Mariusz Kochanowski, stomatolog Łódź

dr n. med. Mariusz Kochanowski

Stomatolog więcej

31 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Szparagowa 10, Łódź

Neo Dentica Klinika StomatologicznaSzparagowa 10, Łódź

Neo Dentica Klinika StomatologicznaSzparagowa 10, Łódź

Neo Dentica Klinika StomatologicznaSzparagowa 10, Łódź

Neo Dentica Klinika StomatologicznaSzparagowa 10, Łódź

Neo Dentica Klinika StomatologicznaSzparagowa 10, Łódź

Neo Dentica Klinika StomatologicznaSzparagowa 10, Łódź

Neo Dentica Klinika StomatologicznaSzparagowa 10, Łódź

Neo Dentica Klinika Stomatologiczna

Opinie

5

Ogólna ocena
31 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany

Panie Doktorze pięć plus. Albo nawet szóstka! Dawno nie natrafiłem na tak dobrego fachowca jak doktor Kochanowski. Każdy z zabiegów doktor wykonał fachowo i profesjonalnie, a dzięki humorowi, rozładował niepotrzebne stresy związane z wszczepianiem implantów. Co ciekawe doktor zawsze pamięta dokładnie co było wykonane u danego pacjenta, bez zaglądania w kartę!... to tylko może potwierdzić jakim jest wyjątkowym lekarzem.


M
Użytkownik zweryfikowany

I tacy powinni być wszyscy lekarze! Podejście, zaangażowanie, kompetentność, profesjonalizm, a dodatkowo dr Kochanowski jest bardzo miły i rzeczowy. W neo dentice leczyłem się długi czas - miałem wiele zębów do wymiany, do wyrwania, implanty, naprawdę długo tam chodziłem i jestem szczęśliwy, że to właśnie tam trafiłem.


P
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z leczenia zębów w klinice Neo Dentica. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że lekarze w tej klinice są genialni. Fachowość, świetne podejście do pacjenta, a także miła atmosfera, wszystkie te słowa idealnie odzwierciedlają miejsce jakim jest Neo Dentica. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyt u dentysty, a wręcz zawsze odwlekałam je w czasie obawiając się o nieprzyjemne odczucia jakie niosła za sobą każda z nich. Do Neo Dentica trafiłam ze względu na konieczność wstawienia implantów dwóch zębów, przed samym wejściem pojawiła się lekka panika, bo jednak taki zabieg jest troszeczkę bardziej inwazyjnym od zwykłego leczenia zęba i myślałam, że w związku z tym również bardziej bolesnym, jak się okazało bardzo się myliłam, doktor Kochanowski to świetny specjalista i tak jak obiecał nie czułam bólu nawet podczas podawania znieczulenia. Pan doktor jest świetnym lekarzem i bardzo sympatycznym człowiekiem, wzbudza zaufanie pacjenta i w dodatku bardzo rzetelnie wykonuje swoją pracę, która jest nie tylko jego obowiązkiem, ale także pasją. Rzadko się zdarza trafić na tak perfekcyjnego lekarza, właściwie w każdym calu, miły i uśmiechnięty człowiek, który ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Nie trudno się domyślić, że po dobrym pierwszym wrażeniu już nigdy nie wybrałabym innej kliniki. Chciałabym również podkreślić że miejsce jest bardzo ładnie zaaranżowane i już od samego wejścia można ujrzeć ładne, przejrzyste, pięknie urządzone wnętrze, co w dużej mierze minimalizuje strach związany z zabiegiem stomatologicznym. Pacjent nie jest zmuszony do czekania na wizytę w pomieszczeniu wyglądem przypominającym szare, szpitalne mury, powiem więcej w Neo Dentice można poczuć się jak w domu.


K
Użytkownik zweryfikowany

Z całego serca zawsze będę dziękowała dr Kochanowskiemu za uratowanie mojego uśmiechu. Implanty, które założył trzymają się bardzo dobrze. Dodatkowo, w neodentice można poczuć się jak w domu. Wszyscy są zawsze uśmiechnięci i pomocni. Gabinet jest ładny i czysty - zawsze zwracam na to uwagę, kiedy wchodzę do gabinetu lekarskiego. Uważam, że dr Kochanowski jest profesjonalista, zaangażowanym w swoją pracę. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze podchodzili tak do swojej pracy.


L
Użytkownik zweryfikowany

Fachowość ,wiedza ,zaangażowanie, miła obsługa;, wszystko co najlepsze. Po wsze czasy będę chwalić i polecać dr.Kochanowskiego. Moje ząbki są śliczne.
Lidia L.


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja jestem bardzo zadowolona z Kliniki Neo Dentika.
Przemiła obsługa. Wszyscy lekarze i współpracownicy odpowiedzialni. Z ogromną troską odnoszą się do każdego człowieka.
Zapewniano mnie o dobrze wykonanej pracy i pięknym zdrowym uśmiechu. Tak jest, a ja jestem szczęśliwa. Trzeba trochę cierpliwie czekać, ale warto było by osiągnąć tak piękny efekt waszej wspólnej pracy.

Dziękuję panom i panią z Kliniki przy ul. Pomorskiej 251 którzy wykonywali pracę zleconą dla mnie przez dr M. Kochanowskiego

Dr M. Kochanowski super odpowiedzialny, niesłychanie dokładny, wspaniały człowiek z niczego potrafi zrobić coś pięknego.
To twórca piękna po prostu cudotwórca.

POLECAM jak i mnie ich polecono. Wdzięczna pacjentka Maria


G


Klinika "Neo Dentica" to z pewnością miejsce, gdzie można odzyskać wiarę w profesjonalną obsługę stomatologiczną, oczywiście jeśli ktoś ją kiedyś stracił...zupełnie celowo piszę Klinika, ponieważ mam na myśli, nie tyle jednego człowieka, lecz właśnie całą Klinikę, a tym samym osoby tam pracujące.
Pani Dr Borys...wspaniały specjalista, zarazem przesympatyczna kobieta...leczenie u Pani Dr to naprawdę sama przyjemność.
Pan Dr Szejna (chirurg)...profesjonalny, miły człowiek.
i przepraszam, że na końcu
Pan Dr Mariusz Kochanowski...inteligentny człowiek z pasją...chęcią niesienia pomocy pacjentom.
Są to osoby, z którymi miałem kontakt, dlatego też o Nich piszę...swoją pracę traktują z pewnością bardzo poważnie, a także...brakuje mi tu właściwych słów...jednak czuje się, że wkładają w to swoje serce.
Potrafią doradzić, ukierunkować, rozwiać obawy...
To naprawdę wspaniali ludzie i jak w każdym w zawodzie...liczy się właśnie to, żeby być człowiekiem...w tej Klinice z pewnością tego nie zabraknie...człowieczeństwa...bardzo miłej i profesjonalnej obsługi, a także szczerego uśmiechu, którego serdecznie życzę wszystkim opuszczającym gabinety tej Klniki.

Gorąco polecam
Piotr


G

Polecam, bardzo dobry doktor, młody, energiczny, pełen zapału do swojej pracy którą widać że kocha... Troszczy się o swoich pacjentów do końca. Ja osobiście jestem zadowolona, jak będzie dalej zobaczymy. Życzę Panu dr. sukcesów pracy zawodowej, zawsze udanych zabiegów.


G

Ja po dr miałam poprawki dwa razy wyleciała plomba . Doktor świetnie mówi o swojej pracy . Wielki show . bardzo drogo tylko efektów nie ma .Klinika jest dobrze wyposażona w sprzęt stomatologiczny i to jest wielki plus . Ale polecam innego lekarza z tej kliniki panią dr Toll .Wreszcie nie wypadły mi plomby i zęby nie bolą .


Z
Użytkownik zweryfikowany

Chciałbym podziękować panu Doktorowi na forum za uratowanie zęba ,który inni lekarze skazywali do usunięcia 4 lata temu do dzis go mam ,również implanty działają ,bardzo dziękuję jeszcze raz.Pojawię się przy najbliższej możliwej okazji ,bo nie dam się dotknąć nikomu innemu.Jest pan profesjonalistą tylko tak ciężko się wybrać jak nic się nie dzieje na kontrolę


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Wady zgryzu
  • Braki zębowe
  • Korekta uśmiechu

Powiązane wyszukiwania