trakcie konsultacji nasi specjaliści ocenią stan skóry, nasilenie problemu oraz zaproponują kompleksowy plan zabiegowy odpowiadający na potrzeby skóry. Ponadto dobiorą gamę produktów do domowej pielęgnacji skóry, która uzupełni zabiegi oraz pozwoli utrzymać efekty zabiegów na dłużej.Bronowicka 5, Kraków

Od 850 zł

VIVO CLINIC

Bruksizm to nadmierna, mimowolna aktywność mięśni żwaczy. Może prowadzić do starcia zębów , ich rozchwiania oraz pęknięć szkliwa. Może także powodować bóle karku, głowy, bezsenność oraz stan zapalny w stawach skroniowo-żuchwowych. Rozrost mięśni żwaczy sprawia, że twarz wygląda na kwadratową.

Iniekcja toksyny botulinowej ma na celu rozluźnienie mięśnia żwacza.

CENNIK
850 - 1200 zł
Cena uzależniona jest od ilości użytych jednostek preparatu, które dobierane są indywidualnie.Bronowicka 5, Kraków

Od 3 000 zł

VIVO CLINIC

CENNIK: 3000-4000 zł
Cena uzależniona jest od ilości użytych jednostek preparatu, które dobierane są indywidualnie.Bronowicka 5, Kraków

950 zł

VIVO CLINIC

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem autologicznym, naturalnym, pozyskiwanym z własnej krwi pacjenta zawierającym skoncentrowane płytki krwi, które uwalniając czynniki wzrostowe stymulują odrost włosów i hamują wypadanie włosów.
Działanie osocza w leczeniu łysienia:
- pobudzenie różnicowania i proliferacji komórek macierzystych mieszków włosowych
- stymulacja procesu neoangiogenezy, poprawa mikrokrążenia mieszków włosowych
- stymulacja fazy anagenu, hamowanie fazy katagenu
- hamowanie apoptozy
- regulacja procesów migracji i proliferacji komórek, regeneracja macierzy pozakomórkowej
- stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenuśw Tomasza 30/3, Kraków

Od 700 zł

Lea Clinicśw Tomasza 30/3, Kraków

Od 400 zł

Lea ClinicBronowicka 5, Kraków

Od 800 zł

VIVO CLINIC

Skóra twarzy, ale też delikatna skóra szyi, dekoltu i dłoni podlega nieuchronnym procesom starzenia, traci swój naturalny kwas hialuronowy i włókna kolagenowe przez co staje się wiotka, traci swoją elastyczność i blask, robi się sucha, pojawiają się drobne zmarszczki.
Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym powoduje nawilżenie, rozświetlenie skóry, niwelowanie drobnych zmarszczek, poprawa napięcia struktury i elastyczności skóry.
Rejony zabiegowe: twarz, szyja, dekolt, blizny potrądzikowe, grzbiety dłoni.
CENNIK:
1ml preparatu: 800-1400 zł
każdy kolejny 1ml preparatu w dniu zabiegu: 500-1250 złBronowicka 5, Kraków

400 zł

VIVO CLINIC

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem stosowanym w celu leczenia łysienia, hamowanie wypadania włosów, stymulacji odrostu włosów, poprawa kondycji i struktury włosów.
Do zabiegu wykorzystywane są gotowe certyfikowane produkty: 1.mezokoktajle zawierające szereg składników aktywnych jak aminokwasy, mikroelementy, witaminy, terpeny, kwasy tłuszczowe, flawonoidy, antyoksydanty.
2.polinukleotydy, których zadaniem jest stymulacja i regeneracja tkanek. Ich działanie w leczeniu łysienia/wypadania włosów polega na: zmniejszaniu powinowactwa do androgenów na poziomie receptorów mieszków włosowych; poprawie komórkowego profilu energetycznego i wzmacnianiu aktywności enzymatycznej, stymulacji produkcji nowych naczyń poprawiając utlenowanie i polepszając odżywienie mieszków włosowych
3.peptydy biomimetyczne - pobudzają krążenie, odżywiają i wpływają rewitalizująco na mieszki włosowe, przez co hamują nadmierne wypadanie włosów i przyspieszają odrost nowych włosów. Stosowane mogą być zarówno w przypadku łysienia androgenowego, jak i telogenowego.

CENNIK:
mezokoktajle: 400 zł
polinukleotydy: 1100 zł
peptydowa terapia: 800 złBronowicka 5, Kraków

1 400 zł

VIVO CLINIC

Nos jest centralnym punktem twarzy i często może być sporym źródłem kompleksów czy złego samopoczucia. Zbyt duży, zbyt mały lub garbaty, może zwracać dużą uwagę i zmniejszać pewność siebie. Precyzyjna iniekcja gęstego kwasu hialuronowego pozwala na zmniejszenie widoczności garbu, uniesienie koniuszka nosa, korekta asymetrii nosa dla harmonijnego wyglądu.Bronowicka 5, Kraków

Od 900 zł

VIVO CLINIC

Jędrne, pełne, symetryczne i nawilżone usta to drugi po oczach rejon, na który zwracamy uwagę patrząc na drugą osobę. To synonim młodości, zdrowia, atrakcyjności, zmysłowości.

Gdy usta tracą objętość, są suche, pojawiają się drobne pobruzdowania, należy zadbać o ich nawilżenie i rewitalizację. W tym celu stosowany jest preparat z kwasem hialuronowym o odpowiednim sieciowaniu i niskiej gęstości. Pozwala on delikatnie wypełnić luki w ustach, powodując nawilżenie, redukcję suchości i łuszczenia.
Jeżeli oczekiwanym efektem zabiegu jest powiększeniu ust, korekta asymetrii lub wyrównaniu proporcji górnej do dolnej wargi, stosowany jest kwas hialuronowy o wyższej gęstości, dedykowany specjalnie dla tego zadania.

CENNIK:
nawilżenie ust 1ml: 900zł
powiększenie, modelowanie ust 1ml: 1400 złśw Tomasza 30/3, Kraków

Od 800 zł

Lea ClinicBronowicka 5, Kraków

1 000 zł

VIVO CLINIC

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem autologicznym, naturalnym, pozyskiwanym z własnej krwi pacjenta zawierającym skoncentrowane płytki krwi, które uwalniają czynniki wzrostowe, które stymulują procesy produkcji nowego kolagenu, przez co odbudowują, regenerują skórę.
Zauważalnie poprawia się elastyczność, tekstura skóry, ale także zdolność do utrzymywania odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry

Skóra twarzy, okolica szyi i dekoltu, okolica dłoni – odmładzanie, regeneracja, zagęszczenie skóry, poprawa elastyczności i napięcia, profilaktyka starzenia.
Skóra okolicy oczu – redukcja cieni, obrzęków, zagęszczenie i regeneracja skóry.
Rozstępy i blizny – zmniejszenie ich widoczności.

CENNIK:
1 zestaw 6-8ml - 1000 zł
2 zestawy 12-16ml - 1600 złśw Tomasza 30/3, Kraków

Od 1 400 zł

Lea ClinicBronowicka 5, Kraków

Od 250 zł

VIVO CLINIC

Skóra i tkanka podskórna są bezpośrednio powiązane z mięśniami. Za każdym ruchem mięśnia podąża ruch skóry. Gdy mrużymy oczy, uśmiechamy się pojawiają się promieniste linie w okolicy zewnętrznego kąta oka (praca mięśnia okrężnego oka), gdy złościmy się pojawiają się lwie zmarszczki między brwiami (mięsień marszczący brwi), gdy wyrażamy zdziwienie pojawiają się linijne zmarszczki na czole biegnące poziomo (brzusiec czołowy mięśnia czołowo-potylicznego). Wraz z wiekiem zmarszczki mimiczne pogłębiają się i z czasem stają się utrwalone, czyli obecne, nawet gdy nie wyrażamy mimiki.

Zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, powodującej rozluźnienie mięśni, a tym samym rozprostowanie skóry i znaczną redukcję zmarszczek mimicznych.

CENNIK:
Lwia zmarszczka 450-650 zł
Zmarszczki poprzeczne czoła 450-650 zł
Kurze łapki 450-650 zł
Zmarszczki królicze 300-400 zł
Zmarszczki palacza 250-350 zł
Brukowana broda 300-400 zł
Ostateczna cena uzależniona jest od ilości użytych jednostek preparatu, które dobierane są indywidualnie.Bronowicka 5, Kraków

Od 250 zł

VIVO CLINIC

Skóra i tkanka podskórna są bezpośrednio powiązane z mięśniami. Za każdym ruchem mięśnia podąża ruch skóry. Gdy mrużymy oczy, uśmiechamy się pojawiają się promieniste linie w okolicy zewnętrznego kąta oka (praca mięśnia okrężnego oka), gdy złościmy się pojawiają się lwie zmarszczki między brwiami (mięsień marszczący brwi), gdy wyrażamy zdziwienie pojawiają się linijne zmarszczki na czole biegnące poziomo (brzusiec czołowy mięśnia czołowo-potylicznego). Wraz z wiekiem zmarszczki mimiczne pogłębiają się i z czasem stają się utrwalone, czyli obecne, nawet gdy nie wyrażamy mimiki.

Zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, powodującej rozluźnienie mięśni, a tym samym rozprostowanie skóry i znaczną redukcję zmarszczek mimicznych.

CENNIK:
Lwia zmarszczka 450-650 zł
Zmarszczki poprzeczne czoła 450-650 zł
Kurze łapki 450-650 zł
Zmarszczki królicze 300-400 zł
Zmarszczki palacza 250-350 zł
Brukowana broda 300-400 zł
Ostateczna cena uzależniona jest od ilości użytych jednostek preparatu, które dobierane są indywidualnie.Bronowicka 5, Kraków

Od 300 zł

VIVO CLINIC

Laserowe usuwanie zmian skórnych to metoda stosowana do usuwania innych niż znamiona barwnikowe (pieprzyki) zmian skórnych. Laser CO2 może zostać użyty tylko wtedy gdy lekarz, po wykonaniu badania wykluczy, że planowane do usunięcia zmiany są podejrzanymi znamionami barwnikowymi (pieprzykami) oraz nie stwierdzi innych przeciwwskazań, uznając że zmiany skórne mogą być usunięte przy pomocy lasera. Laserowo mogą być usunięte takie zmiany skórne jak: włókniaki, włókniaki miękkie, brodawki łojotokowe, brodawki wirusowe, naczyniaki, przebarwienia, niektóre znamiona dermalne czy kępki żółte. Technika wykorzystuje skoncentrowane światło laserowe do celowanego niszczenia tkanki.św Tomasza 30/3, Kraków

Od 1 400 zł

Lea ClinicBronowicka 5, Kraków

300 zł

VIVO CLINICBronowicka 5, Kraków

500 zł

VIVO CLINIC

Znamiona barwnikowe tzw. pieprzyki występują na ciele każdego z nas. Niektóre z nich na skutek czynników fizjologicznych lub środowiskowych mogą przekształcić się w nowotwór skóry. Co niezwykle ważne, wcześnie wykryte nowotwory skóry są w blisko 100% wyleczalne, a najlepszym sposobem na ich szybkie wykrycie jest badanie dermatoskopowe.
Badanie przeprowadza lekarz dermatolog.
Mapowanie ciała tzn. wykonanie zdjęć poszczególnych części ciała z archiwizacją i oznakowaniem zdjęć poszczególnych znamion. Pozwala to na ich obserwację w czasie, czyli porównanie wyglądu dermoskopowego i zmian w obrazach konkretnych znamion na kolejnych kontrolach.
Dermatolog diagnozuje charakter zmiany i może:
– stwierdzić że zmiana jest łagodna i nie wymaga podejmowania żadnego działania;
– zalecić okresową obserwację zmiany i zalecić kontrolę zmiany za 3-6 miesięcy;
– zalecić chirurgiczne usunięcie zmiany.Bronowicka 5, Kraków

Od 1 400 zł

VIVO CLINIC

Uzupełnianie utraconej objętości.
Zmiana konturów i proporcji twarzy znacząco wpływa na wizerunek. Ubytki objętości twarzy, bruzdy, czy zapadnięte policzki są problemem, który może dotyczyć ludzi na wszystkich etapach życia.
Zastosowanie odpowiednich preparatów w obszary dotknięte problemem pozwala wypełnić utracone objętości i zbudować rusztowanie podtrzymujące i unoszące tkanki. Zabiegi przywracają utraconą objętość oraz stymulują produkcję nowego kolagenu, aby pomóc skórze wypełnić ubytki i uzyskać oczekiwane proporcje twarzy.
Rejony zabiegowe: policzki, broda, kąty i linii żuchwy, skronie.

CENNIK:
1ml preparatu: 1400-1500 zł
każdy kolejny 1ml w dniu zabiegu: 1250-1350 złBronowicka 5, Kraków

1 400 zł

VIVO CLINIC

Z biegiem lat na skutek utraty naturalnego kwasu hialuronowego oraz utraty objętości tkanki podskórnej pojawiają się i pogłębiają:
– bruzdy nosowo-wargowych,
– linie marionetki
– zmarszczka palacza
– zmarszczka okolicy zewnętrznych kącików oka

Podanie kwasu hialuronowego w wyżej wymienione obszary sprawia, że ulegają one wypełnieniu i zmniejsza się ich widoczności. Ponadto skóra staje się nawilżona i bardziej elastyczna.

CENNIK:
1 ml preparatu - 1400 zł
każdy kolejny 1 ml w dniu zabiegu - 1250 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Marta Janowska, specjalista dermatologii i wenerologii. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medic...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński

Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Dermatologia i wenerologia

Doświadczenie

  • Yale University School of Medicine, Department of Dermatology (New Haven, USA)
  • Ludwig Maximilians Universitat, Center of International Health (Monachium, Niemcy)
  • Hospital de Base, Oddział Dermatologii (Sao Jose do Rio Preto, Brazylia)
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Angielski

Nagrody i wyróżnienia

  • Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie (2019 r)

Profile społecznościowe

157 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: VIVO CLINIC Konsultacja dermatologiczna

Bardzo emaptyczna, a jednoczesnie konkretna i pelna wiedzy Pani doktor

G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: VIVO CLINIC Konsultacja dermatologiczna

Wizyta bardzo profesjonalna, uzyskałam szczegółowe informacje odnośnie podejmowanego leczenia oraz duże zaangażowanie.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Lea Clinic medycyna estetyczna

Miło i profesjonalnie jak zawsze. Jestem pacjentką od wielu lat i jestem bardzo zadowolona z opieki oraz porad.


J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: VIVO CLINIC Konsultacja Trychologiczna

Bardzo gorąco polecam Panią Doktor. Ogromna wiedza i wspaniałe podejście do pacjenta.


H
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: VIVO CLINIC Botoks

Rewelacyjny lekarz, świetnie doradza w sprawach medycyny estetycznej


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, bardzo duża wiedza i przede wszystkim skuteczna pomoc. Pani doktor jest osobą empatyczną, szczerze zainteresowaną pacjentem i jego problemem a wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Polecam!


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Lea Clinic medycyna estetyczna

Profesjonalne podejście, szczegółowe konsultacje, oczekiwane efekty oraz bardzo przyjazna atmosfera.


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

Świetny specjalista, wizyta bardzo mi się podobała i wszystkie problemy zostały rozwiązane. Gorąco polecam


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne Inny

Bardzo miła i zaangażowana , wysłuchała wszystkiego dokładnie i dokładnie wszystko objaśniła , polecam :)


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: UNIESTETICA Centrum Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Inny

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor dała się poznać jako osoba,która wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem,jest przy tym miła i empatyczna. Byłam umówiona na zabieg laserowy,a dodatkowo otrzymałam odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań z zakresu dermatologii. Na pewno zostanę z p. Martą na dłużej i polecę ją swoim znajomym :). Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dwa tygodnie miałem wykonany zabieg laserem DYE-VL na usunięcie rumienia z policzków. Skóra 2 godziny po zabiegu doszła wręcz w pełni do siebie - nie piekła, nie bolała, zniknęło nawet rozpalenie. Z każdym kolejnym dniem stan jednak się pogarszał i pogarsza nadal. Tzn. rumień nie zmniejszył objętości i to mnie w zasadzie niepokoi, bo zawsze zalecane są serie zabiegów, ale problem w tym, że rumień stał się bardzo nadreaktywny. Przed zabiegiem tylko w skrajnych sytuacjach uaktywniał się na policzkach, bardzo duży wysiłek lub stres. Obecnie każdy najmniejszy bodziec powoduje mocne zaczerwienienie, czasami wręcz sine, fioletowe, którego nie widziałem u siebie już kilka lat. Czasami nawet w spoczynku, leżąc, rumień jest jak przed zabiegiem (standardowy, mało widoczny) i nagle czuję uderzenie gorąca i rumień się uaktywnia, cała twarz jest czerwona. Stosuję na noc krem wg zaleceń kosmetologa - bepanthen derm, a na dzień cicabio spf50. Czy sobie nie zaszkodziłem tym zabiegiem? Czekają mnie jeszcze dwa.

W Pani sytuacji konieczna jest ocena skóry przez lekarza dermatologa i ustalenie przyczyny rumienia. Może okazać się, że oprócz zabiegu Dye-VL potrzebne jest dodatkowe leczenie farmakologiczne.

dr n. med. Marta Janowska

Czy zażywając leki antydepresyjne(SSRi, escitalopram) mogę poddać się zabiegowi laserowemu na blizny potrądzikowe na twarzy?

Wymienione leki nie są przeciwwskazaniem do laserowego leczenia blizn potrądzikowych.

dr n. med. Marta Janowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania